Недвижими имоти в района на Каварна продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Резервиран
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Уютно обзаведен апартамент в затворен комплекс на 5 минути от плажа
Комфортен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град), на 100 метра до ресторант, в който се сервират български ястия и на 400 метра до магазини и други
55 000 €(107 570,65 лв.)
(758 €/м2) (1 482,71 лв./м2)Площ: 72.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Панорамен апартамент в комплекс Sun Coast
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в местност Иканталъка
Готов за нанасяне просторен тристаен апартамент с впечатляваща гледка, на първа линия море и на 3 минути от плажа, в местност Иканталъка или Бялата лагуна, на 6 км от Балчик и на 6 км от Каварна. Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 200 €/м2) (2 346,65 лв./м2)Площ: 91.68 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 4.5 км
Къща с 4 стаи за ремонт с голям двор до Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Българево
Имот на 3 мин с кола от Болата
Имот за основен ремонт с голям двор разположен в добре развито село с изключително местоположение само на 7 км от Каварна, на 1.5 км от каменистия бряг на местност Зеленка, на 4.5 км от плажа в залива Болата, включен като пълноправен член на „Най-красивите заливи в света“, на 3
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Огромен терен с уникална гледка на първа линия море
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Парцел до Трейшън Клифс Голф & Бийч Резорт
Огромен терен на първа линия, граничещ с плаж, море и Трейшън Клифс Голф & Бийч Резорт. Уникална локация на първа линия море в село Топола - тихо курортно селище, което през последните години претърпя бурно развитие със строежа на множество ваканционни комплекси с развлекателни и
Продажба
Плаж на 1 км
Парцел в с. Божурец на 5 км от Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Божурец
Просторен имот с лице на главен път и потенциал за застрояване
Предлагаме за продажба парцел с площ 3498 кв.м, разположен в с. Божурец, само на около 5 км от Каварна – район с развиващ се интерес към ваканционно и жилищно строителство.
Имотът се намира в самото село, с лице на главния път, което осигурява отлична достъпност и видимост.
101 442 €(198 403,31 лв.)
(29 €/м2) (56,72 лв./м2)Площ: 3 498.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Апартамент в идеалния център на Каварна – южно изложение и просторна изба
гр. Каварна
Жилище на главната улица, с всички удобства на пешеходно разстояние
Представяме ви светъл и функционален апартамент, разположен на четвърти етаж от пет в сграда без асансьор, в самия идеален център на Каварна, на главната улица на града. Локацията осигурява незабавен достъп до магазини, банка, заведения, административни услуги и всичко необходимо
100 000 €(195 583 лв.)
(1 336 €/м2) (2 612,65 лв./м2)Площ: 74.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел с проект за къща в гр. Каварна
гр. Каварна
Парцел за строителство с панорамна гледка в местност „Старите лозя“
Представяме ви атрактивен парцел в регулация, разположен в местност „Старите лозя“ в Каварна – район с активно ново застрояване, спокойна среда и лесен достъп до всички удобства на града. Имотът се намира на около 700 метра от стадиона и спортната зала, в зона с изграждащи се
Продажба
Функциониращ семеен хотел в гр. Каварна
гр. Каварна
Готов за ползване хотел близо до центъра на морския град
Възможност за малък семеен бизнес в курортен град на морето. Нашата нова оферта включва функциониращ от 1998 година, готов за ползване хотел с удобна локация в гр. Каварна, близо до центъра и до разнообразие от градски удобства.
Хотелът (276 кв.м.) е построен през 1992 г., с
Продажба
Дворно място до Каварна, нос Калиакра и плаж Болата
Близо до гр. Каварна , с. Българево
Голям имот в развито село
Голямо дворно място в края на село Българево с къща за основен ремонт. Имотът е разположен в добре развито село с изключително местоположение само на 7 км от Каварна, на 1.5 км от каменистия бряг на местност Зеленка, на 4.5 км от плажа в залива Болата, включен като пълноправен
Продажба
изгодно
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен обзаведен апартамент в Kaliakria Resort с морска гледка
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен апартамент с гледка море и басейн
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на последен, трети етаж в луксозния затворен комплекс Калиакрия Ризорт (Kaliakria Resort) – емблематично място в сърцето на т.нар. Българска Голф Ривиера.
Имотът е с обща застроена площ от 91 кв.м и чиста площ 81,05
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 077 €/м2) (2 106,28 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ресторант с голяма веранда в комплекс Royal Cove – възможност за бизнес или преустройство
гр. Каварна , гр. Варна
Напълно оборудвано помещение с отлична локация, Акт 16 и потенциал за висок доход
Предлагаме за продажба функционален и напълно оборудван ресторант, разположен на партерния етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence, само на метри от морския бряг. Имотът е с обща площ 250 кв.м, разпределена между голяма вътрешна зала (116 кв.м), кухненска част, склад (14
Продажба
Плаж на 7 км
Регулиран парцел между Каварна и Шабла на 7 км от морето
Близо до гр. Каварна , с. Хаджи Димитър
Просторен парцел с потенциал в спокоен и живописен екологично чист район
Предлагаме отлична възможност за инвестиция в регулиран парцел с площ 3380 кв.м, разположен в спокойното село Хаджи Димитър – място, известно със своя чист въздух, красива природа и приятно усещане за уединение. Локацията е стратегическа – само на 7 км от морския бряг и на кратко
Продажба
Плаж на 150 м
Офис в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Бизнес помещение в отличен комплекс на 150 метра от плажа в Каварна
Предлагаме за продажба компактен офис, разположен на партерен етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence в Каварна – едва на 150 метра от златистия плаж в Каварна. Това е имот с отличен потенциал както за лично ползване, така и за инвестиция, включително за отдаване под
Продажба
гр. Каварна
Поддържан морски имот с ново обзавеждане в крайбрежната зона на Каварна, на 5 минути от плажа
Представяме за продажба новообзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги и
55 000 €(107 570,65 лв.)
