Павел Раванов
Старши брокер
Павел Раванов е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2022 г. и е специализиран в градски и ваканционни имоти в Бургас и по цялото Южно Черноморие. Работи както с български, така и с чуждестранни клиенти, като комбинира стратегическо мислене, прецизни преговори и пълно съдействие на всеки етап от сделката. Подходът му е ориентиран към дългосрочна стойност и максимална възвръщаемост на инвестициите.
За него всяка сделка е не просто търговски акт, а възможност да създаде стойност – чрез избор на правилния имот, точен анализ на пазара и персонално отношение към клиента. Вярва, че Бургас и Южното Черноморие предлагат уникални възможности за живот и инвестиция и се стреми да ги представи с професионализъм и отдаденост.
Благодарение на своята мотивация, фокус и постоянство, Павел се утвърждава като редовен победител във вътрешните фирмени класации и годишни награди – признание за високите резултати, доволните клиенти и активния му принос към развитието на пазара в региона.

Контакти
Изпратете имейл на Павел Раванов
Продажба
Сграда без такса поддръжка в кв. Славейков
, кв. "Славейков"
Дувстайни, тристайни апартаменти, офиси и магазини на бул. Янко Комитов
Представяме ви нов многофункционален проект в динамично развиващия се район ж.к. Славейков, на бул. „Янко Комитов“ – една от ключовите локации в град Бургас. Сградата е проектирана с внимание към детайла, съчетавайки функционалност, естетика и съвременна визия, като отговаря на
от 94 833 €(от 185 477,23 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 54.19 - 194.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 100 м
Южен двустаен апартамент в центъра на Ахтопол
Светъл апартамент без такса поддръжка, близо до всички удобства
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 54 кв.м, разположен в централната част на гр. Ахтопол – предпочитана морска дестинация с автентична атмосфера, красиви плажове и спокоен начин на живот.
Имотът се намира в жилищна сграда, построена през 2003 г., с асансьор и
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 815 €/м2) (3 549,47 лв./м2)Площ: 54.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-8%
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style
Обзаведен апартамент в първокласен комплекс на първа линия на плаж Златна рибка
Представяме за продажба просторен тристаен апартамент в комплекс Созополи стайл/Sozopoli Style, разположен на самия плаж "Златна Рибка" (30 м), на 1.5 км от град Созопол и на 40 км южно от летище Бургас. Комплексът е построен през 2011 г. и има Акт 16. Мястото е изключително
151 000 €165 000 €295 330,33 лв.322 711,95 лв.
(1 079 €/м2) (2 109,50 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Земеделска земя на първа линия до плаж Нестинарка в гр. Царево
Имот с одобрен ПУП и изключителен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба земеделска земя категория 4, намираща се в местността Боруна, в землището на Община Царево, разположена на абсолютна първа линия до плаж Нестинарка – един от най-популярните плажове по Южното Черноморие. Подобна локация е изключително рядка и прави имота
2 104 560 €(4 116 161,58 лв.)
(360 €/м2) (704,10 лв./м2)Площ: 5 846.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-2%
Стара къща с голям двор в с. Зорница, общ. Средец
Близо до ,
Имот с голям двор и отличен потенциал за реконструкция
Предлагаме за продажба автентична селска къща с голям двор, разположена в тихото и живописно село Зорница, община Средец, област Бургас. Имотът се намира сред красива природа и спокойствие, като същевременно предлага удобен достъп до гр. Средец и гр. Бургас, което го прави
Продажба
Земеделкска земя в землището на с. Присад
Близо до ,
Два еднакви парцела всеки с площ от 3500 кв. м.
Предлагаме за покупка два съседни парцела всеки с площ 3500 кв. м. общо 7000 кв. м. В селото се отглеждат около 5 хиляди декара лозя – Каберне Совиньон, Розе от Южния бряг и др.
