Николай Попов
Старши брокер
Николай Попов се присъединява към екипа на BULGARIAN PROPERTIES в средата на 2023 г. и бързо успява да се докаже като способен брокер.
Носител е на наградата "Брокер на годината" за 2025 г. и "Най-скъпа продажба на апартамент" за 2025 г.
Той реализира успешни сделки и получава наградата "Брокер на годината при работа с купувачи 2024".
През 2023г. получава фирменото отличие за "Най-добър нов брокер".
Контакти
Изпратете имейл на Николай Попов
Продажба
Лукс
Апартаменти ново строителство в центъра на столицата
, кв. "Център"
Жилища в малка сграда с удобна локация до метростанция Лъвов мост
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в новострояща се сграда в централната част на София до метростанция, магазини, спирки на редовен градски транспорт.
Сграда е със стилен дизайн, функционални и удобни разпределения на вътрешното пространство на
от 632 000 €(от 1 236 084,56 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,30 лв./м2)Площ: 243.07 - 243.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Апартамент в с площ 109.32 м2, Sfa 78449
, кв. "Манастирски ливади"
Тристайни апартаменти с Акт 16 в многофамилна жилищна сграда до детска градина, училище и магазини
Когато домът мечта означава семеен уют, изобилие от светлина, хубава гледка и висок клас строителство!
Изберете дом с Акт 16 във висококачествена сграда с отлична локация в кв. Манастирски ливади и го превърнете в мечтания градски имот!
Качествено строителство, красива
от 317 028 €(от 620 052,87 лв.)
(2 900 €/м2) (5 671,91 лв./м2)Площ: 109.32 - 146.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Апартамент в с площ 136.34 м2, Sfa 82297
, кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Апартамент в с площ 124.42 м2, Sfa 82290
, кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартамент в с площ 110.11 м2, Sfa 82622
, кв. "Център"
Функционални жилища до емблематичната ул. Г.С.Раковски
Изберете нов дом, построен и съобразен с най-съвременните интериорни и функционални решения в света на строителството. Сградата се намира в централната част на София, пресечка с ул. Г.С. Раковски, на кратко пешеходно разстояние до всичко най-важно в централната градска част,
от 290 000 €(от 567 190,70 лв.)
(2 634 €/м2) (5 151,13 лв./м2)Площ: 110.11 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент до метростанция Мария Луиза
, кв. "Банишора"
Напълно обновен апартамент в кв. Банишора
Отдаваме под наем изцяло реновиран и неизползван досега двустаен апартамент в тухлена сграда на тиха улица в ж.к. Банишора. Към жилището има прилежащо самостоятелно стълбище, което осигурява повече лично пространство и усещане за независимост. Възможност за свободно паркиране
625 €/месец(1 222,39 лв./месец)
(9,92 €/м2) (19,40 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент с панорамна гледка в кв. Банишора
, кв. "Банишора"
Светъл апартамент с южно изложение и удобен достъп до метростанция
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с площ 48.70 кв.м, разположен на 13/16 етаж в масивна ЕПК сграда, построена през 1985 г. Имотът се намира в добре устроената и комуникативна част на кв. Банишора, с бърз достъп до топ центъра на София, метро и основни транспортни
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 567 €/м2) (5 020,10 лв./м2)Площ: 48.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Едностаен апартамент под наем в Люлин 10
, кв. "Люлин 10"
Топъл и уютен едностаен апартамент с мазе
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с площ 39 кв.м. под наем в ЕПК сграда в Люлин 10 - един от най-спокойните и комуникативни квартали на столицата. В непосредствена близост до жилищната сграда има училище, детска градина, хранителни магазини. На пешеходно
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(9,58 €/м2) (18,74 лв./м2)Площ: 38.62 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Апартамент в с площ 145.63 м2, Sfa 82206
, кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
, кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
, кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Външни паркоместа в кв. Дружба 1
, кв. "Дружба 1"
Паркоместа в близост до 28-мо ДКЦ и езерото в Дружба 1
Предлагаме ви уникална възможност да закупите външни паркоместа в кв. Дружба 1. Търсено местоположение до парк Дружба, езеро, 28-мо ДКЦ, зелени площи, учебни заведения, бул. Искърско шосе, медицински център, църква, магазини, кафенета, ресторанти, супермаркети и търговски
Продажба
Парцел в регулация близост до Северна скоростна тангента
, кв. "Илиянци"
Парцел с отлична локация за застрояване на 10 км от София
Представяме ви парцел с площ от 2 137 кв.м. разположен в квартал Илиянци, само на 10 км от центъра на София, с отличен достъп до основни пътни артерии, което го прави отличен избор както за жилищно строителство, така и за инвестиционни цели.
Парцелът попада в зона Смф2,
213 700 €(417 960,87 лв.)
(100 €/м2) (195,58 лв./м2)Площ: 2 137.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с панорамна гледка в кв. Разсадника
, кв. "Разсадника"
Просторен апартамент с таванско помещение до парк Св. Св. Петър и Павел, училище и метростанция
Представяме на вашето внимание необзаведен тристаен апартамент, разположен в сърцето на квартал Разсадника, до парк Св. Св. Петър и Павел, училище, болница, възлови булеварди, удобни спирки на редовния градски транспорт. С обща площ от 94 кв.м, апартаментът предлага отлично
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 390 €/м2) (4 673,55 лв./м2)Площ: 94.16 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
, кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
, кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Етаж от малка сграда в кв. Люлин 4
, кв. "Люлин 4"
Имот с бизнес потенциал до възлови булеварди, училища, пазар
Продава се първи етаж (360 кв.м.) от малка сграда в кв. Люлин 4, близо до училища, поща, полицейски участък, пазар Люлин, Билла и Лидъл и други магазини, между бул. Панчо Владигеров, бул. Райко Даскалов, бул. Захари Стоянов, бул. Добринова скала, с удобен достъп до бул. Царица
Продажба
Резервиран
Жилище с удобна локация до Mall of Sofia и парк Възраждане
, кв. "Зона Б-5"
Двустаен апартамент в сграда луксозно ново строителство в кв. Зона Б-5
Представяме ви стилен двустаен апартамент в чисто новия жилищен комплекс 1HOME – сграда с Акт 16, разположена в тихата и зелена част на Зона Б-5, само на крачки от парк „Възраждане“, детски градини, училища и всички необходими удобства за комфортен градски живот. Локацията е
199 810 €(390 794,39 лв.)
(2 737 €/м2) (5 353,35 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент с Акт 16 до парк Възраждане в кв. Зона Б-5
, кв. "Зона Б-5"
Висок клас новопостроено жилище на пешеходно разстояние от Mall of Sofia и Руски паметник
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за неджижими имоти - двустаен апартамент, разположен в новопостроен жилищен комплекс 1HOME с Акт 16 в Зона Б-5, разположен на тиха улица, в непосредствена близост до парк „Възраждане“, детски градини, училища и множество удобства, на
209 795 €(410 323,35 лв.)
(2 874 €/м2) (5 620,87 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двуетажни къщи само на 20 минути от София
Близо до ,
Нови двуетажни фамилни къщи с просторни дворове
Представяме ви атрактивен проект за изграждане на три съвременни двуетажни фамилни къщи, разположени във вилната зона на село Кътина – едно от най-живописните и търсени места в района на Нови Искър. Само на 20 минути с автомобил от центъра на София, този имот съчетава удобството
Продажба
За частни лица
Малка сграда със само 16 апартамента и удобен излаз на бул. Симеоновско шосе
, кв. "Малинова долина"
Двустайни и тристайни апартаменти в нова сграда изпълнена с висок клас материали в кв. Малинова долина
Просторен, функционален и качествен дом, който е изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
Нова сграда с добра локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски
от 165 000 €(от 322 711,95 лв.)
(2 654 - 2 660 €/м2)(5 190,77 - 5 202,51 лв./м2)Площ: 62.16 - 96.98 м2
, кв. "Горна баня"
Бизнес имот в сградата на хотел Горна баня
Бизнес имот под наем в сградата на хотел Горна баня. Комуникативна локация, осигуряваща бърза връзка с центъра посредством една от главните пътни артерии на града, а именно Околовръстен път.
Разпределение:
• Едно помещение с отделен санитарен възел
Имотът е напълно
Продажба
Нов магазин с Акт 16 в затворен комплекс в кв. Манастирски ливади
, кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна 6-етажна сграда до бул. България и Околовръстен път
Луксозен Магазин2, ново строителство в кв. "Манастирски ливади". Намира се на първи етаж в 6-етажен затворен жилищен комплекс, разположен на площ от 4 754 кв.м с отлична локациа до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул.
Продажба
Магазин в с площ 147.13 м2, Sfa 78323
, кв. "Манастирски ливади"
Търговски обект в модерна сграда до бул. България и Околовръстен път
Голям магазин3, ново строителство в кв. Манастирски ливади до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост до бул. „България“ и Околовръстен път за директен достъп до по-голямата част на града. Инфраструктурата на района е много добре
287 000 €(561 323,21 лв.)
(1 951 €/м2) (3 815,15 лв./м2)Площ: 147.13 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Търговски имот ново строителство в кв. Манастирски ливади
, кв. "Манастирски ливади"
Комуникативен магазин в южен квартал с отлични перспективи за развитие
Предлагаме за продажба просторен Магазин1 в хармоничен и уреден 6-етажен затворен жилищен комплекс в кв. „Манастирски ливади“ с детска площадка, красиво озеленен кът за отдих, подземен паркинг, до живописната резиденция „Бояна“ и ски лифтовете на Витоша, в непосредствена близост
Наем
-1%
Ексклузивно
Едностайно жилище в хотелска сграда в кв. Горна Баня
, кв. "Горна баня"
Обзаведен апартамент под наем с контролиран достъп и панорамна гледка
Днешното ни предложение включва наем на едностайно жилище в хотелска сграда в столичния квартал Горна Баня, до парк, минерална вода, сладкарница, хранителни магазини, автобусни спирки и други градски удобства.
Апартаментът (30 кв.м.) е разположен на 2/9 етаж с просторна гледка
560 €/месец563 €1 095,26 лв./месец1 101,13 лв.
(19 €/м2) (36,51 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
Магазин в с площ 60 м2, Sfa 83193
, кв. "Горна баня"
Комуникативен имот с високи тавани в оживен район до парк и минерална вода
Просторен магазин след ремонт с отлична видимост в оживена част на столичния квартал Горна баня, близо до парк и минерална вода, супермаркет, магазини, други услуги. Подходящ е за офис, агенция, учебен център, салон за красота и др.
Просторният имот (60 кв.м.) се характеризира
Наем
Ексклузивно
Търговско помещение с невероятна панорама към Витоша и София
, кв. "Горна баня"
Бизнес имот под наем в кв. Горна баня
Отлично предложение за наем на бизнес имот с добра локация в кв. Горна баня.
Имотът се намриа на 8-ми етаж с площ 110 кв. м. Нуждае се от ремонт. Помещението е голямо и е подходящо за различен тип дейност. Разкрива прекрасна гледка към Витоша и града и се намира близо до парк
871 €/месец(1 703,53 лв./месец)(без ДДС)
(7,92 €/м2) (15,49 лв./м2)Площ: 110.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартамент в с площ 38.50 м2, Sfa 77873
, кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Нови жилища с отлична локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на
от 129 999 €(от 254 255,94 лв.)
(2 450 - 3 377 €/м2)(4 791,78 - 6 604,84 лв./м2)Площ: 38.50 - 151.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
ОТДАДЕН
Луксозен офис до Парадайс център в Кръстова вада
, кв. "Кръстова вада"
Модерен, светъл и представителен офис с индустриален стил и отлична локация
Предлагаме под наем висок клас офис пространство, разположено в престижния квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до Paradise Center. Имотът се отличава с модерен дизайн, функционално разпределение и представителна визия, подходяща за компании, които държат на имиджа и
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(7,32 €/м2) (14,31 лв./м2)Площ: 205.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София