Павел Раванов
Старши брокер
Павел Раванов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2022 г. и е специализиран в градски и ваканционни имоти в Бургас и по цялото Южно Черноморие. Работи както с български, така и с чуждестранни клиенти, като комбинира стратегическо мислене, прецизни преговори и пълно съдействие на всеки етап от сделката. Подходът му е ориентиран към дългосрочна стойност и максимална възвръщаемост на инвестициите.
За него всяка сделка е не просто търговски акт, а възможност да създаде стойност – чрез избор на правилния имот, точен анализ на пазара и персонално отношение към клиента. Вярва, че Бургас и Южното Черноморие предлагат уникални възможности за живот и инвестиция и се стреми да ги представи с професионализъм и отдаденост.
Благодарение на своята мотивация, фокус и постоянство, Павел се утвърждава като редовен победител във вътрешните фирмени класации и годишни награди – признание за високите резултати, доволните клиенти и активния му принос към развитието на пазара в региона.

Контакти
Изпратете имейл на Павел Раванов
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Панорамен пентхаус на първа линия в гр. Ахтопол
Луксозен тристаен апартамент с просторна тераса и фронтална гледка към морето
Предлагаме за продажба впечатляващ пентхаус, разположен на първа линия в гр. Ахтопол – едно от най-живописните кътчета на Южното Черноморие. Имотът се намира в утвърден затворен комплекс с директен достъп до морето и предлага усещане за простор, спокойствие и
240 000 €(469 399,20 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Нов жилищен комплекс на 200 м от морето в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Модерна сграда с разнообразие от апартаменти и отлична локация
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда в един от най-предпочитаните райони на Бургас – кв. Сарафово, разположена само на 200 метра от плажа.
Проектът предлага разнообразие от жилища – студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и паркоместа за
от 63 000 €(от 123 217,29 лв.)
(874 - 1 501 €/м2)(1 709,40 - 2 935,70 лв./м2)Площ: 44.37 - 165.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Пентхаус с панорамна тераса и морска гледка до Bamboo Beach в Созопол
, Bamboo Beach
Просторен тристаен апартамент „до ключ“ с впечатляваща тераса
Предлагаме за продажба изключителен тристаен апартамент тип пентхаус, разположен на последен 4-ти етаж в нова сграда с Акт 16 (2024 г.), на метри от плаж Бамбо Бийч в Созопол – една от най-желаните морски локации.
Имотът е с обща площ от 143 кв. м. и впечатлява с функционално
215 000 €(420 503,45 лв.)
(1 503 €/м2) (2 940,58 лв./м2)Площ: 143.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
, Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент в Приморско
Апартамент в предпочитан комплекс на 500 м от морето
Предлагаме за продажба уютен тристаен апартамент с югозападно изложение, разположен на втори етаж в поддържан комплекс в Приморско, само на 500 метра от морето. Локацията е тиха и обгърната от зеленина – от прозорците се разкрива единствено гледка към гъста дъбова гора, която
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 705 €/м2) (3 333,80 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Двустаен апартамент с гараж в Созопол
Обзаведен апартамент в сграда на 400 м от морето
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен на втори етаж в престижна сграда в Созопол, само на 400 метра от плажа и няколко крачки от яхтено пристанище.
Имотът е с площ от 52 кв.м и се отличава с функционално разпределение:
• светла всекидневна
160 000 €(312 932,80 лв.)
(3 077 €/м2) (6 017,94 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент на първа линия с фронтална морска гледка в Царево
Обзаведен морски имот в район Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Локацията, съчетаваща тишина, природна красота и директен достъп до плажа.
Жилището се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор,
104 000 €107 000 €203 406,32 лв.209 273,81 лв.
(1 444 €/м2) (2 825,09 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-1%
Плаж на 450 м
Судио сред дъбова гора в Приморско
Спокойствие, зеленина и СПА удобства на минути от морето
Завършено студио, разположено в петата фаза на целогодишен затворен комплекс в курортния град Приморско. Комплексът е ситуиран сред естествена дъбова гора, обграден от високи дървета, гъста зеленина и тишина, които създават усещане за уединение и чист горски въздух – рядко
47 500 €47 999 €92 901,93 лв.93 877,88 лв.
(1 638 €/м2) (3 203,51 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Тристаен апартамент с обширна тераса в Приморско
Партерно жилище с модерно оборудвана баня, гледка към борова гора и Акт 16
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна сграда с Акт 16, в тиха и зелена среда, непосредствено до борова гора. Имотът се отличава с изключително голяма тераса, югозападно изложение и усещане за уединение и комфорт,
129 900 €(254 062,32 лв.)