Категорията на земята е 4-та, без ток и без вода. Над единия от парцелите минава основно жаре
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Редова къща в Ахтопол с фронтална гледка към морето
Просторна къща на три етажа в Ахтопол с гледка море
Атрактивна редова къща в Ахтопол, разположена на тихо място, но същевременно само на минути от плажа. Имотът впечатлява с фронтална гледка към морето, която се открива от почти всяко ниво на дома – истинско предимство за ценителите на морските пейзажи и спокойния живот в малкия
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Сграда в процес на строителство в Черноморец
Апартаменти ново строителство близо до плажа в местност Акра
Жилищната сграда се намира на 50м от централния плаж на Черноморец, местност „Акра“, община Созопол. Благодарение на уникалното си разположението, скалистите брегове и кристално чистата морска вода, районът предлага превъзходни условията за гмуркане и наблюдаване на подводни
от 44 208 €(от 86 463,33 лв.)
(1 200 - 1 270 €/м2)(2 347 - 2 483,90 лв./м2)Площ: 36.84 - 111.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведено слънчево студио в гр. Приморско
Комфортен апартамент на 100 м от Южния плаж
Готово за нанасяне студио на първа линия (100 м) от плаж в гр. Приморско. Имотът е част от новопостроен комплекс, проектиран така, че всяко жилище да се радва на панорамна гледка – към Южния плаж с пясъчните дюни, Дяволския залив и вековните гори на Странджа.
Апартаментът (74
140 000 €(273 816,20 лв.)
(1 892 €/м2) (3 700,22 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Реновирана двуетажна къща с двор в с. Светлина
,
Имот на 8 км от гр. Средец
Предлагаме за продажба уютен и напълно реновиран имот, разположен в живописното село Светлина, само на 8 км от град Средец и 35 км от Бургас.
Имотът впечатлява с отлично поддържан двор, модерно изпълнение и комбинация от комфорт, функционалност и природа.
Масивна двуетажна
Продажба
Плаж на 100 м
Нова бутикова сграда в красивия град Созопол
Последни налични двустаен апартамент и студио с Акт 16 на 100 м от плаж Харманите
Изберете своя нов дом - студио или двустаен апартамент в нова компактна сграда висок клас строителство с Акт 16 в новия град на Созопол, едва на 100 метра от плаж Харманите, близо до училище, главната улица, много магазини и ресторанти.
Сградата е на три жилищни етажа с
от 69 900 €(от 136 712,52 лв.)
(1 485 - 1 678 €/м2)(2 904,41 - 3 281,88 лв./м2)Площ: 47.06 - 61.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 700 м
Обзаведен офис в централната част на град Созопол
Имот в нова сграда пред Акт 16 на 700 м от плаж Харманите
Представяме имот с отличен потенциал за жилищно или бизнес ползване, разположен в централната част на Созопол, в предпочитания квартал Мисаря, само на 700 метра от плаж Харманите. Районът е нов, добре уреден и развиващ се, с планирани инфраструктурни подобрения — в непосредствена
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯ
Парцел в регулация в с площ 2430 м2, BPS 75690
, Буджака
Панорамен парцел на 150 мeтра от морето
Предлагаме се за продажба парцел в гр. Созопол, местност „Буджака“. Парцелът е с площ 2430 кв. м. Теренът е с лека денивелация към морето и само на 150 м. от него. Намира се във високата част на „Буджака“ и от него се открива прекрасен изглед към морето и града.
Парцелът
388 800 €(760 426,70 лв.)
