Павел Раванов
Старши брокер
Павел Раванов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2022 г. и е специализиран в градски и ваканционни имоти в Бургас и по цялото Южно Черноморие. Работи както с български, така и с чуждестранни клиенти, като комбинира стратегическо мислене, прецизни преговори и пълно съдействие на всеки етап от сделката. Подходът му е ориентиран към дългосрочна стойност и максимална възвръщаемост на инвестициите.
За него всяка сделка е не просто търговски акт, а възможност да създаде стойност – чрез избор на правилния имот, точен анализ на пазара и персонално отношение към клиента. Вярва, че Бургас и Южното Черноморие предлагат уникални възможности за живот и инвестиция и се стреми да ги представи с професионализъм и отдаденост.
Благодарение на своята мотивация, фокус и постоянство, Павел се утвърждава като редовен победител във вътрешните фирмени класации и годишни награди – признание за високите резултати, доволните клиенти и активния му принос към развитието на пазара в региона.

Контакти
Изпратете имейл на Павел Раванов
Продажба
Плаж на 300 м
Бутикова жилищна сграда в северната част на гр. Приморско
Новостроящи се студиа и двустайни апартаменти на 300 м от плажа
Добре дошли в този новостроящ се, висок клас жилищен комплекс, предлагащ студиа и двустайни апартаменти на 300 метра от плажа в северната част на Приморско, с лесен достъп до морето и удобствата на градския живот. Очакваната дата на завършване на строителството – ноември, 2027
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Едностаен апартамент с фронтална гледка море в Китен
Напълно обзаведено студио на първа линия от плажа
Предлагаме за продажба уютен едностаен апартамент с впечатляваща фронтална гледка към морето, разположен на първа линия в Китен. Имотът се намира в модерен затворен комплекс непосредствено до плажа и предлага отлични условия както за ваканционен престой, така и за
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 313 €/м2) (2 567,03 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-2%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 60 м
Обзаведен двустаен апартамент на първа линия море в Царево – Нестинарка
Морски имот с фронтална гледка, отличен инвестиционен потенциал и целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на първа линия море в предпочитания район Нестинарка, гр. Царево. Имотът се намира на втори етаж в модерна сграда с асансьор, част от затворен комплекс с денонощна охрана и контролиран
99 900 €102 000 €195 387,42 лв.199 494,66 лв.
(1 388 €/м2) (2 713,71 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-14%
Плаж на 80 м
Два имота за туризъм и целогодишно ползване в старата част на Приморско
Имоти с леглова база - 21 легла на 80 метра от плажа и 100 метра от централната улица
Предлагаме рядка възможност за покупка на два напълно оборудвани и безкомпромисно поддържани имота в старата част на Приморско, разположени само на една пресечка от плажа и едва на 100 метра от центъра на града и общината. Локацията е отлична – тиха и спокойна, но същевременно в
190 000 €220 000 €371 607,70 лв.430 282,60 лв.
(734 €/м2) (1 434,78 лв./м2)Площ: 259.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се сграда в жилищен комплекс Меден Рудник
, кв. "Меден рудник - зона Г"
Последни тристайни апартаменти с доказано качество, надеждност, сигурна и спокойна жилищна среда
Разгледайте нашето ново предложение за нов жилищен проект в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на гр. Бургас, ж.к. “Меден рудник”, в близост до магазини, супермаркети, училище, детски градини, паркове, спортни съоръжения и обществени транспортни връзки.
от 79 398 €(от 155 288,99 лв.)
(900 €/м2) (1 760,25 лв./м2)Площ: 88.22 - 89.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Новостроящи се къщи в района на Каваци, Созопол
Самостоятелни имоти без такса поддръжка близо до плажа
Предлагаме нови къщи без такса поддръжка, разположени в местност Каваци, в близост до Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие.
Всяка къща е с разгъната застроена площ от 150 кв.м, на две нива, със самостоятелен двор от 250 кв.м. Проектирани са
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент в близост до плаж Хармани
, плаж Хармани
Просторен дом със самостоятелно паркомясто в Созопол
Просторен тристаен апартамент със собствено паркомясто, разположен в тиха и озеленена зона в новата част на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията съчетава спокойствие и отлична комуникативност – само на около 100 метра от ул. „Републиканска“ и на кратка
200 000 €(391 166 лв.)
(1 613 €/м2) (3 154,56 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент без такса поддръжка до плаж Каваци
Новопостроен апартамент с фронтална гледка море и паркомясто в Созопол
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня с впечатляваща площ от 141 кв.м, разположен на първи жилищен етаж, със складово помещение, фронтална морска гледка и включено собствено паркомясто. Имотът се предлага без такса поддръжка – значително предимство при покупка
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 312 €/м2) (2 566,16 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
изгодно
Плаж на 30 м
Сутеренно студио на 30 метра от плаж Каваци Созопол
Едностаен апартамент на непосредствена близост до плаж Каваци
Имотът се намира на сутеренен етаж и е с площ от 26 кв.м. Разпределението включва основно помещение, входно антре и баня с тоалетна. Степента на завършеност е „на тапа“ – изградени ВиК инсталации, електроинсталация, вентилационна система и поставена домофонна уредба.
