Петър Петаларев
Старши брокер
Петър Петаларев е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2004 г. и е един от най-дългогодишните и опитни брокери в компанията.
Вече над две десетилетия той успешно продава селски къщи, градски апартаменти и парцели в Пловдив и региона, като се е утвърдил като водещ експерт в района.
Петър има богат опит в работата с чуждестранни купувачи, особено по време на силния интерес от британски клиенти в периода 2003–2008 г., когато участва и в телевизионни продукции на британски медии, представящи имоти в България.
С годините той не само запазва водещата си роля, но и развива задълбочено разбиране за нуждите и очакванията на клиентите, които търсят спокойствие, пространство и връзка с природата чрез покупка на селски имот.
Със своята дългогодишна практика и личен подход, Петър е изключително ценен партньор за всеки, който търси сигурност, прозрачност и опит в процеса по покупко-продажба на имот в района на Пловдив.
Контакти
Делови център Европа, ул. „Петко Каравелов” 26, ет. 4, офис 20, Пловдив
Изпратете имейл на Петър Петаларев
Продажба
Регулиран парцел в с. Скутаре, на 6 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Скутаре
Просторен парцел с виза за застояване до 10 метра
Предлагаме за продажба регулиран парцел, подходящ за изграждане на частна къща, разположен в добре устроеното и предпочитано село Скутаре, на кратко разстояние от град Пловдив. Имотът е с площ 2 387 кв.м и разполага с виза за строеж до 10 метра, което го прави отлична възможност
179 000 €(350 093,57 лв.)
(75 €/м2) (146,67 лв./м2)Площ: 2 387.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Едноетажна къща с голям двор, разположена близо до Първомай
Близо до гр. Пловдив , с. Градина
Къща в спокойно село само на няколко километра от Първомай
Предлагаме за продажба едноетажна къща с голям двор, разположена в спокойно и подредено село само на няколко километра от Първомай и на удобна близост до Пловдив. Имотът се намира в село Градина – район, известен със спокойната си атмосфера, плодородни земи и лесен достъп до
Продажба
За частни лица
Двуетажна къща с малък двор и гледка към Родопите
гр. Асеновград
Имот за реновиране с удобна локация в Асеновград
Предлагаме за продажба двуетажна къща с обща площ от 140 кв. м., разположена в живописен район с прекрасна гледка към Родопите. Имотът разполага с малък, но лесен за поддръжка двор от 90 кв. м., който може да се превърне в красиво кътче за отдих.
Разпределението е както
Продажба
-18%
За частни лица
Къща с дворно място и прекрасна гледка в живописно село в Средна гора
Близо до гр. Пазарджик , с. Славовица
Двуетажна къща на 25 км от Пазарджик и на 10 км от автомагистрала „Тракия“
Предлагаме за продажба двуетажна къща с подравнен двор, разположена в полите на Средна Гора – само на 10 км от автомагистрала „Тракия“ и на 70 км от София. Имотът се намира близо до самия център на живописното село, което осигурява отлична инфраструктура, спокойна среда и бърз
Продажба
Реновирана двуетажна къща с двор в полите на Родопите
Близо до гр. Пловдив , с. Първенец
Имот в добро състояние в развито село на 5 км от Пловдив
Представяме на вашето внимание реновирана двуетажна къща (151 кв.м.) с конструкция тухла-гредоред, предлагаща практично и комфортно пространство за живеене, близо до центъра на развито село в полите на Родопите, само на кратко разстояние от областния град Пловдив (5
Продажба
Промишлено хале с офисна част и двор
Близо до гр. Пловдив , с. Дълго поле
Готов промишлен бизнес на 20 км от Пловдив
Предлагаме за продажба функционално промишлено хале с обща застроена площ от 1250 кв.м., разположено в спокойно и достъпно село, само на 20 км от гр. Пловдив. Имотът е в отлично състояние и предлага възможности за широк спектър от дейности – от производство и логистика до
Продажба
Парцел в регулация за продажба близо до Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Дълго поле
Парцел с проект за склад и налични комуникации
Предлагаме на вашето внимание регулиран парцел с площ от 3 000 кв. м., разположен в живописното и добре устроено село Дълго поле, само на 18 км от град Пловдив. Локацията предлага отличен баланс между спокойствие, природа и удобен достъп до града.
Имотът е в регулация, с
150 000 €(293 374,50 лв.)
