Анна Ицова
Брокер
Контакти
бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000
Изпратете имейл на Анна Ицова
Наем
Лукс
Плаж на 5 км
Луксозно обзаведена къща с басейн и озеленен двор на 15 км от Варна
Близо до ,
Престижен семеен имот с отлични удобства, подходящ за дългосрочно наемане
Изключително красива и луксозно обзаведена къща на два етажа, разположена в спокойно и добре уредено село Здравец, само на 15 км от гр. Варна. Имотът съчетава комфорт от висок клас, функционално разпределение и впечатляващо външно пространство, което го прави отличен избор за
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
, кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 463 €/м2) (4 816,60 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Къща в с площ 309 м2, Vna 78651
, кв. "м-т Акчелар"
Къща с южно изложение, лятна кухня и голям двор недалеч от морето
Прекрасна къща с гледка към морето в м-т Акчелар. Тук са разположени хотели, резиденции, вили и почивни станции, а известният курорт Златни Пясъци е само на 15 минути с кола. Редовни автобусни линии свързват района с центъра на град Варна и с курортите Албена и Кранево. Отлично
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
, кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент за ремонт с паркомясто с двора на кооперацията до парк Аспарухово, болница, детска градина, супермаркет Била, Лидъл, плаж, ресторант и други градски удобства.
Апартаментът е с РЗП 101 кв.м., чиста площ – 83.36 кв.м., 4.8976%
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 485 €/м2) (2 904,70 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
, кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 15 км
Нова двуетажна къща с двор в с. Куманово – модерен семеен дом близо до Варна
Близо до ,
Луксозно ново строителство с функционално разпределение и спокойна среда
Представяме ви двуетажна къща с разгъната застроена площ от 170 кв.м, разположена в едно от най-предпочитаните и спокойни населени места в близост до гр. Варна – село Куманово. Имотът е част от малък жилищен комплекс от три самостоятелни къщи, всяка със собствен двор и обособени
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
, кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
, кв. "Аспарухово"
Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Нов проект, прецизно строителство с внимание към най-дребните детайли благодарение, на което ще предложи на собствениците перфектна жилищна среда, сигурност и комуникативна локация. Качествено строителство без компромис. Всички жилища са с добро изложение, топли и слънчеви. В
Продажба
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
, кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Предлагаме на вашето внимание помещение след основен ремонт, разположено на сутеренен етаж в поддържана тухлена сграда от 2008 г., в един от най-търсените райони на града – Колхозен пазар. Имотът е със статут на коктейл-бар, но е напълно подходящ за живеене, офис, ателие, магазин
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 369 €/м2) (2 678,23 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Партер
, кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна кооперация в ж.к. „Аспарухово“, Варна – Вашият нов дом или инвестиция в бъдещето!
Представяме ви отлична възможност да станете част от нова жилищна кооперация, разположена в ж.к. „Аспарухово“ – един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна. Сградата,
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 - 1 236 €/м2)(2 319,61 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
, кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
, кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
, кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-10%
Нова сграда в местност Пчелина на град Варна
, кв. "Възраждане 3"
Последен тристаен апартамент с гледка към околностите
Последен наличен тристаен апартамент в жилищен район Възраждане 3, в красивата местност Пчелина, на 300 м до автобусна спирка, на 4 км от централната част на град Варна и на 8 км от аерогарата. Модерна и функционална сграда съобразена с най-новите тенденции в строителството.
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(1 311 €/м2) (2 563,47 лв./м2)Площ: 103.00 - 103.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
, кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
, кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
, кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
, кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
, кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
, кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел в регулация в района на Св. Никола
, кв. "м-т Св. Никола"
Имот с ток и вода в града с потенциал за строителство
Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в м-т Св. Никола – един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на гр. Варна.
Имотът е с площ от 590 кв.м и предлага отлични условия за изграждане на еднофамилна къща на два или три етажа, съобразена с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(280 €/м2) (546,97 лв./м2)Площ: 590.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
, кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
, кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Енергоефективни къщи в затворен комплекс близо до Добрич и Варна
Близо до ,
Соларни двуетажни къщи с термопомпа, собствен двор и висока енергийна независимост
Представяме затворен комплекс от двуетажни монолитни еднофамилни къщи, разположен в спокойно и добре устроено населено място, с отлична локация спрямо големите градове на Североизточна България. Проектът е насочен към съвременния начин на живот, като комбинира качествено
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Резервиран
Нова двуетажна къща с нескриваема морска панорама в затворен комплекс в м-ст „Прибой“
, кв. "м-т Прибой"
Просторен имот с дворно място и две паркоместа в бутиков комплекс във Варна
В сърцето на живописната местност Прибой, само на 50 метра от главния път и едва на 12 км от центъра на Варна, Ви предлагаме за продажба новострояща се двуетажна къща със собствен двор, две паркоместа и впечатляваща морска панорама.
Имотът е част от бутиков комплекс от осем
Продажба
Търговско помещение разположено в един от най-търсените и динамични райони на Варна
, кв. "Окръжна болница-Генерали"
Бизнес имот с удобен достъп и отличната локация
Имаме удоволствието да ви предложим многофункционален имот с площ от 100 кв. м., разположен в един от най-търсените и динамични райони на гр. Варна – Окръжна болница. Отличната локация, удобният достъп и постоянният поток от хора превръщат този обект в перфектна инвестиция както
333 000 €(651 291,39 лв.)
(3 330 €/м2) (6 512,91 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
, кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Къща в с площ 367.01 м2, Vna 82465
, кв. "Галата"
Нови триетажни къщи със спокойна локация в гр. Варна
Представяме на вашето внимание жилищен комплекс от 6 бр. еднофамилни жилищни сгради и 4 бр. двуфамилни жилищни сгради тип къща-близнак в кв. Галата, близо до супермаркет, основно училище, бензиностанция, автомивка, ресторанти и други градски удобства. Общата площ на имота е
Продажба
Плаж на 3 км
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна
, кв. "Изгрев"
Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Предлагаме за продажба просторна и напълно обзаведена триетажна къща, разположена в предпочитания квартал Изгрев на град Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до градската инфраструктура. Имотът е построен през 2007 г. и се намира в много добро
Наем
Новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака
, кв. "м-т Долна Трака"
Модерно жилище с морска гледка и включено паркомясто
Предлагаме под наем луксозен новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака на град Варна. В цената е включено паркомясто.
Жилището (75 кв.м.) се намира на 2/3 етаж и се състои от:
• Просторен и слънчев дневен тракт с обособени зони - хол, кухня с трапезария •
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна