Предлагаме на вашето внимание най-изгодните измежду най-горещите ни оферти. С право можем да наречем тази селекция от имоти за продажба и наем топ офертите на BULGARIAN PROPERTIES, разположени в цяла България. Ако искате да закупите най-изгодния топ имот според ваши допълнителни критерии, разгледайте офертите по-долу. Ако не намерите имот по ваш вкус, свържете се с нас, ние ще ви предложим още атрактивни оферти.
Най-изгодните горещи оферти за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Оазис на спокойствието на метри от плажа
гр. Созопол , Плаж Каваци
Обзаведени и оборудвани студиа и двустайни апартаменти до плажовете Каваци и Смокиня
Предлагаме ви жилища в работещ комплекс, разположен само на 300 метра от едни от най-хубавите плажове - Каваци и Смокиня! Спокойствие в комбинация с плажни забавления, само на 3 км от Созопол.
Комплексът ще ви плени със своята уникална атмосфера и прекрасни гледки към целия
от 57 900 €(от 113 242,56 лв.)
(929 - 1 472 €/м2)(1 816,97 - 2 878,98 лв./м2)Площ: 43.73 - 84.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
изгодно
Тристаен апартамент в целогодишно работещ и добре поддържан Спа Комплекс
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент с отлична гледка към Пирин, близо до Банско, Разлог и Pirin Golf & Country Club
Предлагаме на Вашето внимание просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в целогодишно работещ СПА комплекс, сред спокойствието и красивата природа в подножието на Пирин.
Комплексът се намира само на 5 минути с автомобил от Разлог, на 3 минути от Pirin Golf & Country
87 500 €(171 135,13 лв.)
(1 094 €/м2) (2 139,46 лв./м2)Площ: 79.99 м2 Етаж: 2
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Наем
ново
изгодно
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Подземно паркомясто в района на Окръжна Болница
гр. Варна , кв. "Център"
Голямо паркомясто, подходящо за две коли, в комуникативен район
Предлагаме под наем подземно паркомясто с възможност за паркиране на два автомобила, разположено в района на Окръжна болница в гр. Варна.
Паркомястото е с площ от около 25 кв.м, което позволява удобно разполагане на два автомобила и лесен достъп при маневриране. Намира се в
Наем
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Предлагаме под наем уютно студио с прекрасна гледка към върховете на Пирин, разположено в един от най-предпочитаните планински курорти – Банско. Имотът съчетава спокойствие, чист въздух и удобна локация в близост до планината.
Жилището е разположено на трети етаж в сграда с
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,61 €/м2) (10,98 лв./м2)Площ: 44.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Гарсониера с потенциал за преустройство в кв. Кючук Париж
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Функционален имот с голяма тераса и мазе - отлична възможност за инвестиция
Предлагаме за продажба панелна гарсониера с площ от 39.48 кв. м., разположена на първи етаж от пететажна жилищна сграда – удобен и леснодостъпен имот, подходящ за различни типове домакинства.
Жилището се отличава с функционално разпределение и добър потенциал за преустройство,
64 707 €(126 555,89 лв.)
(1 639 €/м2) (3 205,57 лв./м2)Площ: 39.48 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
изгодно
Ски лифт на 8 км
Двустаен апартамент в комплекс Redenka близо до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Уютен планински дом с източно изложение и отлични условия за отдих и инвестиция
Предлагаме за продажба напълно оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с охрана в района на Банско, сред тишината и красотата на Пирин планина. Имотът е отличен избор както за ваканционно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
52 000 €(101 703,16 лв.)
(933 €/м2) (1 824,93 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Имот близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Стефан Стамболово
Двуетажна къща с голям двор и стопански постройки
Представяме ви имот, разположен само на 25 км от Велико Търново, в китно село, известно със своята живописна природа и спокойна атмосфера. Имотът обединява два съседни парцела с обща площ от 2 450 кв.м. Единият е празно дворно място, а в другия са изградени стопански постройки,
Продажба
-3%
изгодно
Компактно жилище в центъра на кв.Виница до магазин Макао
гр. Варна , кв. "Виница"
Едностайно жилище в сграда ново строителство във центъра на Виница до Магазин Макао
Предлагаме за продажба обзаведен едностаен апартамент, разположен на центъра до магазин Макао в спокойния и добре устроен квартал Виница, град Варна. Имотът се намира в сграда, построена през 2005 година, на четвърти (последен) етаж, без асансьор. Чистата площ на жилището е 30
65 000 €67 000 €127 128,95 лв.131 040,61 лв.
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 900 м
Резервиран
Компактно студио с паркомясто в кв. Черно море, Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Практичен имот без такса поддръжка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба функционално студио с паркомясто, разположено в гр. Несебър, кв. Черно море – един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони по Южното Черноморие.