(160 €/м2) (312,93 лв./м2)Площ: 2 430.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 350 м
Функциониращ хотел в един от предпочитаните курортни градове на Южното Черноморие
Работещ бизнес с изградена репутация в Приморско
Изключителна възможност за инвестиция в морския туризъм – напълно функциониращ хотел в един от най-предпочитаните курортни градове по Южното Черноморие – Приморско. Имотът е с отлична локация, модерна визия, голям капацитет и готовност за незабавна експлоатация, което го прави
Продажба
Нова двуетажна къща с двор на 14 км от Бургас
Близо до ,
Просторен имот с отлична локация и потенциал, за целогодишно или ваканционно живеене в с. Полски Извор
Нова двуетажна къща (167 кв.м.) с двор (540 кв.м.) в село Полски Извор, само на 14 км от Бургас, на 17 км южно от общинския център Камено и на 22 км североизточно от град Средец. Селото е построено в Бургаската низина, край левия бряг на река, вливаща се в Мандренско езеро.
Продажба
Парцел за инвестиция в с площ 9383 м2, BS 79470
, кв. "Промишлена зона - Лозово"
Имот за застрояване на производствени, складови, административни, търговски и обслужващи сгради и съоръжения
Предлагаме за покупка голям парцел в Северна промишлена зона на гр. Бургас, само на 7-10 мин. с кола от центъра на града.
Имотът е с площ 9,383 кв. м. Отреден за застрояване с производствени, складови, административни, търговски и обслужващи сгради и съоръжения. Допуска се
448 000 €(876 211,84 лв.)
(48 €/м2) (93,38 лв./м2)Площ: 9 383.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Двуетажна къща с подобрения в с. Климаш
Близо до ,
Двуетажна къща с просторен двор в живописното село на 23 км от Карнобат
Представяме ви очарователен имот, разположен в сърцето на природата — в село Климаш, област Бургас. Селото впечатлява с чист въздух, зелени хълмове и спокойна атмосфера, която го прави идеално място за тези, които търсят тишина, уют и бягство от градския шум. В същото време
Продажба
Плаж на 2 км
Земеделска земя в мс-т Давалии
Парцел с инвестиционен потенциал между Ахелой и Каблешково – само на 2 км от морето
Предлагаме за продажба земеделска земя с отлично разположение, намираща се в местността Давалии, между Ахелой и Каблешково – само на 2 км от морето и 1 км от град Ахелой.
Имотът е с площ от 7 664 кв.м., намира се на около 800 метра от кръговото движение за Ахелой и 500 метра
33 000 €(64 542,39 лв.)
(4,31 €/м2) (8,42 лв./м2)Площ: 7 664.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Земеделска земя до модерен комплекс Vineyards SPA Hotel
Парцел в непосредствена близост ток и вода, на 2 км от плажа
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 4999 кв.м, разположена в местност „Рекица“, в землището на град Каблешково. Имотът се намира на само 2 км от гр. Ахелой и в непосредствена близост до луксозния комплекс Vineyards SPA Resort - със стратегическо местоположение, което
Продажба
Многофункционална жилищна сграда в сърцето на кв. Възраждане
, кв. "Възраждане"
Съвременен стил, отлична локация и функционални жилища в централната част на града
Нова шестетажна многофункционална жилищна сграда, разположена в един от най-търсените и динамично развиващи се райони на града — кв. Възраждане. Проектът съчетава модерен архитектурен дизайн, високо качество на строителство и изключително комуникативна локация, което го превръща
от 245 404 €(от 479 968,51 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 129.16 - 129.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Сграда с последни апартаменти с Акт 16 в кв. Сарафово
, кв. "Сарафово"
Последни апартаменти за продажба на метри от пристанище „Сарафово“
Жилищен комплекс на пет етажа отличаващ се с модерна и красива фасада. Удобна локация, в старата част на квартал Сарафово, място подходящо както за постоянно живеене, така и за инвестиция. В изключителна близост се намира един от най-хубавите плажове на квартала. Комфортно и
от 188 000 €(от 367 696,04 лв.)
