Анна Ицова
Брокер
Контакти
бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000
Изпратете имейл на Анна Ицова
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
, кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
, кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
, кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-28%
Просторна къща с 4 спални под наем в местност Свети Никола
, кв. "м-т Св. Никола"
Модерна къща с морска панорама, градина, съвременни удобства и комфорт
Предлагаме под наем просторна самостоятелна къща с приятно южно изложение и впечатляваща морска панорама, 4 спални, 3 бани, веранда, градина, 3 паркоместа, със спокойна локация в местност Свети Никола, на 5 км от центъра на Варна и на 2.5 км от плажа Св. Константин и Елена или 20
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четиристаен апартамент с морска панорама до плаж Кабакум
, кв. "к.к. Чайка"
Луксозно обзаведено жилище с 3 спални в комплекс от затворен тип Cabacum Beach Residence
Предлагаме за продажба комфортен четиристаен апартамент в престижния комплекс Cabacum Beach Residence, разположен в непосредствена близост до плаж Кабакум – един от най-предпочитаните плажове в района на Варна. Жилището се намира на 7-ми етаж от общо 9, с асансьор и отлично
Продажба
Плаж на 1 км
Триетажна къща с панорамна морска гледка в м-т Долна Трака
, кв. "м-т Долна Трака"
Имот с отличен потенциал, просторен двор и хубава тераса с гледка към морето
Триетажна къща, разположена в един от най-тихите и зелени райони на Варна – местност Долна Трака, предпочитана заради спокойствието, близостта до удобства и красивите морски панорами. Имотът е с разгъната застроена площ от 115 кв. м. и разполага с двор от 300 кв. м, гараж и
Продажба
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент по БДС в нов проект в кв. Погреби
, кв. "Погреби"
Функционално жилище висок клас строителство с гледка към Варненското езеро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент по БДС в новострояща се сграда в кв. Погреби, разположен на шести етаж от общо седем, с асансьор и приятна гледка към езерото.
Имотът е част от съвременен жилищен проект, който се намира в начален етап на строителство, със срок за
148 000 €(289 462,84 лв.)
(1 669 €/м2) (3 265,23 лв./м2)Площ: 88.65 м2 Етаж: 6
, кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Последни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Погреби, Варна
, кв. "Погреби"
Малка бутикова сграда с южно изложение и гледка към морето
Предлагаме последни налични апартаменти в новострояща се жилищна сграда в кв. Погреби – Варна, разположена в комуникативен и предпочитан градски район с бърз достъп до центъра, главни булеварди и всички удобства на града.
Строителството е започнало, като към момента обектът е
от 102 570 €(от 200 609,48 лв.)
(1 750 - 2 011 €/м2)(3 422,70 - 3 933,17 лв./м2)Площ: 51.00 - 151.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартамент в с площ 72.79 м2, Vna 77688
, кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa
от 131 022 €(от 256 256,76 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 72.79 - 211.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
, кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 463 €/м2) (4 816,60 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
, кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент за ремонт с паркомясто с двора на кооперацията до парк Аспарухово, болница, детска градина, супермаркет Била, Лидъл, плаж, ресторант и други градски удобства.
Апартаментът е с РЗП 101 кв.м., чиста площ – 83.36 кв.м., 4.8976%
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 485 €/м2) (2 904,70 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
, кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 15 км
Нова двуетажна къща с двор в с. Куманово – модерен семеен дом близо до Варна
Близо до ,
Луксозно ново строителство с функционално разпределение и спокойна среда
Представяме ви двуетажна къща с разгъната застроена площ от 170 кв.м, разположена в едно от най-предпочитаните и спокойни населени места в близост до гр. Варна – село Куманово. Имотът е част от малък жилищен комплекс от три самостоятелни къщи, всяка със собствен двор и обособени
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
, кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
, кв. "Аспарухово"
Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Нов проект, прецизно строителство с внимание към най-дребните детайли благодарение, на което ще предложи на собствениците перфектна жилищна среда, сигурност и комуникативна локация. Качествено строителство без компромис. Всички жилища са с добро изложение, топли и слънчеви. В
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Аспарухово
, кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна кооперация в ж.к. „Аспарухово“, Варна – Вашият нов дом или инвестиция в бъдещето!
Представяме ви отлична възможност да станете част от нова жилищна кооперация, разположена в ж.к. „Аспарухово“ – един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна. Сградата,
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 - 1 236 €/м2)(2 319,61 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
, кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
, кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-10%
Нова сграда в местност Пчелина на град Варна
, кв. "Възраждане 3"
Последен тристаен апартамент с гледка към околностите
Последен наличен тристаен апартамент в жилищен район Възраждане 3, в красивата местност Пчелина, на 300 м до автобусна спирка, на 4 км от централната част на град Варна и на 8 км от аерогарата. Модерна и функционална сграда съобразена с най-новите тенденции в строителството.
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(1 311 €/м2) (2 563,47 лв./м2)Площ: 103.00 - 103.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-9%
ново
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане
, кв. "Възраждане 1"
Напълно обзаведен апартамент в елитен затворен комплекс до възлови булеварди
Предлагаме под наем отлично поддържан двустаен апартамент с площ 70 кв.м, разположен в затворен комплекс в кв. Възраждане. Жилището се намира на 4-ти етаж в съвременна единадесететажна тухлена сграда, построена през 2020 г., с асансьор и поддържани общи части. Имотът е изцяло
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(8,33 €/м2) (16,30 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
, кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
, кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
, кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Ремонтирано помещение в района на Колхозен пазар – Варна
, кв. "Колхозен пазар"
Имот подходящ за коктейл-бар, офис, ателие, магазин или малък бизнес
Предлагаме на вашето внимание помещение след основен ремонт, разположено на сутеренен етаж в поддържана тухлена сграда от 2008 г., в един от най-търсените райони на града – Колхозен пазар. Имотът е със статут на коктейл-бар, но е напълно подходящ за живеене, офис, ателие, магазин
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 369 €/м2) (2 678,23 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Партер
Тип на имота:
Заведение
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел в регулация в района на Св. Никола
, кв. "м-т Св. Никола"
Имот с ток и вода в града с потенциал за строителство
Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в м-т Св. Никола – един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на гр. Варна.
Имотът е с площ от 590 кв.м и предлага отлични условия за изграждане на еднофамилна къща на два или три етажа, съобразена с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(280 €/м2) (546,97 лв./м2)Площ: 590.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
, кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
, кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Енергоефективни къщи в затворен комплекс близо до Добрич и Варна
Близо до ,
Соларни двуетажни къщи с термопомпа, собствен двор и висока енергийна независимост
Представяме затворен комплекс от двуетажни монолитни еднофамилни къщи, разположен в спокойно и добре устроено населено място, с отлична локация спрямо големите градове на Североизточна България. Проектът е насочен към съвременния начин на живот, като комбинира качествено
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Резервиран
Нова двуетажна къща с нескриваема морска панорама в затворен комплекс в м-ст „Прибой“
, кв. "м-т Прибой"
Просторен имот с дворно място и две паркоместа в бутиков комплекс във Варна
В сърцето на живописната местност Прибой, само на 50 метра от главния път и едва на 12 км от центъра на Варна, Ви предлагаме за продажба новострояща се двуетажна къща със собствен двор, две паркоместа и впечатляваща морска панорама.
Имотът е част от бутиков комплекс от осем