Георги Иванов
Брокер
Контакти
Изпратете имейл на Георги Иванов
Продажба
Лукс
Луксозно обзаведена къща в местност Лахана
Близо до ,
Готов за нанасяне семеен дом с модерни удобства между град Поморие и район Сарафово
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание модерна двуетажна къща с малък двор в местността Лахана, между град Поморие и район Сарафово.
Къщата (143 кв.м.) практично се разпределя между:
• Етаж 1 - коридор, баня с тоалетна, хол с трапезария и кухня, килер.
• Етаж
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Тристаен апартамент с фронтална морска гледка на първа линия в Сарафово
, кв. "Сарафово"
Апартамент с южно изложение в малък комплекс на брега на морето, на 15 метра надморска височина
Представяме ви изключителен тристаен апартамент с фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в един от най-впечатляващите нови комплекси в кв. Сарафово. Имотът е с площ от 108 кв. м., разположен на трети етаж в елегантна четириетажна сграда с асансьор, изпълнена по
249 990 €(488 937,94 лв.)
(2 315 €/м2) (4 527,20 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Бизнес помещение в центъра на града до Съдебната палата
, кв. "Център"
Офис с отлична локация в Бургас
Предлагаме офис с отлична локация – в самия център на града, в непосредствена близост до Съдебната палата и ключови институции. Имотът е разположен на 3-ти етаж в тухлена сграда с асансьор, което осигурява удобство и лесен достъп за служители и клиенти.
Характеристики на
Продажба
Четиристаен апартамент в историческа сграда с морска гледка
, кв. "Център"
Апартамент в сграда обявена за културно наследство
Представяме ви рядка находка на пазара на недвижими имоти в Бургас – четиристаен апартамент, разположен на последния етаж в една от емблематичните исторически сгради в идеалния център, построена през 1913 г. и обявена за културно наследство. Локацията е безкомпромисна – само на
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 693 €/м2) (3 311,58 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Азимут, Бургас
, кв. "Хоризонт"
Модерен дом в най-бързо развиващата се зона на града на 5 минути от морето
Представяме Ви изключителен двустаен апартамент в ново строителство, разположен в квартал „Азимут“ – новото модерно лице на Бургас и една от най-перспективните градски зони. Локацията е отлично позиционирана – само на 5 км от морето, с бърз и удобен достъп до основните пътни
90 640 €(177 276,43 лв.)
(1 482 €/м2) (2 897,62 лв./м2)Площ: 61.18 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент в ж.к Славейков в близост до парка
, кв. "Славейков"
Топло жилище с частично обзавеждане в поддържан вход
Търсите вашия нов дом в предпочитания квартал Славейков в гр. Бургас? Разгледайте нашето предложение за двустаен панелен апартамент в близост до парк Света Троица, детска градина, училище, магазини и мол, възлови булеварди и други градски удобства.
Апартаментът (чиста площ -
107 900 €(211 034,06 лв.)
(2 698 €/м2) (5 275,85 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Mногостаен апартамент на две нива с гараж в гр. Поморие
Имот с отличен потенциал – два самостоятелни апартамента и допълнително студио + гараж
Предлагаме за продажба просторен многостаен имот, разположен в Поморие, на 600 м от плажа, съчетаващ функционалност, гъвкавост и отлична инвестиционна стойност. Жилището е организирано на две нива и на практика включва два самостоятелни апартамента, което го прави идеално решение
310 000 €(606 307,30 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,42 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Търговско помещение за продажба в ж.к. Меден рудник – зона В
, кв. "Меден рудник - зона В"
Готов бизнес имот с оборудване и отлична функционалност в гр. Бургас
Предлагаме за продажба търговско помещение в ж.к. Меден рудник – зона В, разположено в оживен район с добра достъпност и потенциал за развитие на различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 51 кв.м и се намира в сграда ново строителство от 2020 г., като предлага практично
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с частична морска гледка в Новия град - Созопол
Обзаведено жилище с три балкона в близост до центъра
Представяме ви уютен двустаен апартамент, разположен в Новия град на Созопол – едно от най-живописните и предпочитани места за живеене и почивка по Южното Черноморие. Имотът се намира на тиха улица, в непосредствена близост до центъра, главната пешеходна алея и всички удобства на
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 838 €/м2) (3 595,28 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 600 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
Обзаведен апартамент над яхтеното пристанище
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с фронтална гледка море и топ локация, над яхтеното пристанище на гр. Созопол, на 10 минути (600 м) от плажа. Гарантиран доход от отдаване на нощувка през летния период.
Апартаментът (70 кв.м.)
155 000 €(303 153,65 лв.)
(2 214 €/м2) (4 330,77 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Просторно студио в центъра на Поморие
Функционален апартамент с кухненска зона, балкон и достъп до басейн
Предлагаме за продажба голямо студио в централната част на гр. Поморие – отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с добра доходност от отдаване под наем.
Жилището е с площ от 46,31 кв. м. и е разположено на втори етаж в добре поддържана сграда. Апартаментът
85 500 €(167 223,47 лв.)