(680 €/м2) (1 330,17 лв./м2)Площ: 191.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Студио в комплекс на първа линия в Ахтопол
Обзаведено студио в непосредствена близост до плаж Ахтопол
Уютно и напълно обзаведено студио с площ от 33 кв. м., разположено на 3-ти етаж от 4 в затворен комплекс на първа линия в Ахтопол. Имотът е в отлично състояние и е готов за незабавно ползване – идеален както за лично ваканционно жилище, така и за инвестиция с потенциал за доход
72 424 €(141 649,03 лв.)
(2 195 €/м2) (4 292,39 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Обзаведен мезонет на 200 метра от плажа в Черноморец
Мезонет обособен в три отделни апартамента
Предлагаме на Вашето внимание имот в луксозен апартаментен комплекс, разположен в курортния град Черноморец. Комплексът се състои от две четириетажни жилищни сгради и разполага с 90 апартамента: студия, апартаменти с 1 и 2 спални и мезонети, разположени на последния
295 000 €(576 969,85 лв.)
(1 667 €/м2) (3 259,72 лв./м2)Площ: 177.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в нова сграда в Приморско
Обзаведено студио сред дъбова гора в Приморско
Студиото се намира в петата фаза от строителството на целогодишен затворен комплекс. Комплексът се намира в дъбова гора сред високи дървета, гъста зеленина, тишина и горски въздух, сред цветя, храсти и дървета, както и прекрасни декорации. Комплексът е 5-етажна сграда с
59 000 €(115 393,97 лв.)
(1 974 €/м2) (3 860,62 лв./м2)Площ: 29.89 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Плаж на 400 м
Обзаведен пентхаус с морска панорама в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Просторно жилище с голяма тераса и отлична локация
Предлагаме под наем изключително просторен и напълно обзаведен пентхаус, разположен в предпочитания квартал Сарафово, в близост до всички необходими удобства. Имотът се отличава с панорамна гледка към морето, функционално разпределение и усещане за простор и
815 €/месец(1 594 лв./месец)
(4,71 €/м2) (9,21 лв./м2)Площ: 173.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Пентхаус
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в кс. Меден рудник - зона Б
, кв. "Меден рудник - зона Б"
Новострояща се сграда на главен булевард в град Бургас
Открийте своето идеално място за живеене в нова сграда в ж.к. "Меден Рудник", Бургас. Този модерен комплекс е стратегически позициониран в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин "Анет4", Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Тих и
от 119 000 €(от 232 743,77 лв.)
(1 302 - 1 396 €/м2)(2 546,49 - 2 730,34 лв./м2)Площ: 90.26 - 95.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в развиващия се квартал Мадика
, кв. "Мадика"
Модерна 7-етажна жилищна сграда с отлична локация и условия за комфортен градски живот
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-бързо развиващите се райони на Бургас – кв. Мадика, в непосредствена близост до болница „Сърце и мозък“, както и до ключови образователни, търговски и административни обекти. Локацията предлага бърз достъп до
от 139 053 €(от 271 964,03 лв.)
(1 400 - 1 500 €/м2)(2 738,16 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 94.42 - 104.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио с прилежащ двор в кв. Крайморие
, кв. "Крайморие"
Партерно студио с Акт 16 и самостоятелен вход на 100 метра от плажа
Обзаведен и оборудван едностаен апартамент в жилищна сграда в кв. Крайморие. Имотът е с Акт 16 и се намира едва на 100 метра от брега на морето. Крайморие е курортно селище, разположено в залива Ченгене скеле на Черно море, териториално и административно обособено като квартал на
74 000 €(144 731,42 лв.)
(1 769 €/м2) (3 460,82 лв./м2)Площ: 41.82 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда в централната част на гр. Китен
Модерни морски апартаменти без такса поддръжна на 200 м от плажа
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в самия център на гр. Китен – един от най-привлекателните курорти по българското Черноморие, едва на 200 м от плажа.
Модерният и елегантен комплекс съчетава комфорт и функционалност, създавайки идеална среда за целогодишно
от 40 469 €(от 79 150,48 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 31.13 - 252.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Обзаведен двустаен апартамент в близост до Лидл Созопол
Комфортен имот с морска гледка близо до плажа и всички удобства
Районът се отличава със спокойствие и комфорт през всички сезони, което прави имота отличен избор както за отдих, така и за инвестиция с добра възвръщаемост.
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в близост до супермаркет Lidl в Созопол – район, който съчетава удобство, спокойствие и отличен достъп до морето.
