Петър Петаларев
Старши брокер
Петър Петаларев е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2004 г. и е един от най-дългогодишните и опитни брокери в компанията.
Вече над две десетилетия той успешно продава селски къщи, градски апартаменти и парцели в Пловдив и региона, като се е утвърдил като водещ експерт в района.
Петър има богат опит в работата с чуждестранни купувачи, особено по време на силния интерес от британски клиенти в периода 2003–2008 г., когато участва и в телевизионни продукции на британски медии, представящи имоти в България.
С годините той не само запазва водещата си роля, но и развива задълбочено разбиране за нуждите и очакванията на клиентите, които търсят спокойствие, пространство и връзка с природата чрез покупка на селски имот.
Със своята дългогодишна практика и личен подход, Петър е изключително ценен партньор за всеки, който търси сигурност, прозрачност и опит в процеса по покупко-продажба на имот в района на Пловдив.
Контакти
Делови център Европа, ул. „Петко Каравелов” 26, ет. 4, офис 20, Пловдив
Изпратете имейл на Петър Петаларев
Продажба
-17%
Двуетажна къща с поддържан двор и допълнителна постройка до Асеновград
Близо до гр. Асеновград , с. Боянци
Прекрасен леснодостъпен имот с магазин, заведение и игрална зала
Имаме удоволствието да представим за продажба нова две сгради и двор (872 кв.м.) на асфалтов път в края на село Боянци, едва на 5 км от Асеновград.
Двете сгради включват:
• Къща на два етажа по 80 кв. м., изба с площ 60 кв. м., таванско помещение с площ 40 кв. м. Общата площ
Продажба
За частни лица
Къща с уникална 360-градусова гледка към Средна гора
Близо до гр. Пловдив , с. Розовец
Къща с дворно място и лятна кухня на 50 км от Пловдив
Предлагаме за продажба едноетажна къща с отлично местоположение в село Розовец, с удобен целогодишен достъп и уникална 360-градусова гледка към околната природа. Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен дом.
Къщата е с площ 68 кв. м. разпределена
Продажба
Едноетажна къща с двор на 12 км от Пазарджик
Близо до гр. Пазарджик , с. Щърково
Селски имот за ремонт близо до магистрала Тракия
Едноетажна къща с двор в края на хубаво село близо до магистрала Тракия, на 12 км от областния град Пазарджик, община Лесичово (14 км).
Къщата (46 кв.м.), конструкция тухла-гредоред, се състои от:
• Първи етаж – салон, две стаи
• Избен етаж – три стаи
Стаите са с подови
Продажба
Регулиран парцел с гледка до КЦМ
Близо до гр. Пловдив , гр. Куклен
Просторен имот, подходящ за промишлено строителство
Хубав и просторен промишлен парцел само на 8 км от културната столица на България и на 3 км от летище Пловдив.
Парцелът е с площ от 21 000 кв.м. и е идеален за изграждането на фабрики, цех, складове. Граничи с ток, вода (200 м) като до имота се стига по проходим черен път.
903 000 €(1 766 114,49 лв.)
(43 €/м2) (84,10 лв./м2)Площ: 21 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Етаж от къща с двор в центъра на Първомай
гр. Първомай
Имот с две спални, мазе и гараж
Етаж от къща в центъра на Първомай а пешеходно разстояние от всички градски удобства. Разположението на имота е изключително благоприятно и осигурява в непосредствена близост всичко необходимо на едно семейство – детска градина и училище, здравно заведение, аптека, кафенета,
Продажба
Земеделска земя на 5 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив
Атрактивен парцел земя за строеж на фабрика, цех, склад
Предлагаме ви да станете собственик на атрактивен парцел земеделска земя в развито село, на 5 км от Пловдив.
Парцелът в момента е затревен и представлява нива. Простира се върху 7500 кв.м., като ток и вода има на 30 метра. Имотът се намира на черен път.
