Павел Раванов
Старши брокер
Павел Раванов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2022 г. и е специализиран в градски и ваканционни имоти в Бургас и по цялото Южно Черноморие. Работи както с български, така и с чуждестранни клиенти, като комбинира стратегическо мислене, прецизни преговори и пълно съдействие на всеки етап от сделката. Подходът му е ориентиран към дългосрочна стойност и максимална възвръщаемост на инвестициите.
За него всяка сделка е не просто търговски акт, а възможност да създаде стойност – чрез избор на правилния имот, точен анализ на пазара и персонално отношение към клиента. Вярва, че Бургас и Южното Черноморие предлагат уникални възможности за живот и инвестиция и се стреми да ги представи с професионализъм и отдаденост.
Благодарение на своята мотивация, фокус и постоянство, Павел се утвърждава като редовен победител във вътрешните фирмени класации и годишни награди – признание за високите резултати, доволните клиенти и активния му принос към развитието на пазара в региона.

Контакти
Изпратете имейл на Павел Раванов
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Нов жилищен комплекс в Созопол
Луксозен комплекс, вдъхновен от духа на Стария Созопол с морска панорама
Добре дошли в новия бутиков комплекс, който ще съчетае традициите на Стария Созопол с модерна елегантност, създавайки уникална атмосфера за живот и релакс. Разположен в тихата и спокойна част на Созопол, комплексът разкрива спираща дъха панорамна гледка към целия морски
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 038 €/м2) (3 985,76 лв./м2)Площ: 69.68 - 69.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 800 м
УПИ с морска панорама във вилна зона „Иванови колиби“, Лозенец
Близо до ,
Равен парцел с правилна форма, сондаж за вода и отлична локация
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 1033 кв. м., разположен във вилната зона „Иванови колиби“ в района на Лозенец. Имотът е с правилна форма и отлична локация, като предлага прекрасна морска панорама и спокойствие сред природата. Парцелът е подходящ за
Продажба
ново
Парцел за инвестиция в с. Маринка, мс-т Край Село
Парцел с лице на главен път с. Маринка
Открийте своя мечтан парцел в този имот с площ 2881 кв.м., разположен в живописното село Маринка, само на 9 км от областния град Бургас. Със своята стратегическа позиция и отлични връзки, този имот предлага идеалната основа за изграждането на вашия дом или успешно бизнес
Продажба
ново
Плаж на 20 км
Нова къща с хубава гледка към Бургаския залив и морето без такса поддръжка
Близо до ,
Просторна къща с Акт 16 и дворно място в село Каменар
Двуетажна къща в с. Каменар, гр. Бургас. Селото е с изключително добро местоположение, намира се само на 6 км от морето и от град Поморие, който е известен балнеоложки център. Международното летище Бургас е само на 15 км, а областният център Бургас е само на 22 км. Селото е
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Урбанизиран поземлен имот с идеен проект
Урбанизиран парцел в район Мапи, до къмпинг Каваци и гр. Созопол
Представяме за продажба урбанизиран поземлен имот, разположен в района Мапи – Каваци, в близост до Созопол – една от най-предпочитаните локации по Южното Черноморие.
Имотът представлява обединение от пет самостоятелни урегулирани поземлени имота, които се предлагат като
375 000 €(733 436,25 лв.)
(142 €/м2) (276,77 лв./м2)Площ: 2 650.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 14 км
Парцел със статут на земеделска земя в с. Равна гора
Близо до ,
Имот сред природа и спокойствие – близо до Бургас и морето
Предлагаме за продажба парцел (753 кв.м.) със статут на земеделска земя, разположен в живописното село Равна гора, община Созопол - подходящо място за хора, които ценят природата, уюта и по-спокойния начин на живот.
Ток и вода има в близост до имота. Подходящ е за инвестиция
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел с морска панорама на близо до плаж Каваци
Отлична възможност за ваканционен проект в района на Созопол
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ от 749 кв. м., разположен в местността Синетудис, в близост до гр. Созопол – район, който се утвърждава като предпочитана дестинация за ваканционни имоти и инвестиции край морето.
Парцелът се намира само на около 5 минути пешеходно
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
, до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 102 900 €(от 201 254,91 лв.)
