Ваканционните имоти привличат вниманието на тези, които търсят по-добър лайфстайл и съчетание от вложение в имот и възможност за почивка собствен имот в зимен, морски или СПА курорт в България.
Покупката или наемането на имот в курорт се превръща във все по-достъпна инвестиция за българския купувач.
Ние от BULGARIAN PROPERTIES смятаме, че моментът е изключително благоприятен за покупка на ваканционен имот – пазарът на продавача се превърна в пазар на купувача. В момента купувачът на ваканционен имот може да направи една наистина изгодна сделка при много по-добри условия.
Ваканционни имоти за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Оазис на спокойствието на метри от плажа
гр. Созопол , Плаж Каваци
Обзаведени и оборудвани студиа и двустайни апартаменти до плажовете Каваци и Смокиня
Предлагаме ви жилища в работещ комплекс, разположен само на 300 метра от едни от най-хубавите плажове - Каваци и Смокиня! Спокойствие в комбинация с плажни забавления, само на 3 км от Созопол.
Комплексът ще ви плени със своята уникална атмосфера и прекрасни гледки към целия
от 57 900 €(от 113 242,56 лв.)
(929 - 1 472 €/м2)(1 816,97 - 2 878,98 лв./м2)Площ: 43.73 - 84.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустайни и тристайни апартаменти в Лили Бийч Ризорт / Lily Beach Resort
гр. Созопол
Самостоятелни жилища в завършен комплекс на 150 м от плаж Каваци в Созопол
Двустайни и тристайни апартаменти в целогодишен затворен комплекс, който се състои от самостоятелни частни апартаменти и хотелска част, разположен в красивия залив Каваци-Веселие, само на 150 метра от плажната ивица на един от най-красивите и предпочитани плажове по българското
от 86 000 €(от 168 201,38 лв.)
(1 202 - 1 696 €/м2)(2 350,91 - 3 317,09 лв./м2)Площ: 55.96 - 118.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Ски лифт на 150 м
„Алхамбра“– новият шедьовър на Банско
гр. Банско , Кемпински Хотел Гранд Арена
Нова сграда с 34 апартамента с практични разпределения, просторни балкони и красиви гледки към Пирин
Нов бутиков комплекс „АЛХАМБРА“ – елегантно съчетание между модерна визия, природна хармония и безкомпромисно качество на строителството, разположен в сърцето на един от най-популярните зимни курорти в България – Банско, само на 150 метра от лифта и хотел Kempinski Grand
от 89 469 €(от 174 986,15 лв.)
(1 488 - 1 794 €/м2)(2 910,28 - 3 508,76 лв./м2)Площ: 51.93 - 65.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
ЕксклузивноХит
Феста Чамкория Форест Резиденс / Festa Chamkoria Forest Residence
к.к. Боровец
Жилища до ключ в завършен комплекс в Боровец сред вековни борови гори. Възможност за пакетно обзавеждане
Днес ще ви запознаем с едно изключително място, където природата среща комфорта в хармонично съчетание - Festa Chamkoria Forest Residence ще се превърне във вашата любима дестинация в сърцето на красивия Боровец.
Разположен сред вековни гори и чист въздух, комплексът предлага
от 68 145 €(от 133 280,04 лв.)
(1 155 - 1 350 €/м2)(2 258,98 - 2 640,37 лв./м2)Площ: 59.00 - 119.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Ски лифт на 350 м
Pirin Castle Residence - луксозен комплекс с 20 дка паркова зона в Банско
гр. Банско , Bansko Royal Towers
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти с уникални гледки към Рила, Пирин и Родопи
Дом в прегръдките на планината, в един от най-обичаните и предпочитани курорти в България!
Новото бижу на Банско само на 350 метра от ски лифта.
Градът е един от най-добрите ски курорти у нас, с отлично изградена курортна база и модерни ски писти. Ски курортът е с
от 68 359 €(от 133 698,58 лв.)
(1 500 - 1 800 €/м2)(2 933,75 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 40.69 - 107.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Наем
ново
Ексклузивно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с паркомясто в жилищна сграда
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Изцяло оборудван апартамент в близост до лифта
Просторен, светъл и напълно обзаведен апартамент с югозападно изложение в жилищна сграда в гр. Банско. Апартаментът се отдава дългосрочно, намира се в близост до ски съоръженията и Пирин Планина. Предлага спокойствие, тишина и комфорт .
Жилището е разположено на втори етаж с
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,56 лв./м2)Площ: 64.90 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Двустаен апартамент в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец , гр. Самоков
Напълно обзаведен имот с Акт 16 и гледка към борова гора
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с Акт 16, разположен в целогодишно функциониращия комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец – сред тишината на вековни борови гори и в близост до река Бистрица.