(887 €/м2) (1 735,01 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Къща на груб строеж на 3 км от плаж Русалка
Близо до гр. Каварна , с. Свети Никола
Двуфамилна къща с голям двор и южно изложение
Новото ни предложение включва двуфамилна жилищна сграда, построена на груб строеж в центъра на спокойно село едва на 3 км от плаж Русалка и на 15 км от град Каварна.
Къщата е на два етажа, с РЗП – 342 кв.м. Изградена е на етап – избен етаж и първи жилищен. Изпълнени са две
Продажба
Резервиран
Студио с панорамна гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Уютно студио на 3 минути до плажа и на 1.5 км до Каварна
Предлагаме за продажба готово за нанасяне студио в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути пеша до плажа на красивия морски град. Годишната такса поддръжка е 800 евро / 1564.66 лв.
Комплексът се намира на
50 000 €(97 791,50 лв.)
(1 008 €/м2) (1 971,60 лв./м2)Площ: 49.60 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Стара къща с голям двор в гр. Каварна
гр. Каварна
Парцел подходящ за построяване на къща с отлична локация в Каварна
Имот с отличен потенциал – стара къща с голям, равен двор, разположен в спокойна жилищна зона на град Каварна, само на няколко минути пеша от центъра и болницата. Това предложение е идеално както за реконструкция и обновяване на съществуващата постройка, така и за изграждане на
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Хит
Резервиран
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Парцел в регулация в с. Топола
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Парцел на 5 км от морето, близо до голф игрищата
Парцел близо до Black Sea Rama/Блек Сий Рама. Достъпът е по черен път. Разстоянието до плажа е окол 6-7 минути с кола, до град Каварна е 5-6 мин, град Балчик - на 10 км, летище Варна - на 60 км.
Имотът е с площ 521 кв. м. с правоъгълна форма и равен. Парцелът е подходящ
Продажба
Голям парцел в Каварна
гр. Каварна
Земеделска земя с възможност за регулация и строителство
Предлагаме на Вашето внимание голям парцел за инвестиция с морска панорама, разположен на 1 км от центъра на град Каварна, в един от най-красивите Черноморски райони.
Общата площ на парцела е 54 321 кв. м.. Прекрасна морска панорама ще се разкрие от 2-3 етаж на бъдещата
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Имот за инвестиция в района на Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Топола
Парцел в с. Топола – идеален за изграждане на ваканционно селище
Представяме ви уникален инвестиционен имот с площ от 23 550 кв.м., разположен в с. Топола, община Каварна – район с развиваща се инфраструктура, близост до морето и стратегическо местоположение по Северното Черноморие.
Параметри и предназначение на имота:
• Обща площ 23 550
353 250 €(690 896,95 лв.)
(15 €/м2) (29,34 лв./м2)Площ: 23 550.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Хит
Двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна
гр. Каварна
Отличен апартамент с хубава гледка
Двустаен ваканционен апартамент на първа линия от морето на северното Българско Черноморие (със стълба до плажа). Имотът е част от затворен комплекс, построен на тихо, усамотено место, по-далеч от шума на курортите, но само на 3-4 минути с кола до Крайбрежната зона на Каварна и
52 880 €(103 424,29 лв.)
(829 €/м2) (1 621,32 лв./м2)Площ: 63.79 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Къща със седем спални до морето
Близо до гр. Каварна , с. Божурец
Имот подходящ за къща за гости или голямо семейство
Предлагаме на вашето внимание къща близо до Каварна. Имотът е добре поддържан. В двора има басейн, лятна кухня с барбекю, гараж, цветя и шезлонги. Използва се успешно като бизнес имот. Къщата е с Акт 16 и всички необходими документи.
• Първи етаж:
Две спални, две санитарни
Продажба
-4%
Плаж на 250 м
Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в Каварна
гр. Каварна
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
Апартамент с две спални в комплекс „Каварна Хилс”. Комплексът е разположен в морската туристическа зона на град Каварна, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини, кафе-бар и дискотека. Центърът на Каварна е само на 3 км. Комплексът предлага на своите
98 900 €103 000 €193 431,59 лв.201 450,49 лв.
(1 005 €/м2) (1 965,77 лв./м2)Площ: 98.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Апартамент с две спални в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Каварна
Отличен обзаведен апартамент в престижен голф комплекс
Лайтхаус Голф Резорт & СПА е един от най-новите проекти по красивото ни крайбрежие, разположен в близост до гр. Балчик. Насладата от девствената природа, невероятната морска гледка и голямото разнообразие от спортни и възстановителни удобства със сигурност ще превърне комплекса в
95 000 €(185 803,85 лв.)
(896 €/м2) (1 752,87 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Голям парцел с проект на 5 км от Балчик и Каварна
Близо до гр. Каварна
Обширен терен на първа линия
Предлагаме на вашето внимание инвестиционен парцел с площ 23 154 кв.м. Отличен морски имот на първа линия море, достъп до плаж, с изградена инфраструктура и работещи комплекси в близост. Населеното място е богато на минерални води, което е отлична предпоставка за развитие на