(50 €/м2) (97,79 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Едноетажна къща с двор на 20 км от гр. Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Церетелево
Спокоен селски имот с потенциал в Тракийската низина до река и язовир Пясъчник
Едноетажна къща с двор и навес в китното село Церетелево, разположено само на 20 км северно от областния град Пловдив, в плодородната Тракийската низина, в близост до река и язовир Пясъчник, който осигурява вода за напояване в целия регион.
Къщата (25 кв.м.) се състои от две
Продажба
Панорамен тристаен апартамент в гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Център"
Просторен апартамент за основен ремонт до училища, възлови булеварди, парк Стадиона
Просторен семеен дом с две спални в комуникативния район Стадиона, близо до възлови булеварди, училища, парк, стадион, магазини и други градски удобства.
Имотът се простира на площ от 86 квадратни метра и е разположен на седмия етаж в осеметажна панелна сграда с асансьор,
79 000 €(154 510,57 лв.)
(919 €/м2) (1 796,63 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел в регулация в Пловдив с площ 3184 м2, Plv 83154
Близо до гр. Пловдив , с. Ягодово
Стопански двор с бизнес потенциал на асфалтов път в село Ягодово
Представяме на вашето внимание просторен регулиран парцел с площ 3184 кв.м. в село Ягодово, едва на 5 км от втория по големина град в страната – Пловдив.
Имотът е със статут на стопански двор и е подходящ за строеж на цех и фабрика и други бизнес приложения. Има лице от 80
159 000 €(310 976,97 лв.)
(50 €/м2) (97,67 лв./м2)Площ: 3 184.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Двуетажна къща с двор и панорамна гледка към Средна гора
Близо до гр. Пловдив , с. Розовец
Селски имот за ремонт в село Розовец, на 10 км от гр. Брезово
Двуетажна къща (70 кв.м.) с двор (554 кв.м.) на достъпен асфалтов път в китното село Розовец, с живописна локация в Средна гора, на 10 км от гр. Брезово и на 46 км от областния център гр. Пловдив.
Къщата е старо строителство, тухла-гредоред, за основен ремонт. Имотът е
Продажба
Земеделска земя на 1 км от гр. Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Ягодово
Просторен парцел с отличен инвестиционен потенциал
Представяме ви изключителна възможност за инвестиция в просторен парцел земеделска земя, разположен само на 1 км от гр. Пловдив. Този парцел е идеален за изграждане на жилищна сграда, производствено предприятие, логистичен център или друг вид бизнес проект.
Основни
3 230 000 €(6 317 330,90 лв.)
(85 €/м2) (166,25 лв./м2)Площ: 37 998.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Промишлен имот с офисна част и голям парцел на 7 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , гр. Куклен
Индустриален имот в Куклен
Предлагаме за продажба просторно промишлено хале с площ от 1 803 кв.м, разположено в град Куклен, само на 7 км от Пловдив. Имотът е в отлично състояние и е подходящ за разнообразни производствени или складови дейности.
Халето се намира върху равен парцел от 2 924 кв.м,
Продажба
Промишлено хале с офисна част и двор в Куклен
Близо до гр. Пловдив , гр. Куклен
Функционално промишлено хале на 7 км от Пловдив
Предлагаме за продажба функционално промишлено хале с площ от 1 034 кв.м., разположено в град Куклен, само на 7 км от гр. Пловдив. Имотът е в отлично състояние и е подходящ за различни видове производствена или складова дейност.
Халето е разположено върху равен и просторен
Продажба
За частни лица
Къща с хубаво дворно място в живописно село в Южна България
Близо до гр. Пловдив , с. Дрангово
Имот с потенциал на 40 км от Пловдив
Предлагаме за продажба едноетажна къща с просторен двор, разположена в живописното село Дрангово, в Южна България. Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционно ползване сред спокойствие и природа.
Къщата се състои от входно антре/коридор и две стаи,
Продажба
Просторен пентхаус на две нива в кв. Ставропол, гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Ставропол"
Модерно жилище за довършване до учебни заведения и парк Стадиона
Новото ни предложение включва просторен и светъл мезонет на две нива в кооперация с контролиран достъп в тихия квартал Ставропол на гр. Пазарджик, с удобна локация близо до топ центъра на града, до няколко училища, детски градини, детска кухня, парк Стадиона, удобен градски
Продажба
Парцел в регулация с гледка към Родопите
Близо до гр. Пловдив , с. Борово
Парцел за строителство на къща в живописно село на 45 км от Пловдив
Предлагаме за покупка парцел в хубаво село в Южна България. Намира се на около 10 км североизточно от гр. Лъки, на около 45 км от гр. Пловдив, на около 38 км южно от гр. Асеновград, на около 38 км от Бачковския Манастир
Имотът е с площ 898 кв. м. и е отличен вариант за
Продажба
Парцел с панорамна гледка към язовир Домлян
Близо до гр. Карлово , с. Домлян
Имот с потенциал за жилищно строителство, в близост до Карлово и Пловдив
Предлагаме за продажба атрактивен парцел с площ от 5026 кв.м., разположен в живописно село на брега на язовир Домлян – само на 15 км от Карлово и 58 км от Пловдив. Имотът е в регулация и разполага със статут „водно стопанство“.
