Магдалена Цоклинова
Старши брокер
Магдалена Цоклинова е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES и се специализира в градски имоти в столицата. Завършила е начална педагогика – образование, което ѝ осигурява стабилна основа в комуникацията и разбирането на хората, както и способността да изгражда доверие и ефективна връзка с клиентите.
Професионалният ѝ път започва още през 2004 г. в сектора на бързооборотните стоки (FMCG), където натрупва дългогодишен опит в продажбите, воденето на търговски преговори и управлението на взаимоотношения с клиенти.
От 2021 г. насочва енергията и уменията си към сферата на недвижимите имоти, като съчетава аналитичен подход, търговски усет и стремеж към отлично обслужване. Работи професионално, структурирано и с ясно изразена ориентация към резултатите – качества, които я правят предпочитан партньор за покупка и продажба на имоти в София.
Контакти
Изпратете имейл на Магдалена Цоклинова
Продажба
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в с площ 106.30 м2, Sfa 81131
, кв. "Дианабад"
Жилище близо до две детски площадки, училище и спирка на градски транспорт
Изключително топъл и светъл апартамент в кв. Дианабад. Районът осигурява отлични условия за спокойно ежедневие, отлични комуникации и оживена среда, достъпът до центъра и важни точки на града се извършва лесно и удобно. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
206 000 €(402 900,98 лв.)
(1 938 €/м2) (3 790,23 лв./м2)Площ: 106.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София