BULGARIAN PROPERTIES предлага голям избор от имоти с гледка към плажа за продажба и под наем. Имотите с гледка към плаж са от различни типове и ценови категории. Имотите с изглед към плаж дават усещане за близостта на водната шир, предлагат красиви гледки и възможности за приятен отдих и приятно прекарване.
Апартамент, къща, вила или друг имот с гледка към плажа е изгодна и предпочитана инвестиция. Имотите с изглед към плаж предлагат и добри възможности за развиване на бизнес или за генериране на приходи от отдаване под наем.
Имоти с гледка към плаж за продажба и под наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Комфортно жилище с морска панорама в комплекс от затворен тип
Напълно обзаведен тристаен апартамент с уникална морска гледка в местност „Траката” – един от най-престижните квартали във Варна. Имотът е част от малък кокетен комплекс, състоящ се от двустайни и тристайни апартаменти, повечето, от които с морска панорама. Живущите могат да се
1 300 €/месец(2 542,58 лв./месец)
(6,70 €/м2) (13,11 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Двустаен апартамент в комплекс Голдън Бийч/ Golden Beach
к.к. Слънчев бряг
Прекрасен апартамент на първа линия до пясъчните дюни в Слънчев бряг
Просторен и светъл двустаен апартамент в престижния, целогодишно работещ комплекс Голдън Бийч/ Golden Beach, с уникална локация на първа линия, до естествените дюни, на 200 м до плажа в Слънчев бряг и в непосредствена близост до центъра на курорта с множеството ресторанти,
130 000 €(254 257,90 лв.)
(1 781 €/м2) (3 482,98 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Панорамен пентхаус на първа линия в гр. Ахтопол
гр. Ахтопол
Луксозен тристаен апартамент с просторна тераса и фронтална гледка към морето
Предлагаме за продажба впечатляващ пентхаус, разположен на първа линия в гр. Ахтопол – едно от най-живописните кътчета на Южното Черноморие. Имотът се намира в утвърден затворен комплекс с директен достъп до морето и предлага усещане за простор, спокойствие и
240 000 €(469 399,20 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
гр. Приморско , Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент на първа линия с фронтална морска гледка в Царево
гр. Царево
Обзаведен морски имот в район Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Локацията, съчетаваща тишина, природна красота и директен достъп до плажа.
Жилището се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор,
104 000 €107 000 €203 406,32 лв.209 273,81 лв.
(1 444 €/м2) (2 825,09 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Обзаведен мезонет на 200 метра от плажа в Черноморец
гр. Черноморец
Мезонет обособен в три отделни апартамента
Предлагаме на Вашето внимание имот в луксозен апартаментен комплекс, разположен в курортния град Черноморец. Комплексът се състои от две четириетажни жилищни сгради и разполага с 90 апартамента: студия, апартаменти с 1 и 2 спални и мезонети, разположени на последния
295 000 €(576 969,85 лв.)
(1 667 €/м2) (3 259,72 лв./м2)Площ: 177.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Луксозен тристаен апартамент в сърцето на Свети Влас – панорама, комфорт и престиж
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен апартамент с две спални, големи тераси и отлична локация на 500 метра от плажа
Изключително атрактивен тристаен апартамент с площ от 93,3 кв. м., разположен на 5-ти последен етаж в добре поддържан ваканционен комплекс Butterfly (Бътерфлай) – един от тихите и предпочитани райони на Свети Влас. Имот, който впечатлява не само с отличното си разпределение и
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 340 €/м2) (2 620,35 лв./м2)Площ: 93.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие
гр. Поморие
Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Луксозен тристаен апартамент в модерния затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace в гр. Поморие, разположен на първа линия с прекрасна панорама, недалеч от исторически и културни забележителности, магазини и ресторанти и барове, на 7 км от летището до Бургас и на 18 км
279 000 €(545 676,57 лв.)