Статутът
25 700 €(50 264,83 лв.)
(1 168 €/м2) (2 284,77 лв./м2)Площ: 22.00 м2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Новострояща се сграда в кв. Долно Езерово
, кв. "Долно Езерово"
Aпартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се сграда в Бургас
Съвременни апартаменти в новострояща се сграда в квартал Долно Езерово, Бургас!
Предлагаме на вашето внимание уникалната възможност да притежавате апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в сърцето на бързоразвиващия се квартал Долно Езерово, само на 8 км от
от 74 822 €(от 146 339,11 лв.)
(1 200 - 1 450 €/м2)(2 347 - 2 835,95 лв./м2)Площ: 60.34 - 119.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четириетажна къща с морска гледка до Бамбо Бийч
Инвестиционна възможност в имот с морска локация и бизнес потенциал
Представяме изключителна възможност за инвестиция и лично ползване – масивна четириетажна жилищна сграда с Акт 16, разположена на ул. „Калфата“, в непосредствена близост до един от най-предпочитаните плажове в Созопол – Бамбо Бийч. Плажът е на пешеходно разстояние, а централната
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море в Созопол
Двустаен апартамент на плаж Каваци
Апартамент, разположен в живописния залив Каваци–Веселие, само на 3 км южно от туристическия център на Созопол и на 35 км от Бургас. Районът е сред най-предпочитаните по Южното Черноморие, известен със своята широка плажна ивица, чиста вода и спокойна атмосфера. Комплексът се
150 000 €(293 374,50 лв.)(без ДДС)
(1 327 €/м2) (2 596,23 лв./м2)Площ: 113.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Инвестиционен проект за къща на три етажа в гр. Приморско
Имот на кота нула на 300 метра от Южния плаж
Предлагаме ви за продажба инвестиционен проект за къща на 3 етажа в гр. Приморско. Имотът е построен до кота нула (фундаментна) плоча. Има всички документи и се продава с отстъпено право на строеж. Квадратурата на етажа е 100 кв. м., както има и прилежащ двор от 150 кв.
Продажба
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент в с площ 63.32 м2, BPS 79708
, плаж „Златна Рибка“
Ваканционен имот на 50 метра от плаж „Златна рибка“
Предлагаме ви за продажба апартамент в комплекс „Хасиенда Бийч“ – гр. Созопол. Комплексът е само на 3 км от гр. Созопол на главния път Бургас-Созопол, срещу отбивката за Созопол и на 50 метра от плаж „Златна рибка“. Отлично местоположение сред тишина и спокойствие, вълшебна
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 832 €/м2) (3 583,01 лв./м2)Площ: 63.32 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Светъл и уютен апартамент край морето в Лозенец
Обзаведен двустаен апартамент във вилна зона Тарфа, до комплекс „Оазис“
Представяме ви светъл и уютен двустаен апартамент, разположен във вилна зона Тарфа в Лозенец – едно от най-обичаните кътчета по Южното Черноморие, в непосредствена близост до комплекс „Оазис“ и само на 300 метра от два красиви плажа.
Локацията е изключителна – имотът се намира
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 400 €/м2) (2 738,16 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-8%
Двуетажна къща с работещ бизнес
Близо до ,
Имот с огромен двор на 30 мин от гр. Бургас
Представяме ви изключителен имот за продажба в живописното село Караново, разположено на едва 8 км от град Айтос. Районът съчетава спокойствието на селската среда с близостта до добре развита градска инфраструктура – магазини, аптеки, заведения и всички необходими удобства за
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Тристаен обзаведен апартамент в предпочитан комплекс
Тристаен апартамент с частична гледка море
Предлагаме за продажба тристаен обзаведен апартамент в престижния ваканционен комплекс „Санта Марина“, разположен само на 2 км северно от старата част на Созопол и на метри от морския бряг. Имотът се намира в непосредствена близост до 3-ти и 5-ти басейн, както и до хотел „Вива
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 876,22 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Къща в с площ 130 м2, BS 88620
Близо до ,
Имот с функционално разпределение, простор и възможност за довършване по ваш вкус
Предлагаме за продажба нова едноетажна къща с акт 15, разположена в село Черни връх, само на кратко разстояние от град Бургас. Имотът е с обща застроена площ от 130 кв.м и предлага съвременно архитектурно решение, съчетаващо комфорт, светлина и функционалност.
