BULGARIAN PROPERTIES предлага голям избор от имоти за продажба и под наем с гледка към морето в различни ценови категории. Имот с гледка към морето е подходящ за тези, които обичат морските панорамни гледки, нежния морски бриз, шума на вълните и красивите плажове. Цените на имотите по морето паднаха значително през последната година, което ги прави изключително привлекателни и за българския купувач.
Едни от най-търсените локации по морето за покупка или наем на имот са Златни пясъци, Слънчев бряг, Свети Влас, Св. Св. Константин и Елена, Варна, Бургас и др.
Инвестицията в апартамент, къща, вила или друг ваканционен имот с морска гледка остава една от най-изгодните, тъй като можете да отдавате имота си под наем през летния сезон и да получавате приход от него.
Имоти с гледка към морето за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 150 м
Двустайни и тристайни апартаменти в Лили Бийч Ризорт / Lily Beach Resort
гр. Созопол
Самостоятелни жилища в завършен комплекс на 150 м от плаж Каваци в Созопол
Двустайни и тристайни апартаменти в целогодишен затворен комплекс, който се състои от самостоятелни частни апартаменти и хотелска част, разположен в красивия залив Каваци-Веселие, само на 150 метра от плажната ивица на един от най-красивите и предпочитани плажове по българското
от 86 000 €(от 168 201,38 лв.)
(1 202 - 1 696 €/м2)(2 350,91 - 3 317,09 лв./м2)Площ: 55.96 - 118.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Да живееш на върха!
Дом в небостъргач в морската ни столицата това вече не е само мечта.
Издадено разрешително за строеж.
Изберете имот в уникален комплекс, състоящ се от две 18-етажни сгради разположени на парцел от 10 дка в квартал Младост на гр. Варна. Продажбите в
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 - 1 751 €/м2)(2 968,95 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Последни наличности на мезонети с фронтална морска гледка и тристаен апартамент в премиум жилищен комплекс от затворен тип с Акт 16 и функциониращ басейн, построен върху парцел с площ 8 500 кв.м. Разположен е само на минути от град Варна по булеварден път, с лесен достъп до
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 - 2 100 €/м2)(2 345,04 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2 Партер
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
220 000 €(430 282,60 лв.)
(1 117 €/м2) (2 184,18 лв./м2)Площ: 197.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен апартамент с две спални на първа линия в Ахелой
гр. Ахелой
Обзаведено жилище с прекрасна гледка към морето и плажа в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“
Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот – просторен тристаен апартамент на първа линия море в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“ в Ахелой. С площ от 155 кв. м., разположен на 5-ти етаж в сграда с асансьор, този дом впечатлява с простор, комфорт и
148 000 €(289 462,84 лв.)
(955 €/м2) (1 867,50 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 800 м
Резиденция до Морската градина, централния плаж и центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Последни апартаменти с 360° панорамни гледки към града и морето
Всичко, за което мечтаем както в грата така и на морето - дом комбинация от красота, спокойствие, сигурност, близост до центъра, Морската градина и плажа с 360°панорамни гледки град и море. Наслаждавай се на отличен дом през всеки сезон на година!
Непреходен имот в любимия
от 205 700 €(от 402 314,23 лв.)
(2 400 - 3 125 €/м2)(4 693,99 - 6 111,97 лв./м2)Площ: 84.46 - 207.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 50 м
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Предлагаме на Вашето внимание стилен мезонет в престижния комплекс Саут Бей, разположен в квартал Аспарухово, гр. Варна. Комплексът е с контролиран достъп, видеонаблюдение, охрана 24/7, басейн и фитнес, осигуряващи спокойствие и комфорт за всички жители.
Жилището е завършено
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Парцел на първа линия в м. Кротиря - Поморие
гр. Поморие
Изключителна инвестиционна възможност за развитие на мащабен проект на самия морски бряг
Атрактивен парцел с впечатляващ потенциал, разположен на първа линия море в местност Кротиря – една от най-перспективните и динамично развиващи се зони между Поморие и Ахелой.
Имотът е с площ от 9 004 кв. м. и предлага рядката възможност за реализация на проект в
2 070 000 €(4 048 568,10 лв.)(без ДДС)
(230 €/м2) (449,64 лв./м2)Площ: 9 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент на първа линия до плаж Хармани
гр. Созопол
Фронтална морска гледка в сърцето на Созопол
Предлагаме за продажба изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен на първа линия до плаж Хармани в Созопол. Имотът се намира в жилищна сграда без такса поддръжка, в непосредствена близост до всички комуникации и удобства на града.
Локацията е изключително
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 2.5 км
Мезонет с две спални и морска панорама в Bay View Villas – с. Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Спокойствие, гледки и целогодишен комфорт близо до Слънчев бряг
Просторен апартамент тип мезонет с две спални, разположен в добре поддържания затворен комплекс Bay View Villas, в живописното село Кошарица. Имотът съчетава тишината и чистия въздух на полите на Стара планина с близостта до морето – само 2 км от Слънчев бряг, около 2,5 км от
95 000 €(185 803,85 лв.)
(864 €/м2) (1 689,13 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2/3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 600 м
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба напълно обзаведени апартаменти в модерен жилищен комплекс, разположен в западната част на к.к. Златни пясъци, в непосредствена близост до красива широколистна гора и само на няколко метра от автобусна спирка.
Комплексът работи целогодишно и предлага
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 - 1 850 €/м2)(1 955,83 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент в апарт-хотел Бадемите в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилно обзаведено ваканционно жилище с гледка към море и басейн
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание елегантно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в комплекс Бадемите на първа линия от плажа в Свети Влас, на удобно разстояние от главната улица, супермаркети и ресторанти.
Апартаментът (54.72 кв.м.) се намира на втори
143 000 €(279 683,69 лв.)
(2 613 €/м2) (5 111,18 лв./м2)Площ: 54.72 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ във Варна Саут Бей/Varna South Bay
с. Аспарухово
Панорамен апартамент с гледка море и басейн в модерен комплекс до плаж и парк Аспарухово
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент с прекрасна морска панорама, разположен в луксозния комплекс от затворен тип „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay – един от най-предпочитаните комплекси на първа линия море във Варна.
Комплексът се намира в кв. Аспарухово, на
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 027 €/м2) (3 964,52 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка море до плажа
гр. Ахтопол
Просторен апартамент с отлична локация на първа линия в гр. Ахтопол
Предлагаме на Вашето внимание чудесен тристаен апартамент с фронтална морска гледка, разположен на първа линия в гр. Ахтопол, само на метри от плажа.
Частично обзаведеният апартамент (108 кв.м.) включва:
• Всекидневна: подове теракот, осветителни тела, ключове и контакти, два
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 343 €/м2) (2 625,88 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас