Павел Раванов
Старши брокер
Павел Раванов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2022 г. и е специализиран в градски и ваканционни имоти в Бургас и по цялото Южно Черноморие. Работи както с български, така и с чуждестранни клиенти, като комбинира стратегическо мислене, прецизни преговори и пълно съдействие на всеки етап от сделката. Подходът му е ориентиран към дългосрочна стойност и максимална възвръщаемост на инвестициите.
За него всяка сделка е не просто търговски акт, а възможност да създаде стойност – чрез избор на правилния имот, точен анализ на пазара и персонално отношение към клиента. Вярва, че Бургас и Южното Черноморие предлагат уникални възможности за живот и инвестиция и се стреми да ги представи с професионализъм и отдаденост.
Благодарение на своята мотивация, фокус и постоянство, Павел се утвърждава като редовен победител във вътрешните фирмени класации и годишни награди – признание за високите резултати, доволните клиенти и активния му принос към развитието на пазара в региона.

Контакти
Изпратете имейл на Павел Раванов
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено студио на 100 метра от плажа в Приморско
Едностаен апартамент в комплекс на първа линия
Предлагаме на Вашето внимание изключителна възможност за покупка на обзаведено студио в престижен комплекс на първа линия в Приморско, само на 100 метра от плажа. Това изключително светло и уютно студио предлага перфектен баланс между комфорт, съвременен дизайн и панорамни гледки
76 000 €(148 643,08 лв.)
(1 583 €/м2) (3 096,73 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторни апартамети с прекрасни гледки на плаж Аркутино
, Аркутино
Апартаменти завършени „до ключ“ в нов комплекс в сърцето на южното Черноморие
Отлични жилища с морска панорама, в луксозен комплекс в местността Аркутино! Място, предлагащо комфорт и безкомпромисно качество на живот.
Прекрасно предложение за покупка на нов ваканционен дом на брега на морето.
Жилища в нов комплекс разположен в сърцето на южното
от 99 091 €(от 193 805,15 лв.)
(1 788 - 3 135 €/м2)(3 497,02 - 6 131,53 лв./м2)Площ: 48.26 - 400.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Обзаведен двустаен апартамент на 150 м от Северния плаж в Приморско
Слънчев морски имот с отлична локация, модерна сграда и готов за нанасяне
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерна жилищна сграда в Приморско, само на 150 метра от Северния плаж и в близост до хотел De Sol.
Апартаментът се намира на втория етаж от пететажна сграда с асансьор, построена преди пет години. Общата му площ е 67.17
124 000 €(242 522,92 лв.)
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Уютен апартамент с югоизточно изложение и гледка към зеленина в Приморско
Напълно обзаведен апартамент с една спалня подходящ за целогодишно живеене или инвестиция
Уютен и светъл двустаен апартамент, който впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина. Жилището съчетава функционалност, стил и усещане за спокойствие, като предлага перфектен баланс между живот в града и близост до природата.
Апартаментът
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 209 €/м2) (2 364,51 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
, кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент до плаж Хармани в Созопол
Апартамент с две спални в малка сграда с отлично поддържани общи части
Просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията е сред най-търсените в града – тиха, но същевременно на пешеходно разстояние от плажа, заведения, магазини и атрактивната „весела уличка“, което прави
133 000 €(260 125,39 лв.)
(1 478 €/м2) (2 890,28 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
, кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
, кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Новопостроена сграда в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти на 300 метра от плажа и в близост до комплекс „Атлантис“
Представяме ви модерна жилищна сграда в процес на изграждане, разположена в престижната зона на кв. Сарафово, само на 300 метра от плажа и в непосредствена близост до комплекс „Атлантис“. Сградата се намира в изцяло обновен район с нова инфраструктура – нови улици, улично
от 88 000 €(от 172 113,04 лв.)