Разпределението
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Двустаен апартамент с отделна кухня на 200 метра от пясъчните дюни
Aпартамент в тих жилищен район близо до Южния плаж и ММЦ Приморско
Двустаен апартамент с отделна кухня в целогодишно обитавана жилищна сграда в тих район, на около 200 метра от Южния плаж и пясъчните дюни, близо до ММЦ Приморско.
Апартаментът (обща площ - 65.00 м2, чиста площ - 59 м2 плюс общи части - 6.00 м2) е разположен на първи жилищен
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Къща с хубав двор и басейн край Бургас
,
Двуетажна къща с панорамна гледка – тишина, зеленина и уют
Представяме ви отлична възможност за покупка на просторна двуетажна къща, разположена в спокойно село в близост до град Бургас. Имотът се намира на тиха улица, заобиколен от зеленина, с прекрасна панорамна гледка към околността и отлично изложение – югоизток, което осигурява
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен хотелски комплекс в Синеморец
Работещ морски комплекс на 200 м от плажа
Представяме на вашето внимание луксозен комплекс, разположен в живописното село Синеморец, с прекрасна гледка към морето. Идеален за инвестиция в туристически бизнес, имотът предлага уют и комфорт на своите гости, съчетан с отлична локация и пълно оборудване.
Комплексът
Продажба
Плаж на 400 м
Новострояща се сграда до Аквапарк Приморско
, Аквапарк Приморско
Студиа, двустайни и тристайни жилища и ателиета с отлична локация в Приморско
Нов дом в морския юг – модерна жилищна сграда в Приморско, на крачка от всички удобства!
Имаме удоволствието да ви представим една изключителна възможност за покупка на имот в развиващ се, морски град с отлична инфраструктура и нарастващ инвестиционен интерес – нова, модерна
от 51 300 €(от 100 334,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,79 лв./м2)Площ: 41.04 - 86.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 30 м
Нов жилищен комплекс до плаж Атлиман в Китен
Студиа, жилища с 1 и 2 спални в отличен комплекс само на 30 метра от златист плаж
Новото лице на морския живот – жилищен комплекс на метри от плаж Атлиман, гр. Китен!
Вдъхновен от природата, създаден за комфорт и проектиран с мисъл за съвременното семейство – новият жилищен комплекс в сърцето на Китен ви предлага възможност за притежание на имот само на 30
от 49 200 €(от 96 226,84 лв.)
(138 - 1 801 €/м2)(269,90 - 3 522,45 лв./м2)Площ: 34.68 - 389.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 50 км
Обзаведена двуетажна къща в сърцето на Странджа
Близо до ,
Комфортен дом с инвестиционен потенциал в с. Младежко
Предлагаме за продажба напълно обзаведена двуетажна къща, разположена в живописното село Младежко, в пределите на Природен парк „Странджа“. Имотът съчетава уют и функционалност за целогодишно обитаване със значителен инвестиционен потенциал, в район с нарастващ интерес към
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Тристаен апартамент в с площ 94.37 м2, BPS 77207
, местност Перла
Обзаведено жилище само на 150 метра от плажа в Приморско
Голям апартамент намиращ се в пет звездния хотел „Приморско дел Сол” в морския курорт Приморско само на 150 метра от северния плаж. Това е един от най-хубавите морски курорти по българското южно черноморие. Популярен малък крайбрежен град, който е известен с атмосферата си както
99 000 €(193 627,17 лв.)
(1 049 €/м2) (2 051,79 лв./м2)Площ: 94.37 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Малка жилищна сграда в Созопол
Сграда без такса поддръжка на 500 метра от плаж Хармани, местност Мисарите
Нова бутикова жилищна сграда в Созопол – комфорт, стил и морска панорама!
Представяме ви елегантен нов проект в сърцето на новия град в Созопол, разположен само на 500 метра от плаж „Хармани“ и на 7 минути пеша от „Веселата уличка“. Сградата предлага уникална морска панорама,
от 54 098 €(от 105 806,49 лв.)
(1 653 - 1 902 €/м2)(3 232,99 - 3 719,99 лв./м2)Площ: 32.73 - 66.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двуетажна къща с двор и гараж на 10 км от Бургас
Близо до ,
Реновирана къща близо до язовир Мандра и Бургаското езеро
Двуетажна къща (280 кв.м.) с двор (960 кв.м.) в село Черни връх, разположено на около 12 км запад-югозападно от центъра на областния град Бургас, около 15 км юг-югоизточно от общинския център Камено и около 17 км североизточно от град Средец, в Бургаската низина, северно от
Продажба
Плаж на 150 м
Новопостроени сгради с Акт 16 в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 150 м от плажа
Изберете своя нов дом с една или две спални в нов жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с Акт 16, построени на парцел от 2500 м2 с изключително тиха и спокойна локация в кв. Сарафово, на 150 м от плажа, близо до основно училище, детска градина, спирки на градски транспорт,