(1 859 €/м2) (3 635,29 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2.2 км
Нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, гр. Бургас
, кв. "Меден рудник - зона В"
Модерна сграда с отлични разпределения, до нов спортен комплекс и с бърз достъп до центъра и морето
Представяме ви нов жилищен проект в ж.к. Меден рудник – зона В, който съчетава съвременна архитектура, функционални разпределения и отлично местоположение – перфектен избор както за собствен дом, така и за инвестиция с потенциал за покачване на стойността. Проектът предлага
от 52 000 €(от 101 703,16 лв.)
(1 031 - 1 169 €/м2)(2 016,46 - 2 286,37 лв./м2)Площ: 44.50 - 96.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Многостаен апартамент с паркомясто в старата част на Поморие
Просторно жилище в непосредствена близост до пешеходната зона и крайбрежната алея
Предлагаме за продажба многостаен апартаменти с Акт 16 в сърцето на Стария град на Поморие, в непосредствена близост до пешеходната зона и разкошната крайбрежна алея на морския град. Поморие е разположен на около 20 км северно от Бургас и на около 18 км южно от Обзор. Разделен е
178 200 €(348 528,91 лв.)
(1 503 €/м2) (2 939,44 лв./м2)Площ: 118.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 6 км
Урегулиран парцел до сервиз „Ситроен“, район Пети километър – Бургас
, кв. "Пети километър"
Парцел на първа линия с одобрен ПУП, отлична видимост и стратегическа локация до Северния обход
Урегулиран поземлен имот с площ 4004 кв. м., разположен в гр. Бургас, район „Пети километър“, местност Келева нива – зона с бързо развитие и отлична инфраструктура, предпочитана за бизнес и инвестиции.
Парцелът е с равен терен и правилна форма, позициониран на първа линия с
609 000 €(1 191 100,47 лв.)
(152 €/м2) (297,48 лв./м2)Площ: 4 004.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Piccadilly Residence — Новото лице на градския лукс и модерен живот
, кв. "Зорница"
Топ проект с впечатляваща визия, високо качество и стратегическа локация
Piccadilly Residence – когато домът е повече от място за живеене.
Един от най-мащабните и амбициозни жилищни проекти в града, създаден да зададе нов стандарт за комфорт, стил и качество на живот. Това е модерен комплекс от ново поколение, който съчетава градска елегантност,
от 140 800 €(от 275 380,86 лв.)
(1 900 - 16 344 €/м2)(3 716,08 - 31 966,09 лв./м2)Площ: 15.48 - 141.44 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Просторно имение в района на гр. Каблешково
Прекрасен имот с обзаведени къщи, голям двор и басейн с удобна връзка с морето
Предлагаме Ви впечатляващ имот, разположен в района на гр. Каблешково, съчетаващ спокойствие, простор и бърз достъп до морето и градската инфраструктура. Имотът предлага комфорт, самостоятелност и възможност както за целогодишно обитаване, така и за луксозен ваканционен дом или
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Blue Bay, Поморие
Напълно обзаведено жилище на първа линия, подходящо за целогодишно ползване
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент в престижния морски комплекс Blue Bay Palace, разположен на самия бряг на морето в град Поморие.
Имотът се намира на трети етаж от четири в добре поддържана сграда с елегантна архитектура и приятна морска атмосфера.
Жилището е
82 500 €(161 355,98 лв.)
(1 468 €/м2) (2 870,59 лв./м2)Площ: 56.21 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент на първа линия до Bamboo Beach
Просторен апартамент с паркомясто и директна морска гледка
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент на първа линия море, разположен в комплекс Black Sea Paradise, с директна гледка към Bamboo Beach и към Созопол.
Апартаментът се намира на трети етаж от триетажна сграда и предлага спокойствие, морска панорама и директна
177 000 €(346 181,91 лв.)
(3 404 €/м2) (6 657,34 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Наем
Лукс
Двустаен апартамент на първа линия с морска панорама в Сарафово
, кв. "Сарафово"
Бутиков имот под наем в нова луксозна сграда с директен достъп до плажа
Представяме ви луксозен двустаен апартамент под наем, разположен на първа линия в квартал Сарафово – един от най-предпочитаните райони на Бургас. Имотът се намира в бутикова сграда с контролиран достъп, видеонаблюдение и представителни общи части, съчетавайки комфорт, сигурност и
760 €/месец(1 486,43 лв./месец)
(13 €/м2) (24,77 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Луксозен просторен пентхаус в кв. Възраждане, Бургас
, кв. "Възраждане"
Самостоятелен етаж от сграда в централната част на града
Имаме удоволствието да ви представим изключителен пентхаус – самостоятелен етаж от сграда, разположена в престижния квартал Възраждане, само на три преки от пл. „Тройката“. Имотът е проектиран с мисъл за максимален комфорт, висока енергийна ефективност и модерни технологични
249 000 €(487 001,67 лв.)