(1 965 €/м2) (3 842,79 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Прекрасна нова къща с невероятна панорамна гледка към морето
гр. Свети Влас
Чисто нов имот качествено строителство, готов за обзавеждане в комплекс Винид Еко вилидж
Предлагаме за продажба изключителна нова къща, напълно завършена и готова за мебелиране, с невероятна панорамна гледка към Несебърския залив и морето. Имотът се намира в престижния Еко комплекс Винид Еко Вилидж в Свети Влас, на най-високата точка на комплекса, осигуряваща пълна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен многостаен aпартамент в морски курорт Свети Влас
гр. Свети Влас
Прекрасен имот с премиум обзавеждане и впечатляващ дизайн на 50 м от морето
Предлагаме за продажба изключителен многостаен имот, формиран от два обединени апартамента, разположен само на 50 метра от морския бряг в престижния курорт Свети Влас. Имотът е създаден за клиенти, които ценят пространството, високото качество на изпълнение и елегантния, завършен
321 000 €(627 821,43 лв.)
(2 076 €/м2) (4 059,63 лв./м2)Площ: 154.65 м2 Етаж: 3
Близо до гр. Варна , гр. Бяла (Варна)
Парцел в местност Аян Плай – землището на град Бяла, област Варна
В продажба парцел в местност Аян Плай – землището на град Бяла, област Варна. Парцелът е разположен в близост до пътя Бяла-Обзор. Комуникации на граница. Проведена регулация 2008 г. Подходящ за ваканционно селище, курортна дейност. Южно изложение на парцела. В близост до
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Нова сграда с Aкт 16 в гр. Поморие
гр. Поморие
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти на първа линия близо до МБАЛ Поморие и центъра на града
Изберете своя нов дом на брега на морето в гр. Поморие. Имаме отлично предложение за вас – двустайни и тристайни апартаменти в жилищна сграда с гаражи в етап на строителство на 10 метра от морето, 400 метра от МБАЛ Поморие и непосредствена близост до централната част на града,
от 76 000 €(от 148 643,08 лв.)
(1 830 - 2 151 €/м2)(3 579,17 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 38.53 - 94.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Бутикова сграда на първа линия в Приморско
гр. Приморско , плаж ММЦ Приморско
Последно студио в нова сграда на пясъчните дюни в Приморско
Бутикова сграда на 50 метра от плажа, панорамна гледка и енергийна ефективност от ново поколение!
Представяме ви малка сграда, разположена на изключително привлекателна локация – само на 50 метра от един от най-чистите и красиви плажове на Южното Черноморие – плаж ММЦ –
от 85 000 €(от 166 245,55 лв.)
(1 319 €/м2) (2 580,65 лв./м2)Площ: 64.42 - 64.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Нови сгради на първа линия на плаж Хармани
гр. Созопол
Последен тристаен апартамент без такса поддръжка на метри от плажната ивица в Созопол
Последен тристаен апартамент с чудесно местоположение на първа линия от пясъчния плаж "Хармани" в красивия морски град Созопол.
Комплексът включва две сгради с 23 апартамента без такса поддръжка. Първата сграда се състои от 12 апартамента, а втората - от 11 апартамента.
от 217 000 €(от 424 415,11 лв.)
(1 652 €/м2) (3 231,18 лв./м2)Площ: 131.35 - 131.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в луксозен комплекс до Каварна
Близо до гр. Каварна , Бялата Лагуна
Обзаведен ваканционен имот на първа линия
Предлагаме на Вашето внимание двустаен апартамент в елитен затворен комплекс Роял Бей. Жилището се намира на 3 жилищен етаж в морския комплекс, разположен в романтичен залив между Балчик и Каварна.
Жилището (81.53 кв.м.) включва:
• коридор
• хол с кухня
• спалня,
• баня с
123 000 €(240 567,09 лв.)