(1 239 - 1 241 €/м2)(2 423,27 - 2 427,19 лв./м2)Площ: 70.93 - 88.77 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
, Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Сграда с модерна визия и отлична архитектура
, кв. "Меден рудник - зона В"
Последни двустайни апартаменти в сграда намираща се в най-бързоразвиващия се комплекс в град Бургас
Жилищна сграда разположена в най-големия и бързоразвиващ се комплекс в град Бургас - Меден Рудник. Районът е с отлична инфраструктура - удобен градски транспорт, учреждения, големи търговски вериги, заведения, зони за отдих и спорт, както и множество детски градини и училища.
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 262 - 1 371 €/м2)(2 468,26 - 2 681,44 лв./м2)Площ: 62.00 - 65.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
,
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект без такса поддръжка в к-с Славейков
, кв. "Славейков"
Aпартаменти в нова сграда в процес на строителство в Бургас
Сграда с визия за идеалното градското жилище на съвременния човек, съчетаваща отлични цени, качествено изпълнение, спокойствие и сигурност и комуникативно местоположение. Районът е с модерни нови сгради, широки междублокови пространства с детски площадки и отлично уреден градски
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 500 м
Апартаменти на първа линия в Приморско с панорамна морска гледка
Нов модерен комплекс с висок стандарт на строителство и отлична инвестиционна перспектива
Представяме ви нов жилищен проект на първа линия в Приморско, отличаващ се със своята елегантна архитектура, висококачествено изпълнение и директен изглед към морето.
Строителството на комплекса стартира през април 2025 г. и ще бъде завършено в рамките на 24 месеца – през 2027
41 400 €(80 971,36 лв.)
(1 238 €/м2) (2 420,67 лв./м2)Площ: 33.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Нов жилищен проект в Китен – само на 300 метра от плажа
Модерна архитектура, високо качество и перфектна локация на морето
Представяме ви новия жилищен проект в Китен, създаден да предложи съвременен морски комфорт, функционалност и усещане за стилен живот край морето. Строителството започва през ноември 2025 г., а завършването е планирано за 2027 г. – срок, в който ще бъде реализирана сграда от
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Комплекс от къщи с морска панорама в живописния Черноморец
Къщи с две спални, паркомясто и прекрасни гледки пред Акт 16
Представяме ви модерен комплекс от еднофамилни къщи с панорамна гледка към морето, разположен в едно от най-красивите и предпочитани кътчета по Южното Черноморие – Черноморец. Локацията съчетава в себе си тишината и спокойствието на природата с удобството на бърз достъп до плаж,
Продажба
Последен тристаен апартамент в сграда без такса поддръжка в ж.к. Славейков
, кв. "Славейков"
Тристаен апартамент във висок клас сграда с отличителна архитектура с Акт 15
Жилищната сграда в ж.к. Славейков, на метри от МБАЛ Сърце и Мозък. Имотът се намира в район с отлична, новоизградена инфраструктура - асфалтирана улица с тротоари и ВиК, която вече извежда потока на автомобили директно към главен път Бургас-София. В близост до сградата се
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 675 €/м2) (3 276,06 лв./м2)Площ: 81.79 - 81.79 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова модерна сграда в сърцето на Бургас – район Трапезица
, кв. "Братя Миладинови"
Съвременен жилищен проект с функционален дизайн и отлично местоположение
Представяме ви нов жилищен и търговски проект в динамично развиващия се район Трапезица, в ж.к. „Братя Миладинови“ – Бургас, разположен на ключовия булевард „Одрин“. Сградата се намира в непосредствена близост до ЕЛКАБЕЛ, бензиностанция LUKOIL, магазини BILLA, Lidl, JYSK, както и
от 98 798 €(от 193 232,09 лв.)
(1 400 - 1 950 €/м2)(2 738,16 - 3 813,87 лв./м2)Площ: 69.58 - 81.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. "Меден рудник"
, кв. "Меден рудник - зона Д"
Новострояща се сграда до Кауфланд в Меден рудник зона Д
Представяме модерен жилищен комплекс, разположен сред живописна природа в зона Д на кв. Меден рудник. Сградата е хармонично вписана в борова гора, съчетавайки съвременна градска архитектура, материали от най-висок клас и спиращи дъха гледки към Бургаския залив.
Това е мащабен
61 000 €(119 305,63 лв.)