Жилището е с площ от 28.96 кв.м и се намира на първи етаж от 4 в модерна сграда, без такса
44 000 €(86 056,52 лв.)
(1 519 €/м2) (2 971,56 лв./м2)Площ: 28.96 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Bendida House Luxury Residence – модерен дом без такса поддръжка в Несебър
гр. Несебър , кв. "Черно море"
Функционални апартаменти за целогодишно живеене или вакационен дом близо до плажа
Bendida House Luxury Residence е съвременна жилищна сграда, разположена в кв. Черно море, гр. Несебър – проект, създаден с ясна визия за комфортен начин на живот, функционалност и устойчивa инвестиционна стойност. Още от пръв поглед сградата впечатлява със своята модерна
от 66 388 €(от 129 843,64 лв.)
(1 200 - 1 500 €/м2)(2 347 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 47.42 - 87.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент с югоизточно изложение в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нов дом в престижен комплекс с озеленена среда и панорамни гледки
Предлагаме за продажба изключително функционален двустаен апартамент с обща площ 67.79 кв.м, разположен в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Имотът е с предпочитано югоизточно изложение, което осигурява изобилие от
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 139 €/м2) (4 183,44 лв./м2)Площ: 67.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Ски лифт на 9.8 км
Просторно студио с гледка към Пирин в близост до Банско
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Обзаведен имот с потенциал за преустройство и отлична локация в подножието на Пирин
Предлагаме за продажба светло и просторно студио, разположено в затворен комплекс в близост до Банско и Разлог – район, който съчетава тишина, чист въздух и бърз достъп до ски съоръжения и планински маршрути.
Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, като предлага
41 000 €(80 189,03 лв.)
(640 €/м2) (1 251,39 лв./м2)Площ: 64.08 м2 Етаж: 1
Здрава къща в голямо село
Представяме ви чудесен имот, разположен в живописното и спокойно село в област Ямбол. Тази масивна къща с каменна облицовка предлага простор, удобства и отличен потенциал за уютен семеен дом имот в провинцията.
Общата площ на имота възлиза на 140 кв.м., разпределени на два
Продажба
изгодно
Почивна станция с потенциал на 1300 м в к.к. Беклемето
Близо до гр. Троян , к.к. Беклемето
Триетажна сграда с 33 легла и 2.5 дка собствен двор близо до Троян
Предлагаме за продажба почивна станция, разположена в курортен комплекс Беклемето, само на 20 км от град Троян — предпочитана дестинация за целогодишен туризъм.
Имотът е ситуиран върху просторен парцел с площ от 2458 кв.м и включва триетажна сграда със застроена площ от 391
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Парцел с морска гледка в село Топола на 7 км от Каварна
Близо до гр. Добрич , с. Топола
Имот в регулация за строителство на фамилна къща до морето
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран парцел с морска гледка, разположен в село Топола, на 7 км от Каварна. Имотът е част от района на Black Sea Rama Golf и се намира в близост до няколко голф игрища като Thracian Cliffs, Lighthouse Golf & SPA Resort и Topola Skies Golf &
Продажба
изгодно
Ски лифт на 10 км
Земя в близост до Банско и Разлог
Близо до гр. Банско , гр. Разлог
Терен с голям потенциал и възможности
Предлагаме земеделска нива, категория 6, с площ от 2 350 кв.м., разположена на стратегическо място в близост до гр. Разлог и ски съоръженията в Банско.
Имотът се намира на 3 км от гр. Разлог, 10 км от световноизвестния ски курорт Банско, в подножието на южния склон на Рила
Продажба
Ексклузивно
изгодно
За частни лица
Масивна триетажна сграда с просторен двор
Близо до гр. Шумен , с. Сини вир
Имот с бизнес потенциал на 36 км от гр. Шумен
Предлагаме уникален имот с множество възможности за бизнес и инвестиция, разположен извън селото, на главния път – в тих и спокоен район на 36 км от гр. Шумен.
Характеристики на имота:
• Масивна триетажна сграда с обща площ от 450 кв.м. (по 150 кв.м. на етаж).
• 16 стаи,
Продажба
изгодно
За частни лица
Производствен етаж в промишлена зона на гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Топхане"
Просторен и функционален имот с готова инфраструктура за бизнес и отлична достъпност
Предлагаме за продажба втори етаж от масивна промишлена сграда, разположена в гр. Шумен, Промишлена зона – утвърден район за развитие на бизнес и индустриални дейности с удобен достъп в рамките на града.