Земята е
Продажба
За частни лица
Сглобяема къща дървена конструкция с прекрасна гледка към Средна гора
Близо до гр. Пловдив , с. Горна махала
Обзаведена къща с три спални и двор на 12 км от Хисаря и 36 км от Пловдив
Двуетажна дървена сглобяема къща с Акт 16 в с. Горна Махала. Имотът се намира в тихо и спокойно място с чудесна гледка и е удобен за целогодишно живеене. Селото е добре свързано с градовете Пловдив и Хисаря и предлага бърз достъп до основни транспортни артерии.
Основни
Продажба
Лукс
Триетажна къща с двор в центъра на гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Център"
Обзаведена къща с гараж, навес и сауна
Предлагаме за продажба триетажна луксозна къща с 2 гаража, атрактивна локация в центъра на Пазарджик, в близост до училища, детска площадка, болници, спортна зала, паркове, супермаркети и други магазини, на пешеходно разстояние до топ центъра на града.
Къщата (452 кв.м.)
Продажба
Регулиран парцел на 5 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Труд
Парцел с комуникативна локация на Карловско шосе в село Труд
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на регулиран парцел с площ от 2537 кв.м. и отлична локация на Карловско шосе в добре развитото село Труд, едва на 5 км от областния град Пловдив.
Парцелът разполага с електричество и собствен водоизточник. Снабден е с навес.
200 000 €(391 166 лв.)(без ДДС)
(79 €/м2) (154,18 лв./м2)Площ: 2 537.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Голям регулиран парцел на 22 км от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Ръжево Конаре
Затревен парцел с гледка към река Стряма
Предлагаме за продажба просторен парцел в регулация в спокойно село едва на 22 км от втория по големина град в страната - Пловдив.
Имотът представлява два съседни парцела с обща площ 2092 кв. м. съответно първи с площ 1079 кв. м. и втори с площ 1013 кв. м. Подходящ е за
Продажба
За частни лица
Ремонтирана гарсониера с централна локация в гр. Пазарджик
гр. Пазарджик , кв. "Център"
Комфортен апартамент с отделна кухня до езикова гимназия, супермаркет, болница
Представяме на вашето внимание ремонтиран едностаен апартамент с отделна кухня и приятна гледка към озеленени междублокови пространства, в близост до училище, болница, ресторант, супермаркет, бензиностанция, възлови пътни артерии, хотел Триумф и други градски удобства. Градът
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 122 €/м2) (2 195,32 лв./м2)Площ: 49.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел за промишлено строителство на 45 км. от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Бяла река
Парцел в регулация до голям трафопост
Парцел в регулация в с. Бяла река. Селото се намира в Южен централен регион на България и е част от община Първомай. Разположено е на 6 км югоизточно от Първомай и на 45 км от Пловдив.
Имотът е с площ 600 кв. м., в регулация, подходящ за промишлено строителство, изграждане на
240 000 €(469 399,20 лв.)
(40 €/м2) (78,23 лв./м2)Площ: 6 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Тристаен апартамент с мазе, таван и централна локация в гр. Велинград
гр. Велинград
Обзаведен апартамент с гледка към града и планината до луксозни СПА хотели, възлова улица, гара
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе (9.22 кв.м.) и таванска стая (16.34 кв.м.) в централната част на СПА курорт Велинград, до бул. Хан Аспарух, аптека, магазини, ресторанти, супермаркет, Кооперативен пазар, луксозни СПА
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Уникален парцел за инвестиция в СПА курорт Велинград
гр. Велинград
Регулиран парцел за строеж на хотелски комплекс с красива панорама на асфалтов път
Днес имаме изключително атрактивно предложение за вас – голям парцел от 41.8 дка за инвестиции - борова гора със слънчево югоизточно изложение и прекрасна панорама, подходящ за строеж на луксозен хотелски комплекс сред живописно красива природа и отлични условия за релакс.
3 344 000 €(6 540 295,52 лв.)