(1 034 - 950 €/м2)(2 022,33 - 1 858,04 лв./м2)Площ: 36.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект с модерна архитектура и отлична локация край морето
, кв. "Сарафово"
Отлични жилища в нова сграда в кв. Сарафово
Представяме новостроящ се жилищен комплекс, състоящ се от две отделни сгради – сграда А и сграда Б, които ще бъдат изградени в хармония със съвременните изисквания за комфорт, функционалност и енергийна ефективност. Всяка от сградите ще включва по 9 апартамента, подземен и
от 128 174 €(от 250 686,55 лв.)
(690 - 1 380 €/м2)(1 349,52 - 2 699,05 лв./м2)Площ: 113.08 - 185.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Морски вили на първа линия на 100 м от централния плаж на гр. Ахтопол
Къщи с две или три спални, просторни веранди и невероятен изглед към морето
Собствена вила с морски изглед на първа линия море!
Уникално съчетание от богата природа, море, планина и тихи плажове, изключително място за живеене и почивка от семейства и хора, търсещи спокойствие и усамотение.
С получен Акт 16!
Комплексът се състои от 24 еднофамилни
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Луксозни еднофамилни къщи с морска панорама в района на Райския залив, Созопол
, Буджака
Бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака
С удоволствие ви представяме ексклузивен бутиков комплекс от 7 еднофамилни къщи, разположен в живописната зона Буджака, в непосредствена близост до „Райски залив“ и на броени минути от плажовете „Буджака“, „Харманите“ и „Каваците“.
Проектирани с изключително внимание към
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Новопостроена сграда с Акт 16 на 100 м от морето в гр. Созопол
Разкошен затворен комплекс с басейн на втора линия, близо до плаж Смокиня
Не пропускайте тази уникална възможност да притежавате комфортно обзаведен апартамент на втора линия в Созопол, с панорамни гледки, на 100 м от морето, в непосредствена близост до плаж Смокиня и до едни от най-забележите и класни ресторанти и барове в района, включително „Noir
от 152 064 €(от 297 411,33 лв.)
(2 154 - 2 200 €/м2)(4 212,86 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 69.12 - 107.06 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Апартамент в с площ 58.19 м2, BPS 32627
, Непосредствено пред южния плаж
Стил и лукс във ваканционен комплекс на първа линия пред Южния плаж на курортния град
Това е изискан комплекс от ваканционни апартаменти, разположен на първа линия на южния плаж на Приморско. Той се намира в близост до рибния ресторант, на 2 минути от центъра на курортния град и недалеч от река Дяволска.
Бутиковият комплекс е от затворен тип, като се състои
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 491 - 2 791 €/м2)(2 916,14 - 5 458,72 лв./м2)Площ: 58.19 - 148.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден Рудник
, кв. "Меден рудник - зона В"
Апартаменти в нов проект в Бургас
Представяме на вашето внимание новострояща се сграда в един от най-развиващите се райони на гр. Бургас – ж.к. Меден рудник. Локацията предлага отлично съчетание между спокойствие, удобен градски достъп и необходимите удобства за модерно градско ежедневие.
Имотът се намира в
от 117 189 €(от 229 201,76 лв.)
(856 €/м2) (1 674,96 лв./м2)Площ: 136.84 - 136.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Нови къщи в близост до Минерални бани и боровата гора в кв. Ветрен
, кв. "Ветрен"
Просторни къщи с две паркоместа и дворно място
Просторни къщи в непосредствена близост до парк Минерални бани и свежия въздух на боровата гора!
Проектът включва 18 къщи, 2 от които са по 350 кв. м. с по 800 кв. м. двор, останалите 16 къщи са с квадратури около 180 кв. м. с по 400 кв. м. двор. Разположени са в кв. Ветрен,
Продажба
Лукс
Плаж на 900 м
Комплекс от 5 луксозни къщи в Созопол
Луксозен комплекс с пет триетажни вили с морска панорама
Представяме ви ексклузивен комплекс от 5 триетажни луксозни вили, разположен в спокойната и живописна местност „Буджака“ в Созопол. Всяка вила предлага уникална гледка към морето, самостоятелен двор, басейн и паркоместа за две коли, осигурявайки пространство, комфорт и