BULGARIAN PROPERTIES разполага с голяма база данни от напълно завършени, обзаведени и необзаведени жилищни и офис имоти под наем във всички градове и курорти в страната. Нашата основна задача е да предоставим под наем разнообразни имоти, отговарящи на различните предпочитания на нашите клиенти, като им осигурим максимално удобство при организиране на престоя си в наетия апартамент.
Можете да наемете недвижим имот, като направите своя избор от списъка оферти под наем по-долу в страницата или като направите допълнително търсене по цена, местоположение и други ваши изисквания.
За частни лица
Просторен офис под наем на бул. „Пенчо Славейков“ до Пирогов
гр. София , кв. "Медицинска академия"
Имот, подходящ за медицински център, кантора или представителен офис
Предлагаме под наем обединени офиси с обща площ 165 кв.м., разположени на втори етаж от осеметажна сграда, построена през 2009 г., на бул. „Пенчо Славейков“ – в изключително комуникативен район между Руски паметник и Медицински университет.
Имотът е с функционално
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (22,52 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Офис
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем до метростанция „Витоша“ в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Напълно обзаведен имот с висок клас мебели, в сграда с портиер и контролиран достъп
Представяме Ви изключително стилен и просторен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Кръстова вада, на пешеходно разстояние от Метростанция Витоша и Paradise Center.
Жилището е чисто ново и неизползвано до момента,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(8,78 €/м2) (17,18 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Многофукнционален кабинет с отлично разпределение и удобна локация в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Безупречен медицински център подходящ за различни практики и бизнес с удобен достъп
Светъл, функционален и отлично организиран имот със статут на медицински кабинет, разположен в един от най-предпочитаните и развиващи се райони на София – Манастирски ливади. Имотът е ситуиран на партерно ниво с директен самостоятелен вход, осигуряващ удобен достъп, дискретност и
Наем
ново
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Подземен гараж под наем в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с удобен излаз на бул. „Тодор Каблешков“
Предлагаме под наем подземен гараж в поддържана сграда, в кв. Манастирски ливади – изток – един от бързо развиващите се райони на София с интензивно застрояване и повишено търсене на места за паркиране.
Гаражът е с удобен достъп и добро пространство за маневриране, което го
Наем
ново
Ексклузивно
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Плаж на 1 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент в района на Чаталджа, гр. Варна – отличен избор за комфортен градски живот в една от най-предпочитаните и комуникативни локации на града.
Жилището е с обща площ 108 кв. м. (95 кв. м. чиста площ) и е разположено на трети етаж от
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-6%
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
изгодно
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Подземно паркомясто в района на Окръжна Болница
гр. Варна , кв. "Център"
Голямо паркомясто, подходящо за две коли, в комуникативен район
Предлагаме под наем подземно паркомясто с възможност за паркиране на два автомобила, разположено в района на Окръжна болница в гр. Варна.
Паркомястото е с площ от около 25 кв.м, което позволява удобно разполагане на два автомобила и лесен достъп при маневриране. Намира се в
Наем
-7%
ново
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Партерен гараж с директен достъп от улица в кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Голям гараж с ролетна щора и отлична достъпност
Предлагаме под наем партерен гараж с площ от 20 кв. м. (чиста площ около 15 кв. м.), разположен в кв. Христо Ботев, гр. Варна – район с добра комуникация и удобен достъп. Имотът е с директен излаз към улица, което го прави изключително удобен за ежедневно ползване.
140 €/месец150 €273,82 лв./месец293,37 лв.
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 15.00 м2 Партер
Тип на имота:
Гараж
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Предлагаме под наем уютно студио с прекрасна гледка към върховете на Пирин, разположено в един от най-предпочитаните планински курорти – Банско. Имотът съчетава спокойствие, чист въздух и удобна локация в близост до планината.
Жилището е разположено на трети етаж в сграда с
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,61 €/м2) (10,98 лв./м2)Площ: 44.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
ново
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Наем
ново
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Наем
ново
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Надземен гараж под наем в кв. Казански-изток
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Гараж с удобен достъп, ток и вода – практично решение до хипермаркет Kaufland
Предлагаме под наем надземен гараж с площ от 21 кв. м., разположен в кв. Казански-изток, в непосредствена близост до хипермаркет Kaufland – локация с отлична достъпност и удобство за ежедневно ползване.
Гаражът е с лесен достъп директно от улица, което го прави изключително
Наем
ОТДАДЕН
Втори етаж от къща в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведено жилище с 3 спални, 3 бани, 3 тераси и гледка към планината
Простор, комфорт и гледка към Витоша. Предлагаме под наем просторен и светъл втори етаж от къща с усещане за самостоятелен дом, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Драгалевци, близо до учебни заведения, магазини, бул. Черни връх, Околовръстен път,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Предлагаме под наем изключително красив и просторен двустаен апартамент с площ от 100 кв. м., разположен в престижния квартал Бояна – място, където градът среща природата. Това е имот, който се отличава не просто с качество, а с усещане за лукс, простор и хармония.
Още с
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Елегантен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Бояна. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и близостта си до природата, като същевременно осигурява удобен достъп до централните
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(13 €/м2) (26,08 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София