(1 325 - 1 798 €/м2)(2 591,47 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 65.07 - 125.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис / Green Life Beach Residence Town Houses
Близо до , до плаж Каваци
Нова фаза от редови къщи в луксозния курорт Грийн Лайф Бийч Резидънс на първа линия море и плаж
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис/ Green Life Beach Residence Town Houses е най-новата фаза на луксозният мини курорт Green Life Beach Resort, носител на наградата "Най-добър ваканционен комплекс" за 2011г. Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия
Наем
Търговско помещение срещу пазара в гр. Средец
Обект с отлична видимост и потенциал за търговия или дистрибуция
Предлагаме за продажба търговско помещение с отлична локация, разположено срещу пазара в гр. Средец. Районът е с постоянен човекопоток и добре развита търговска инфраструктура.
Имотът се намира в оживена и леснодостъпна зона, което го прави изключително подходящ както за
Продажба
Инвестиционен парцел до магазин Джъмбо в Бургас
, кв. "Ветрен"
Земеделска земя с отлична локация и потенциал за бизнес развитие
Предлагаме за продажба атрактивен поземлен имот с инвестиционен потенциал, разположен в местност „Дванадесетте“, в непосредствена близост до магазин JUMBO и главния път Бургас – София път.
Имотът се намира на вътрешен път с удобен достъп и отлични транспортни връзки, което го
340 000 €(664 982,20 лв.)
(26 €/м2) (51,18 лв./м2)Площ: 12 992.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-40%
Плаж на 400 м
Парцел в местност Силистар на 400 м до плажа
Близо до ,
Парцел, подходящ за строеж на ваканционен комплекс, къмпинг или частно имение до плаж Силистар
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на земеделска земя, категория 5, НТП Пасище, с площ от 5001 кв.м. в местност Силистар, на 6 км от с. Резово, на 12 км от гр. Ахтопол, на 26 км от общинския център Царево, на 41 км от Приморско и на 88 км от областния град
300 000 €500 000 €586 749 лв.977 915 лв.
(60 €/м2) (117,33 лв./м2)Площ: 5 001.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Парцел за инвестиция в с площ 2772 м2, BPS 81126
Горски парцел с хубава локация и гледка море на асфалтов път
Атрактивно предложение за покупка на горски парцел с площ от 2772 кв.м. с отлична локация в гр. Созопол едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж Каваци.
Имотът е разположен на асфалтов път, на 20 м от електричество и вода. Разкрива прекрасна гледка към гора и морето.
249 000 €(487 001,67 лв.)
(90 €/м2) (175,69 лв./м2)Площ: 2 772.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Офис под наем на минути от Морската градина и центъра на гр. Бургас
, кв. "Лазур"
Офис с отлично разпределение в бизнес сграда
Функционален и светъл офис под наем с отлична локация в красивия и добре развит морски град Бургас. Имотът е част от добре поддържана, бизнес сграда с асансьор и охрана. Намира се до главен булевард в централна част на града на 2 минути пешеходно разстояние от Морската градина и
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)(без ДДС)
(9,03 €/м2) (17,66 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Мезонет в ж.к. Възраждане, Бургас
, кв. "Възраждане"
Апартамент на две нива в близост до централната градска част
Предлагаме за продажба уютен и функционален мезонет, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Възраждане. Имотът се намира на удобно и комуникативно място, в непосредствена близост до училища, ресторанти, бул. Княгиня Мария Луиза и бул. Сан Стефано, както и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 933 €/м2) (3 781,27 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 6 км
Двуетажна къща с двор в село Маринка
Близо до ,
Двуетажна къща на републикански път път Бургас – Малко Търново
Представяме ви атрактивен имот с отлична локация и висок инвестиционен потенциал, разположен на първа линия на главния международен път Бургас – Малко Търново (I-9 / E87), в с. Маринка. Имотът се намира на стратегическо място с постоянен автомобилен и тежкотоварен трафик, което
Продажба
Плаж на 300 м
Двустаен апартамент в Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа
, кв. "Сарафово"
Отлично разположение в спокойната и предпочитана зона на Сарафово
Предлагаме за продажба двустаен преходен апартамент с площ 52 кв.м, разположен на втори етаж в сграда с 4 етажа в кв. Сарафово, на пешеходно разстояние от плажа. Имотът предлага удобен и функционален план, като е с много добро разположение.
Разпределение:
• светъл хол с
71 900 €(140 624,18 лв.)
(1 383 €/м2) (2 704,31 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Плаж на 700 м
Двустаен апартамент с отделна кухня до центъра на Бургас
, кв. "Възраждане"
Обзаведено жилище под наем на ул. „Оборище“ на минути от Морската градина
Предлагаме двустаен апартамент под наем с отделна кухня, разположен на ул. „Оборище“ в кв. Възраждане, гр. Бургас – локация с отлична комуникация и бърз достъп до централната част на града.