Жилището се намира на трети, последен етаж и е с обща площ от 68 кв.м. Имотът е функционално
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 397 €/м2) (2 732,41 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Тристаен апартамент с паркомясто на първа линия в Поморие
Напълно обзаведен просторен апартамент в елитен комплекс Пенелопе Палас
Луксозен тристаен апартамент в модерния затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace в гр. Поморие, разположен на първа линия с прекрасна панорама, недалеч от исторически и културни забележителности, магазини и ресторанти и барове, на 7 км от летището до Бургас и на 18 км
279 000 €(545 676,57 лв.)
(1 965 €/м2) (3 842,79 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
Лукс
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс в Бургас
, кв. "Славейков"
Луксозен имот до ключ с готова баня в кв. Славейков
Представяме ви двустаен апартамент в Central Park, кв. Славейков, гр. Бургас – отлична възможност за покупка на нов дом или инвестиционен имот в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на града. Жилището се намира в сграда 4 с издаден Акт 16, което позволява
169 000 €174 000 €330 535,27 лв.340 314,42 лв.
(2 139 €/м2) (4 183,99 лв./м2)Площ: 79.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Ресторант с панорамна морска гледка над плаж Каваците, Созопол
Готов обект за ресторант, бистро или креативно пространство с уникална локация
Помещение с изключителна морска панорама, разположено в местност Буджака, над плаж Каваците в Созопол – една от най-живописните и търсени зони по Южното Черноморие. Имотът съчетава впечатляваща гледка, спокойна среда и отличен бизнес потенциал, което го прави изключително
Продажба
гарантиран наем
Обзаведен двустаен партерен апартамент в гр. Средец
,
Удобно жилище в добре уреден район на града
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерно ниво в спокоен и добре уреден район на гр. Средец.
Жилището предлага практично разпределение и удобство за ежедневен живот, като е подходящо както за постоянно обитаване, така и за
50 200 €(98 182,67 лв.)
(1 091 €/м2) (2 134,41 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Обзаведен двустаен апартамент с морска гледка в Созопол
Просторен имот в предпочитан комплекс с отлични удобства
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент с площ от 80 кв.м., разположен в престижен комплекс в местността Каваци, Созопол. Жилището се състои от просторна дневна, уютна спалня, баня със санитарен възел и три тераси, от които се открива прекрасна гледка към
83 000 €(162 333,89 лв.)
(1 038 €/м2) (2 029,17 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Вила за сезонно ползване в Банево
, кв. "Банево"
Едноетажна къща с поддържана градина и лозе във вилна зона до парк
Ново предложение от пазара за недвижими имоти – едноетажна тухлена вила с много добра локация до парка във вилна зона Боровете на кв. Банево.
Площта от 20 кв.м. се разпределя между една стая и коридор за ремонт. Имотът е снабден с електричество и вода.
Дворното място (605
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс до плаж Смокиня, Созопол
Прекрасен морски имот в стилен комплекс с басейн, фитнес и паркинг, само на минути от плажа
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен морски комплекс в района на плаж Смокиня, край Созопол.
Комплексът е изграден в елегантен италиански стил и се състои от три сгради с 4 и 5 етажа, оборудвани с асансьори. Общата площ на
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 531 €/м2) (2 994,86 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент с веранда в Созопол
Обзаведен апартамент в затворен комплекс Вила Карен на 250 м до Райски залив
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс „Вила Карен“ в Созопол, местност Буджака – една от най-предпочитаните зони за почивка по Южното Черноморие.
Имотът се намира в непосредствена близост до морския бряг, на около 250 м от Райския
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 467 €/м2) (2 868,55 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в Приморско
Имот в затворен комплекс на 450 м от южния плаж
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент, разположен в предпочитания комплекс Green Paradise V в гр. Приморско – на около 450 метра от южния плаж и в непосредствена близост до гора, което създава усещане за спокойствие и уединение.
Имотът е с площ от 77,33
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 104 €/м2) (2 159,03 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
Двустаен апартамент на 50 м от Бамбу Бийч Созопол
Представяме ви двустаен апартамент в луксозна сграда, разположен на втори етаж със североизточно изложение. Жилището предлага функционално разпределение, включващо спалня, просторна дневна с кухненски бокс, санитарен възел и тераса с гледка към красиво озеленената територия на
120 000 €(234 699,60 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
, кв. "Сарафово"
Осем новостроящи се къщи в Лахана Сарафово
Представяме ви изключителен комплекс от градски къщи, разположен в престижна и тиха зона в непосредствена близост до Majestic Sea Village. Локацията съчетава спокойствие, морска панорама и отлична достъпност, превръщайки проекта в рядка възможност на пазара.
Комплексът включва