(80 €/м2) (156,47 лв./м2)Площ: 41 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-20%
Имот в село на 15 км от Пазарджик
с. Тополи дол , гр. Пазарджик
Двор с постройки на 25 км от Пловдив
Предлагаме на вашето внимание възможност да построите Вашия мечтан дом в спокойно село, само на 15 км от оживения град Пазарджик и 25 км от културния център на Пловдив.
Къщата е изградена от здрави тухли и керемиди, дворът е с площ от 950 кв.м., налични са и селски постройки.
Продажба
Ексклузивно
Промишлен парцел между Пловдив и Асеновград
Близо до гр. Пловдив , с. Крумово
Парцел с 68 метра лице след разклона за с. Крумово
Предлагаме за покупка парцел на пътя между Пловдив и Асеновград. Имотът е с площ 14 008 кв. м., с ПУП и с разрешение за строеж в срок. Подходящ е за строеж на складова база, производствен обект или логистичен парк. Има 68 метра лице на асфалтов път.
Характеристики:
• Ток - в
490 000 €(958 356,70 лв.)
(35 €/м2) (68,41 лв./м2)Площ: 14 008.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-7%
Парцел земеделска земя в близост до пътя Бенковски - Войсил
Близо до гр. Пловдив , с. Бенковски
Нива четвърта категория, близо до гр. Пловдив
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 2 999 кв.м. Имотът е част от землището на с. Бенковски, в близост до асфалтов път.
Парцелът е с размери 24 х 125 м. Намира се на около 180 м. от пътя Бенковски - Войсил.
Поземленият имот е земеделска земя (нива), четвърта
42 000 €45 000 €82 144,86 лв.88 012,35 лв.
(14 €/м2) (27,39 лв./м2)Площ: 2 999.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел в регулация на 30 км от гр. Пловдив
с. Козарско , гр. Пловдив
Затревен имот с проект за фотоволтаици
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 3,080 кв.м. в село Козарско. Имотът е разположен на неасфалтов път в полите на Родопите, едва на 5 км от град Кричим и на 30 км от втория по големина град в България – Пловдив.
Имотът разполага със стопанска постройка 100
128 000 €(250 346,24 лв.)
(42 €/м2) (81,28 лв./м2)Площ: 3 080.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Къща в Красново с площ 96 м2, Plv 79615
с. Красново
Реставриран имот в спокойно село с минерални бани
Предлагаме за продажба къща с двор в с.Красново, което се намира на в близост до гр.Пловдив. Къщата е реставрирана и разполага с нов покрив и нови ВИК и ел. инсталации. Простира се на 3 етажа с южно изложение и следното разпределение:
• 1-ви етаж: кухня, 2 спални, перално
Продажба
Ферма с голям стопански двор близо до Карлово
Близо до гр. Пловдив , с. Кърнаре
Просторен имот, подходящ за фотоволтаици
Предлагаме на вашето внимание ферма за отглеждане на овце и свине с голям стопански двор от 5674 кв.м. на 60 км от областния град Пловдив и на 10 км от Карлово. Имотът е подходящ за фотоволтаици. Село Кърнаре се намира в планински район, в долината на река Стряма, в Средна
Продажба
Голям парцел в регулация в популярния СПА курорт Велинград
гр. Велинград
Парцел за строителство на хотел, санаториум и др.
Предлагаме на вашето внимание уникална възможност за инвестиция в един от най-популярните СПА курорти в България – Велинград. Парцелът е с площ от 11,816 кв. м. и е в регулация, което го прави идеален за строителство на хотел, санаториум или друг тип обект.
Предимства на
450 000 €(880 123,50 лв.)