Имотът е с застроена площ от 586 кв. м. и е част от пететажна сграда с
Продажба
-16%
изгодно
Къща с поддържан двор и камeнна ограда в центъра на хълмисто село
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора, недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме на вашето внимание очарователна къща с каменна ограда и поддържан двор в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града
Продажба
изгодно
Къща с кладенец в село Лесово
Близо до гр. Елхово , с. Лесово
Имот в тих район близо до границата с Турция
Предлагаме за продажба къща с двор и кладенец, разположена в с. Лесово – голямо и добре уредено село, намиращо се на около 26 км от Елхово и приблизително 40 км от Одрин.
Имотът включва едноетажна къща с площ от 66 кв.м, допълнена от мазе, като достъпът до жилището е по външно
Продажба
изгодно
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Южен, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Южен"
Функционално жилище с Акт 14 и отлична локация в развиващ се район
Двустаен апартамент в новострояща се сграда с очакван Акт 16 до края на 2026 г., разположен в кв. Южен – един от бързоразвиващите се райони на Пловдив. Локацията предлага баланс между спокойствие и удобство, с бърз достъп до градски транспорт, детски градини, супермаркети и
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 059 €/м2) (2 071,58 лв./м2)Площ: 75.53 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Плаж на 200 м
Стилен тристаен апартамент с отлична локация
с. Равда
Имот в комплекс със зелени площи и удобства, подходящ за живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба стилен и уютен тристаен апартамент, разположен в престижния комплекс Apollon – една от най-търсените локации по Южното Черноморие, между Равда и Несебър. Само на около 200 метра от плажа и на кратко разстояние от Аквапарк Парадайс, имотът съчетава
140 900 €(275 576,45 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,13 лв./м2)Площ: 87.37 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
изгодно
Имот с потенциал в с. Орешак - голяма къща с двор и градина
Близо до гр. Троян , с. Орешак
Къща с нужда от внимание с голям двор и градина дълга 50 метра
В една от най-търсените туристически дестинации в България – се разкрива възможност, която рядко достига до пазара. Районът не просто привлича туристи – той ги задържа. Съчетавайки природна идилия, културно наследство и постоянно нарастващ интерес към селския туризъм, Орешак се
Продажба
изгодно
Плаж на 1 км
Просторно партерно помещение с лице към улица в центъра на Бургас
гр. Бургас , кв. "Център"
Многофункционален бизнес имот на метри от ул. „Александровска“ в гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторно търговско помещение с отлична локация в централната част на гр. Бургас – само на около 50 метра от пешеходната ул. „Александровска“, в район с постоянен поток от хора и отлична видимост.
Имотът е разположен на партерно ниво и е с площ от 153
Продажба
изгодно
За частни лица
Равен парцел в регулация за продажба в община Вълчи дол
Близо до гр. Варна , с. Стефан Караджа
Парцел с отличен потенциал за строителство в спокойно и уредено населено място
Предлагаме за продажба равен парцел в регулация, разположен в с. Стефан Караджа, община Вълчи дол – добре развит район с удобен достъп и спокойна жилищна среда.
Имотът е с площ от 1477 кв.м и се намира само на минута с автомобил от центъра на селото, в тиха част, заобиколена
Продажба
изгодно
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Обзаведено студио в Панорама Ризорт/Panorama Resort
гр. Банско
Студио с прекрасна гледка към планината на метри от ски лифта
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено студио на метри от ски лифта в Банско с прекрасна гледка към планината.
Апартаментът (обща площ - 28.03 м2, чиста площ - 22.2 м2 плюс общи части - 5.83 м2) се намира на 1/5 етаж в комплекс Панорама Ризорт/Panorama Resort. Има
36 000 €(70 409,88 лв.)
(1 284 €/м2) (2 511,95 лв./м2)Площ: 28.03 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Комплекс „Диаманд“ – нов стандарт за градски живот в Бургас
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Модерна сграда с впечатляваща архитектура и отлична локация на границата между кв. Възраждане и кв. Братя Миладинови
Представяме ви жилищен комплекс „Диаманд“ – съвременен проект, който задава нов стандарт за живот в Бургас, разположен в изключително комуникативна зона – на границата между кварталите „Възраждане“ и „Братя Миладинови“. Локацията съчетава спокойствието с динамиката на града и
от 105 065 €(от 205 489,28 лв.)
(1 800 - 2 430 €/м2)(3 520,49 - 4 752,67 лв./м2)Площ: 43.24 - 113.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Двуетажна къща с голям двор и прекрасна гледка в село Стрелец
Близо до гр. Долна Оряховица , с. Стрелец
Имот за ремонт на 20 км. от Долна Оряховица и на 40 км. от Велико Търново
Представяме ви къща с голям потенциал, разположена в живописното село Стрелец на 20 км от Долна Оряховица и 40 км от Велико Търново. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и красиви природни гледки – идеално място за хора, които търсят спокойствие и връзка с