(1 915 €/м2) (3 746,17 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент с отлична локация и потенциал в район Възраждане
, кв. "Възраждане"
Двустаен апартамент на комуникативно място в Бургас
Двустаен апартамент, разположен в район Възраждане – предпочитана и добре уредена градска зона с бърз достъп до центъра на града, детски градини, училища, магазини и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището се намира на 4-ти етаж от 6 в тухлена сграда ново
141 000 €(275 772,03 лв.)
(2 236 €/м2) (4 372,48 лв./м2)Площ: 63.07 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Двустайни, тристайни и четиристайни морски апартаменти в кв. Хоризонт
, кв. "Хоризонт"
Нова жилищна сграда до Университет "Проф. д-р Асен Златаров"
Представяме на вашето внимание нов, уникален по рода си жилищен проект с функционално разпределени апартаменти – едностайни, двустайни и тристайни в гр. Бургас – кв. Хоризонт, в близост до Университет „Проф. д-р Асен Златаров“ и студентския кампус, който се планира да бъде
от 115 093 €(от 225 102,34 лв.)
(537 - 1 400 €/м2)(1 050,28 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 97.84 - 402.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с обзавеждане в ж.к. Възраждане
, кв. "Възраждане"
Просторно жилище в един от най-предпочитаните централни квартали на Бургас
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 71 кв.м, разположен на 2-ри етаж от 8-етажна панелна сграда, построена през 1989 г. Имотът се намира в един от най-предпочитаните централни квартали на Бургас – ж.к. Възраждане, западно от центъра на града, с отлично
149 900 €(293 178,92 лв.)
(2 116 €/м2) (4 139,19 лв./м2)Площ: 70.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент с гледка море
, кв. "Сарафово"
Имот в сграда с акт 16 и гледка море в квартал Сарафово
Представяме на вашето внимание просторен и светъл тристаен апартамент с впечатляваща гледка към морето, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в престижния и предпочитан квартал Сарафово, град Бургас. Имотът е отличен както за постоянно живеене, така и за инвестиция с цел
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 620 €/м2) (3 167,59 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Магазин в старата част на Поморие до Айвазовски парк
Партерно търговско помещение близо до плажа и центъра на града
Предлагаме търговско помещение - магазин, разположено в старата част на град Поморие, в непосредствена близост до Айвазовски парк, плажната ивица и централната градска зона. Локацията е изключително атрактивна и предпочитана, с постоянен човекопоток както през летния сезон, така
Продажба
Масивна двуетажна къща с панорамна гледка към морето
Близо до ,
Къща с хубав двор в с. Лъка, на 12 км от Бургас
Предлагаме за продажба просторна семейна къща с Акт 16 и РЗП от 240 кв. м., разположена в подреден и спокоен район в село Лъка – само на 12 км от гр. Бургас и морето. Имотът е ситуиран в правоъгълен парцел от 730 кв. м., със стабилна бетонна ограда, възможност за няколко
Продажба
Лукс
Азимут Ринг – новият модерен жилищен квартал на Бургас
, кв. "Хоризонт"
Мащабен градски проект с визия за бъдещето
Азимут Ринг е нов, съвременен жилищен проект, който поставя началото на изцяло нов градски квартал в Бургас. Проектиран като модерна, зелена и многофункционална среда за живот, проектът обединява жилищни сгради, апартаментен хотел, търговски обекти, подземна инфраструктура и
от 61 167 €(от 119 632,25 лв.)
(1 450 - 1 670 €/м2)(2 835,95 - 3 266,24 лв./м2)Площ: 38.47 - 127.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Триетажен имот с морска гледка в гр. Свети Влас
, Buongiorno ! Premium
Работеща къща за гости с отличен рейтинг и без такса поддръжка
Предлагаме за продажба триетажна къща с морска гледка, разположена в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Имотът е с обща застроена площ 320 кв.м, построен през 2010 г., с Акт 16, присъединен към градската канализация.
Къщата функционира успешно като къща за гости и е
Наем
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен тристаен апартамент под наем в ж.к. Изгрев
, кв. "Изгрев"
Комфортно жилище в добре уреден и предпочитан район на град Бургас
Модерно обзаведен апартамент, разположен в ж.к. Изгрев – квартал, известен с отличната си инфраструктура, спокойна жилищна среда и удобства за ежедневието. Локацията е изключително подходяща за семейства и работещи хора, благодарение на близостта до детска градина, училище,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (20,74 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Модерна жилищна сграда в ж.к Зорница
, кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти със спокойна жилищна среда в район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба двустайни и тристайни апартаменти в модерна жилищна сграда, съчетаваща стил, качество и комфорт в сърцето на Бургас - в един от най-зелените, комуникативни и предпочитани райони – ж.к. „Зорница“. Сградата предлага спокойна жилищна среда с отлична
от 157 091 €(от 307 243,29 лв.)
(800 - 2 700 €/м2)(1 564,66 - 5 280,74 лв./м2)Площ: 71.40 - 323.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас