BULGARIAN PROPERTIES разполага с голяма база данни от напълно завършени, обзаведени и необзаведени жилищни и офис имоти под наем във всички градове и курорти в страната. Нашата основна задача е да предоставим под наем разнообразни имоти, отговарящи на различните предпочитания на нашите клиенти, като им осигурим максимално удобство при организиране на престоя си в наетия апартамент.
Можете да наемете недвижим имот, като направите своя избор от списъка оферти под наем по-долу в страницата или като направите допълнително търсене по цена, местоположение и други ваши изисквания.
Лукс
Елегантен двустаен апартамент под наем в сърцето на Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфорт и стил в нова сграда с топ локация и лесен достъп до бул. България и Околовръстен път
Предлагаме под наем изключително уютен, стилен и елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се квартали на София – Манастирски ливади. Локацията съчетава спокойствие, модерна градска среда и престиж, като осигурява бърз
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(12 €/м2) (23,75 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Луксозен тристаен апартамент до НДК и метростанция „Европейски съюз“
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен и елегантно обзаведен имот под наем в сърцето на кв. Лозенец
Предлагаме под наем просторен и елегантно обзаведен тристаен апартамент с престижна локация в сърцето на София, в непосредствена близост до НДК и метростанция „Европейски съюз“. Имотът се намира в един от най-предпочитаните райони на столицата – Лозенец, известен със своята
1 199 €/месец(2 345,04 лв./месец)
(8,56 €/м2) (16,75 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Стилен и напълно оборудван дом в централен район до Mall of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Модерен апартамент след ремонт до ключови транспортни връзки и търговски обекти
Предлагаме под наем напълно обновен, стилно завършен и неизползван апартамент, след основен ремонт, разположен на метри от Mall of Sofia – една от най-комуникативните и предпочитани локации в централната част на столицата. Имотът съчетава модерен интериор, функционално
790 €/месец(1 545,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,07 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Луксозен смарт тристаен апартамент в кв. Манастирски Ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Елегантен примиум апартамент в затворен комплекс с охрана и портиер
Впечатляващ тристаен апартамент под наем, създаден за хора, които ценят високия стандарт на живот, модерните технологии и спокойствието и сигурната жилищна среда. Разположен в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и професионално управление, този дом
1 270 €/месец(2 483,90 лв./месец)
(8,94 €/м2) (17,49 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Комфортен двустаен апартамент в луксозна сграда близо до Парадайс мол
гр. София , кв. "Хладилника"
Обзаведен апартамент в кв. Хладилника - район с концентрация на офиси и административни сгради
Предлагаме под наем комфортен двустаен апартамент, разположен в луксозна сграда с рецепция, лоби, видеонаблюдение и контрол на достъпа, в суперкомуникативен район на кв. Хладилника, където се концентрират офис и административни сгради, близо до Парадайс мол, метростанция Витоша,
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,05 €/м2) (13,79 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ново
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент под наем в района на Окръжна болница – гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Уютен и светъл апартамент до Медицински университет – отличен избор за студенти, работещи или семейство
Предлагаме под наем комфортен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – в непосредствена близост до Окръжна болница и Медицински университет. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до центъра на града, спирки на
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(7,55 €/м2) (14,76 лв./м2)Площ: 53.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Плаж на 5 км
Етаж от къща под наем с морска панорама в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Обзаведен имот с веранда, паркомясто и впечатляваща морска гледка в спокойна и зелена среда
Предлагаме под наем стилно обзаведен етаж от къща, разположен в една от предпочитаните и спокойни местности край Варна – м-т Акчелар. Имотът съчетава тишина, чист въздух и красива морска панорама с бърз достъп до града и плажовете, което го прави отличен избор за комфортно
Наем
ново
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
Външни паркоместа под наем в кв. Манастирски ливади-запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Паркоместа в сграда с Акт 16, с контролиран достъп и премиум локация до Amur Residence
Предлагаме под наем външни паркоместа с отлична локация в непосредствена близост до Amur Residence и магазин KiK, в един от най-динамично развиващите се райони на южна София – кв. Манастирски ливади – Запад.
Паркоместата са разположено на тиха, но комуникативна улица, с
Наем
ново
Ексклузивно За частни лица
Голям склад под наем в гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Херсон"
Перфектно решение за различни дейности като логистичен център, търговски склад, цех и други
Ако търсите просторен, практичен имот под наем, който да отговаря на нуждите на вашия бизнес – това предложение е точно за вас! Представяме ви склад в кв. Херсон, гр. Шумен – перфектно решение за различни дейности като логистичен център, търговски склад, цех, база и
Наем
ново
Лукс
Плаж на 5 км
Луксозно обзаведена къща с басейн и озеленен двор на 15 км от Варна
Близо до гр. Варна , с. Звездица
Престижен семеен имот с отлични удобства, подходящ за дългосрочно наемане
Изключително красива и луксозно обзаведена къща на два етажа, разположена в спокойно и добре уредено село Здравец, само на 15 км от гр. Варна. Имотът съчетава комфорт от висок клас, функционално разпределение и впечатляващо външно пространство, което го прави отличен избор за
Наем
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземни паркоместа под наем в нова сграда в Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Сигурно и удобно паркиране до метростанция „Люлин“ в модерна сграда с Акт 16
Представяме ви подземни паркоместа под наем в нова, модерна сграда с Акт 16, разположена в кв. Люлин – център – една от най-динамичните и добре уредени части на западната столица. Локацията е изключително комуникативна, само на минути пеша от метростанция „Люлин“, спирки на
Наем
ново
Инвестиционно помещение с изключителен потенциал в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Многофункционален имот под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Представяме ви отлично позиционирано бизнес помещение под наем, разположено в една от най-предпочитаните и комуникативни части на кв. Дианабад, в непосредствена близост до бул. Г. М. Димитров и бул. Никола Габровски. Локацията осигурява бърз достъп от всички точки на града, добра
Наем
ново
Лукс
Просторен офис с прекрасна гледка към планината на Околовръстен път
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Необзаведен офис с възможност за наемане на паркоместа в кв. Манастирски ливади
Луксозен необзаведен офис в бизнес сграда на Околовръстен път, срещу Резиденция Бояна. Тук ще намерите висок клас довършителни работи, светли помещения, където служителите ви ще се чувстват комфортно и не на последно място отлична локация с бърз и удобен достъп от всички части на
7 232 €/месец(14 144,56 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 904.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
Бизнес помещение с удобен излаз на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Имот подходящ за офис, клиника, адвокатска или нотариална кантора, счетоводна къща, туристическа агенция и др.
Офисът е тип open space и може да бъде допълнително преграден, според изискванията на наемателя. Достъпът е бърз, на няколко минути от центъра на столицата. Булевардът е една от основните пътни артерии на столицата, свързваща южните квартали с централните части на София. Тук ще
1 856 €/месец(3 630,02 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (31,29 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Лукс
Голям двустаен апартамент под наем в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Обзаведен апартамент до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина
Предлагаме под наем просторен и изключително функционален двустаен апартамент, разположен в центъра на София, на една от най-предпочитаните и комуникативни локации в столицата – в непосредствена близост до метростанция „Театрална“, парк „Заимов“ и Докторската градина. Районът
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,29 лв./м2)Площ: 115.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Лукс
Плаж на 50 м
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Предлагаме за наем четиристаен апартамент, разположен в престижния затворен комплекс Ла мер. Апартаментът е напълно обзаведен и предлага уникална панорамна гледка към морето. Намира се в първокласен комплекс, който осигурява сигурност, комфорт и удобства за своите
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(21 €/м2) (40,75 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен
Наем
ново
Двустайно ателие под наем в кв. Хиподрума
гр. София , кв. "Хиподрума"
Обзаведен имот в сграда ЕПК на пешеходно разстояние от метро
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен имот, разположен в предпочитания столичен квартал Хиподрума. Районът е с отлична инфраструктура, зелени площи и бърз достъп до централната част на града.
Ателието е с площ от 45 кв.м и се намира на таванското ниво на 10-етажна ЕПК
520 €/месец(1 017,03 лв./месец)
(12 €/м2) (22,60 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 11
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Наем
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Наем
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(8,21 €/м2) (16,06 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Подземен гараж под наем в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с удобен излаз на бул. „Тодор Каблешков“
Предлагаме под наем подземен гараж в поддържана сграда, в кв. Манастирски ливади – изток – един от бързо развиващите се райони на София с интензивно застрояване и повишено търсене на места за паркиране.
Гаражът е с удобен достъп и добро пространство за маневриране, което го
Наем
Ексклузивно
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София