(1 509 €/м2) (2 950,66 лв./м2)Площ: 81.53 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Царево
гр. Царево
Двустаен апартамент на първа линия, плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с прекрасна гледка към морето, разположен на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът съчетава спокойна локация, морска панорама и множество удобства в комплекса, което го прави отличен избор както за ваканционен
115 499 €(225 896,41 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,72 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен двустаен апартамент край морето в гр. Ахелой
гр. Ахелой
Стилно обзаведен апартамент с панорама в затворен комплекс с модерна визия на първа линия
Днешното ни предложение включва модерен двустаен апартамент в гр. Ахелой, предлагащ хармонично съчетание между модерна архитектура, комфорт и усещане за морски уют. Разположен е в престижен район на града, само на минути от плажа (80 м) и на кратко разстояние от Слънчев бряг,
174 120 €(340 549,12 лв.)
(2 211 €/м2) (4 324,43 лв./м2)Площ: 78.75 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Едностаен апартамент с фронтална гледка море в Китен
гр. Китен
Напълно обзаведено студио на първа линия от плажа
Предлагаме за продажба уютен едностаен апартамент с впечатляваща фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в Китен. Имотът се намира в модерен затворен комплекс непосредствено до плажа и предлага отлични условия както за ваканционен престой, така и за
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
гр. Царево
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Магазин с комуникативна локация и морска панорама в Несебър
гр. Несебър
Имот с отличен бизнес потенциал в луксозен затворен комплекс
Предлагаме за продажба търговско помещение с отлична бизнес локация, разположено само на няколко метра от плажа в модерен затворен комплекс. Имотът е подходящ както за развитие на собствен бизнес, така и за инвестиция с добра доходност, благодарение на оживения туристически поток
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски имот във висок клас комплекс в Несебър
гр. Несебър
Бизнес помещение на първа линия в Несебър – само на 10 метра от плажа
Изключително атрактивен търговски имот, разположен на стратегическа локация в един от най-посещаваните морски курорти по българското Черноморие – само на около 10 метра от плажната ивица. Непосредствената близост до морето и плажа, както и постоянният поток от туристи и
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент на първа линия в комплекс Royal Bay
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Ваканционен апартамент с директна морска гледка в модерен комплекс със собствен плаж
Готов за нанасяне тристаен апартамент с прекрасна морска гледка в затворен комплекс Роял Бей/Royal Bay, разположен на първа линия от морето и разполагащ със собствен плаж, ресторант с открита тераса, ефектен открит басейн със секция за деца, фитнес зала, суши бар, бийч бар, Wi-Fi
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 044 €/м2) (2 042,16 лв./м2)Площ: 138.87 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Лукс
Двустаен апартамент на първа линия с морска панорама в Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Бутиков имот под наем в нова луксозна сграда с директен достъп до плажа
Представяме ви луксозен двустаен апартамент под наем, разположен на първа линия в квартал Сарафово – един от най-предпочитаните райони на Бургас. Имотът се намира в бутикова сграда с контролиран достъп, видеонаблюдение и представителни общи части, съчетавайки комфорт, сигурност и
760 €/месец(1 486,43 лв./месец)
(13 €/м2) (24,77 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 10 м
Атрактивен търговски обект с морска и плажна гледка
гр. Несебър
Магазин или офис само на 10 метра от плажа с добра видимост
Предлагаме за продажба атрактивен търговски имот, разположен в морски курорт с изключително стратегическа локация – само на около 10 метра от плажа. Морската и плажната гледка добавят допълнителна стойност и привлекателност за клиенти, което прави имота отличен избор за развитие
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент без такса поддръжка до плаж Каваци
гр. Созопол
Новопостроен апартамент с фронтална гледка море и паркомясто в Созопол
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня с впечатляваща площ от 141 кв.м, разположен на първи жилищен етаж, със складово помещение, фронтална морска гледка и включено собствено паркомясто. Имотът се предлага без такса поддръжка – значително предимство при покупка
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 312 €/м2) (2 566,16 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас