Николай Попов
Старши брокер
Николай Попов се присъединява към екипа на BULGARIAN PROPERTIES в средата на 2023 г. и бързо успява да се докаже като способен брокер.
Носител е на наградата "Брокер на годината" за 2025 г. и "Най-скъпа продажба на апартамент" за 2025 г.
Той реализира успешни сделки и получава наградата "Брокер на годината при работа с купувачи 2024".
През 2023г. получава фирменото отличие за "Най-добър нов брокер".
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
, кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
, кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
, кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
, кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
, кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
, кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София