(38 €/м2) (74,49 лв./м2)Площ: 11 816.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Великолепен парцел за застрояване с панорама към язовир Батак
Близо до гр. Велинград , к.к. Цигов чарк
Регулиран парцел на първа линия в Цигов Чарк
Имаме удоволствието да ви предложим прекрасен парцел за инавестиция с топ локация в планинския курорт Цигов Чарк, на 3 км от Батак, на 65 км от Пловдив и на 12 км от спа курорт Велинград. Парцелът в регулация се радва на панорамна гледка към язовир Батак, който е на разстояние
940 000 €(1 838 480,20 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 47 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Парцел на 25 км от Пловдив и на 8 км от автомагистрала „Тракия“
Близо до гр. Пловдив , с. Момино село
Дворно място на асфалтиран път
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 1 088 кв.м. в живописно село на 25 км от Пловдив и на 8 км от автомагистрала „Тракия“.
Имотът разполага с ток, вода, кладенец, излаз на асфалтирана улица. На парцела има стопанска постройка с ток и вода.
Районът е
Продажба
Резервиран
Двуетажна къща за гости в гр. Перущица
гр. Перущица
Готов бизнес на 15 км от Пловдив
Отлично предложение за инвестиция - изцяло обзаведена и оборудвана къща за гости с двор от 670 кв.м. и барбекю в град Перущица, едва на 15 км от втория по големина град в страната – Пловдив.
Къщата е с площ от 510 кв.м., разпределени между:
• Партер – рецепция, коридор,
Продажба
За частни лица
Борова гора в планински курорт Бяла Черква
Близо до гр. Пловдив , к.к. Бяла Черква
Парцел гора на 27 км от гр. Пловдив
Предлагаме за продажба парцел борова гора с площ от 1000 кв.м. на 1650 м надморска височина в Бяла Черква. Намира се на черен, но проходим път, на 27 км от Пловдив. Бяла черква е признат за планински климатичен курорт.
Електричество и вода на 5 м от имота. Подходящ за строеж
Продажба
Голям парцел в регулация на 12 км от втория по големина град в страната
Близо до гр. Пловдив , с. Граф Игнатиево
Парцел за строителство на складови или производствени помещения
Парцел в регулация в село част от община Марица, на 12 км от втория по големина град в страната - Пловдив. Имотът е с площ 18 092 кв. м., ограден с бетонна ограда. Подходящ е за строителство на складови и производствени бази, логистичен център и др.
Отстояние до:
• Ток - 300
180 920 €(353 848,76 лв.)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 18 092.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Голям парцел с лице на Карловско шосе
Близо до гр. Пловдив , с. Граф Игнатиево
Парцел на 12 км от втория по големина град в страната
Открийте уникална възможност за инвестиция в един от най-перспективните региони в България. Предлагаме ви просторен парцел с площ от 11 557 кв. м., идеално разположен на само 12 км от Пловдив - вторият по големина град в страната и културна столица на
346 710 €(678 105,82 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 11 557.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
УПИ с концесия за минерална вода в кв. Чепино
гр. Велинград
Просторен парцел за инвестиции на асфалтов път в СПА столицата на България до парк Клептуза
Имаме удоволствието да представим за продажба голям пацел с площ от 28000 кв.м. с решение за водовземане на минерална вода в балнео столицата на страната - Велинград - кв. Чепино, близо до парк Клептуза.
Градът привлича туристите с красива природа, наличие на лековити
2 492 000 €(4 873 928,36 лв.)
(89 €/м2) (174,07 лв./м2)Площ: 28 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Наем
Магазин за строителни материали гр. Асеновград
гр. Асеновград
Имот с голяма площ и паркинг
Отличен инвестиционен имот под наем в кв. Изток в гр. Асеновград. Комуникативно местоположение, качествено строителство, просторни и светли помещения.
Магазинът е с РЗП 397 кв.м. Имотът е в отлично състояние, нуждае се само от обзавеждане. Прозорците с PVC дограма,
Продажба
Бизнес имот до главен път в град Пазараджик
гр. Пазарджик , кв. "Ябълките"
Комплекс от два урегулирани за производство и услуги имота
Атрактивно бизнес предложение от град Пазарджик, състоящо се от комплекс от два урегулирани за производство и услуги имоти включващо бензиностанция, автомивка, складове, офиси с офис обзавеждане и климатизация, мансарда, овощна градина и лозови насаждения. Намира се в в