Имотът се намира само на около 5 минути пеша от центъра и Морската градина, което го
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Помещение под наем с лице към централен булевард в гр. Бургас
, кв. "Център"
Имот с топ локация в централната част на града
Помещение под наем с отлична локация в красивия и добре развит морски град Бургас. Имотът е част от добре поддържана сграда от 2008 г., намираща се на централна улица в града. Имотът се предлага с бонус един месец без плащане на наем за ремонт на помещението.
Помещението се
3 300 €/месец(6 454,24 лв./месец)(без ДДС)
(17 €/м2) (33,48 лв./м2)Площ: 192.80 м2
Тип на имота:
Заведение
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Парцели за изграждане на еднофамилни къщи до Бургас
Близо до ,
Инвестиционна възможност с панорамна гледка в с. Константиново
Предлагаме за продажба регулирани парцели, подходящи за изграждане на комплекс от еднофамилни къщи, разположени в живописното село Константиново, само на няколко минути от Бургас.
Освен описания в офертата парцел с площ 993 кв.м, се предлагат още 9 регулирани имота с площи от
Продажба
Промишлено хале в стопански двор в гр. Средец
Индустриален имот с офиси, голям бетониран двор и отличен потенциал за развитие
Предлагаме функционално стоманобетонно хале, разположено в стопански двор в гр. Средец, съчетаващо практичност, добра локация и отлични възможности за развитие. Имотът е подходящ за производствена, складова или логистична дейност.
Халето е с площ от 700 кв.м, с оптимално
Продажба
Урегулиран парцел с ток и вода в кв. Рудник, Бургас
, кв. "Рудник"
Парцел на асфалтов път с отличен потенциал за строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел, разположен в кв. Рудник на Бургас – район, който съчетава спокойна жилищна среда с удобен достъп до града.
Имотът е с площ от 1000 кв. м. и се намира на асфалтов път, което осигурява лесен и целогодишен достъп. Парцелът е снабден с
Продажба
Едноетажна къща с двор в китното село Веселие
Близо до ,
Селски имот в добро състояние на асфалтов път на 15 км от Созопол
Предлагаме за продажба къща в много добро състояние, разположена в спокойно село в подножието на Странджа планина, в близост до река Ропотамо и само на кратко разстояние от морето.
Имотът се намира на тиха улица с постоянно живеещи съседи, което създава сигурна и приятна среда
Продажба
Регулиран парцел със стара къща в с. Извор
,
Селски имот с потенциал за нов дом сред природа и удобна локация близо до Бургас
Предлагаме за продажба регулиран парцел със стара къща, разположен в живописното село Извор – район, който съчетава спокойствие, природна среда и близост до морето и града.
Имотът е с площ от 503 кв.м и разполага с налични партиди за електричество и вода, което улеснява
Продажба
Плаж на 5 км
Урегулиран Парцел в село Велика с лице към пътя
Близо до ,
Урегулиран парцел на 5 км от Лозенец
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот, разположен в с. Велика – спокойно и предпочитано място само на около 5 км от морския курорт Лозенец.
Парцелът е с площ от 2000 кв.м и има лице към път, което осигурява лесен и удобен достъп през цялата година.
Имотът се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 2 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
За частни лица
Търговско помещение под наем в кв. Победа
, кв. "Победа"
Функционален обект на партерно ниво в гр. Бургас
Предлагаме под наем търговско помещение, разположено в кв. Победа в гр. Бургас – район с отлична достъпност и развита инфраструктура, подходящ за различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 50 кв.м и се намира на партерен етаж в административна сграда, в която функционира и
Продажба
Плаж на 7 км
Парцел в регулация в с площ 920 м2, BS 89886
Близо до ,
Парцел с проект и разрешение за строеж, с морска панорама и спокойна локация
Търсите място, където да изградите своя дом сред природа и тишина, но с лесен достъп до всичко необходимо? Представяме ви урегулиран поземлен имот в с. Писменово – предпочитана дестинация за ваканционни имоти и целогодишно живеене.
Парцелът е с площ от 920 кв.м, разположен във
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с вила в района на село Атия
Близо до ,
Имот за земеделски труд и почивка, в близост до морето
Търсите място, където да съчетаете спокойствието на природата с възможности за развитие и отдих? Представяме ви парцел с малка вила в района на село Атия – привлекателна локация, която предлага тишина, зеленина и удобен достъп до морето и града.
Имотът е с площ от 600 кв.м и е