Парцелът е особено подходящ за изграждане на къщи
350 000 €(684 540,50 лв.)
(70 €/м2) (136,20 лв./м2)Площ: 5 026.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Две къщи с голямо дворно място в полите на Средна гора
Близо до гр. Пловдив , с. Драгомир
Хубав имот на 30 км от гр. Пловдив
Предлагаме ви достъпен селски имот с потенциал, разположен в спокойно и добре устроено село, само на 30 км от гр. Пловдив, в подножието на живописната планина Средна гора. Имотът се състои от двор с площ от 1 469 кв. м. и две отделни къщи – подходящи както за целогодишно живеене,
Продажба
-29%
Селска къща с обширен двор в община Брезово
Близо до гр. Пловдив , с. Отец Кирилово
Двуетажна къща в добро състояние с лятна кухня и спокойна локация
Поддържана двуетажна къща с обзавеждане и оборудване, с лятна кухня и голям двор (3732 кв.м.), състоящ се от три парцела в края на китно село на 35 км от втория по големина град в страната – Пловдив.
Къщата (174 кв.м.), конструкция тухла-гредоред е строена през 1985 година и
Продажба
Цех, склад и офиси на 18 км от гр. Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Голям чардак
Голям производствено-административен имот с удобства
Представяме на вашето внимание готов бизнес с отличен потенциал в Горнотракийската низина, едва на 18 км от областния център Пловдив. Намира се на достъпен асфалтов път.
Просторният производствено-административен имот е с обща площ 12000 кв.м., застроена площ - 2000 кв.м., с
Продажба
Голям промишлен парцел на 5 км до град Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Труд
Парцел за производствени и складови дейности до главен път Пловдив - Карлово
Равен парцел за инвестиция с обща квадратура 13335 кв.м., от които 12916 кв.м. за производствени и складови дейности, а 419 кв.м. отредени за достъп. Имотът има лице от 84 м на Карловско шосе – главния път Пловдив-Карлово, едва на 5 км от втория по големина град в страната -
240 000 €(469 399,20 лв.)
(18 €/м2) (35,20 лв./м2)Площ: 13 335.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-20%
За частни лица
Едноетажна къща с голям двор и плодни дръвчета в живописното село Болярино
Близо до гр. Пловдив , с. Болярино
Къща с южно изложение на 30 км от Пловдив
Представяме ви уютна едноетажна къща с площ от 65 кв. м., разположена в китното село Болярино – известно със своя чист въздух, плодородна земя и спокойна атмосфера. Селото е в полупланински район, предлагащ живописни гледки, тишина и бягство от динамиката на града.
Имотът се
Продажба
Хубава двуетажна къща с двор и гараж на 5 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Радиново
Поддържан селски имот в Горнотркийската низина
Двуетажна къща (172 кв. м.) с голям двор (1105 кв. м.) с плодни дървета и сонда, гараж (42 кв. м.), топла връзка между къщата и гаража с две сервизни помещения ( 25 кв. м.) и селскостопанска сграда (27 кв. м.). Обща застроена площ в имота 266 кв. м. Намира се на асфалтов път
Продажба
-22%
Ексклузивно
Резервиран
Двуетажна къща с голям гараж и дворно място в гр. Клисура
гр. Клисура
Просторен имот с прекрасна гледка в гр. Клисура
Предлагаме за покупка просторна къща с прекрасна гледка в гр. Клисура. Градът се намира в Южна България, отстои на 92 км от град Пловдив и на 33 км от гр. Карлово. Градът разполага с отлично изградена техническа, транспортна, производствена и социална инфраструктура. Цялостна
Продажба
За частни лица
Кафене, магазин и стара къща в хубаво село в Средна гора
Близо до гр. Пловдив , с. Отец паисиево