(1 138 - 1 456 €/м2)(2 225,73 - 2 847,69 лв./м2)Площ: 129.11 - 316.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 15 км
Нова двуетажна къща с просторен двор в с. Черни връх, Бургас
Близо до ,
Къща с три спални, двор и веранда пред Акт 16
Представяме ви нова двуетажна къща с модерна визия и функционално разпределение, разположена в село Черни връх, само на няколко минути от град Бургас. Имотът е на етап Акт 15 и се предава на тапа, което позволява на бъдещите собственици да завършат интериора според своя вкус и
Продажба
Плаж на 2 км
Инвестиционен парцел до Vineyards SPA Resort – само на 2 км от Ахелой
Близо до ,
Земеделска земя с отличен достъп и голям потенциал в живописен район между Каблешково и морето
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 7 218 кв.м, разположена в местност „Рекица“, в землището на град Каблешково.
Имотът се намира на само 2 км от гр. Ахелой и в непосредствена близост до луксозния комплекс Vineyards SPA Resort, което му придава висока инвестиционна
130 000 €(254 257,90 лв.)
(18 €/м2) (35,23 лв./м2)Площ: 7 218.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с лице към главния път Ахелой – Каблешково
Земеделска земя между Ахелой - Каблешково
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 4 218 кв. м., разположена на изключително комуникативно място – с лице към главния път Ахелой – Каблешково.
Имотът е равен и с правилна форма, което го прави подходящ за различни видове инвестиционни проекти. Земята е третa
Продажба
Плаж на 200 м
Земеделска земя с панорамна гледка море в района на къмпинг Бохеми
Парцел за инвестиция на 200 м от плажа в района на гр. Черноморец
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 3 506 кв.м. в местността „Мокро скала“, землището на гр. Черноморец, в района на къмпинг Бохеми, на 200 м от плажната ивица.
Имотът е с начин на трайно ползване – друг вид нива и лице на път – 110 м + 55 м, с панорамна гледка
Продажба
Плаж на 400 м
Къща за гости с леглова база от 17 места в курортното селище Черноморец
Отлична локация за туристически бизнес само на 8 км от Созопол
Представяме ви функционираща къща за гости, разположена в живописния и обичан морски курорт Черноморец – едно от най-търсените кътчета по Южното Черноморие, съчетаващо спокойствие, автентичност и морски чар.Тук ще откриете перфектен баланс между уют, природа и възможности за
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент в комплекс в Приморско
Комфорт, морски въздух и усещане за дом край брега
Представяме ви тристаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско – „Престиж Сити 2“, разположен в спокоен и зелен район, само на няколко минути от плажа. Комплексът е от затворен тип, с отлична инфраструктура, SPA & Wellness център, басейни и всички удобства
97 000 €(189 715,51 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,44 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Модерно обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
Ваканционен дом сред дъбова гора с прекрасна гледка към басейна и зеленината на комплекса
Представяме ви отлична възможност за покупка на напълно обзаведен двустаен апартамент (53.28 кв.м.), характеризиращ се с комфорт и стил, част от модерен затворен комплекс в гр. Приморско, с прекрасна гледка към басейн и зеленина, на 450 м от плажа.
Вашето ново място за отдих
87 000 €(170 157,21 лв.)(без ДДС)
(1 633 €/м2) (3 193,64 лв./м2)Площ: 53.28 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Овощна градина с водоизточник и ограда в землището на село Малка Поляна
Близо до ,
Поддържан имот със сливови и прасковени насаждения, само на 500 м от асфалтов път
Предлагаме за продажба овощна градина с площ от 9369 кв. м., разположена в село Малка поляна. Имотът е изцяло ограден и разполага със собствен водоизточник, което осигурява отлични условия за поддръжка на насажденията и развитие на земеделска дейност.
Градината е засадена с
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Парцел с морска панорама в Синеморец
Урегулиран имот от 911 кв.м, само на 300 м от плажа
Предлагаме за продажба прекрасен урегулиран поземлен имот с площ от 911 кв.м, разположен в един от най-живописните и предпочитани черноморски курорти на България – село Синеморец, местност Поляните.
Имотът се намира на само 300 метра от плажа и разкрива впечатляваща панорамна