Апартаментът е разположен на 2-ри
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 675 €/м2) (3 275,18 лв./м2)Площ: 71.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Плаж на 250 м
Функционално студио с отлична локация в старата част на Поморие
гр. Поморие
Имот с потенциал за инвестиция или лично ползване, само на крачки от морето и центъра
Предлагаме за продажба светло и удобно студио, разположено на партерен етаж в сърцето на старата част на град Поморие – един от най-предпочитаните курорти по южното Черноморие. Имотът се намира в непосредствена близост до централната градска част и морския бряг, което го прави
69 000 €(134 952,27 лв.)
(1 683 €/м2) (3 291,52 лв./м2)Площ: 41.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Модерно жилище в предпочитан комплекс на 450 м до плажа
Просторен и светъл, напълно обзаведен двустаен апартамент за продажба, разположен пред олимпийския басейн на Green Paradise V и в близост до вътрешния хотелски басейн, ресторант и паркинг, едва на 450 м до плажа в гр. Приморско.
Апартаментът (62 кв.м.), северозападно
103 000 €(201 450,49 лв.)
(1 661 €/м2) (3 249,20 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Търговско помещение за продажба до плажа в Поморие
гр. Поморие
Две търговски помещения с отлична локация в комплекс
Предлагаме за продажба две търговски помещения, разположени на изключително комуникативно място в град Поморие, в непосредствена близост до Южния плаж. Имотите се намират на улица с интензивен пешеходен поток към плажната ивица, в близост до автогарата и основни туристически и
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Южен тристаен апартамент без такса поддръжка
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 500 метра от Марина Диневи
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на Свети Влас, само на около 500 метра от яхтеното пристанище Марина Диневи и морския бряг. Имотът съчетава отлична локация, комфортна жилищна среда и морска гледка, което
141 000 €(275 772,03 лв.)
(1 699 €/м2) (3 322,55 лв./м2)Площ: 83.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент с панорамна гледка към морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Светло жилище в поддържан комплекс на 200 м от плажа
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент с площ 70 кв.м. Отоплението се осъществява посредством климатици. Има климатици стандартни. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: PVC дограма, интериорни врати, подове с теракот, стени - латекс и стени боядисани с
97 400 €(190 497,84 лв.)
(1 391 €/м2) (2 721,40 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Парцел с виза за проектиране и всички комуникации на 400 метра от плаж
к.к. Слънчев бряг
Парцел в близост до хотел Фламинго в к. к. Слънчев бряг
Предлагаме за продажба поземлен имот с площ 1 800 кв. м. в близост до хотел Фламинго, Слънчев бряг. Прекрасен имот с отличен потенциал. Разполага с виза за проектиране и всички комуникации.
Показателите на застрояване са както следва:
• кинт 1.5
• плътност 30%
• кота
700 000 €(1 369 081 лв.)
(389 €/м2) (760,60 лв./м2)Площ: 1 800.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Сграда на 2-ра линия в Поморие
гр. Поморие
Последни налични апартаменти в атрактивна сграда на метри от плажа
Предлагаме на вашето внимание апартаменти ново строителство в Поморие.
Отлично местоположение на 100 м от плажа в прекрасния морски град. В непосредствена близост се намират супермаркети Лидъл и Билла, Музей на солта, кални бани и други градски удобства.
Проектът на
от 70 845 €(от 138 560,78 лв.)
(1 500 - 1 710 €/м2)(2 933,75 - 3 344,47 лв./м2)Площ: 47.23 - 111.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент с директен достъп до басейн в отличен морски комплекс
гр. Приморско
Обзаведен Двустаен апартамент с тераса и хубава гледка
Този прекрасен апартаменти е перфектен избор както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Съчетава уют, функционалност и отлична локация в спокоен и зелен район.
Имотът се намира първи етаж, разполага с тераса, от която има директен достъп до
102 999 €(201 448,53 лв.)
(2 191 €/м2) (4 286,14 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторен апартамент с две спални на първа линия в Ахелой
гр. Ахелой
Обзаведено жилище с прекрасна гледка към морето и плажа в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“
Имаме удоволствието да ви представим този изключителен имот – просторен тристаен апартамент на първа линия море в престижния комплекс „Мидия Гранд Ризорт“ в Ахелой. С площ от 155 кв. м., разположен на 5-ти етаж в сграда с асансьор, този дом впечатлява с простор, комфорт и
148 000 €(289 462,84 лв.)
(955 €/м2) (1 867,50 лв./м2)Площ: 155.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-8%
ново
Лукс
Ски лифт на 900 м
Просторен апартамент с невероятна гледка близо до ски съоръжения
гр. Банско
Напълно обзаведен, луксозен апартамент с ниска такса поддръжка в Банско
Предлагаме на вашето внимание впечатляващ апартамент, готов за живеене, разположен сред красотата на Пирин планина и разкриващ изключителни панорамни гледки към Рила и Родопите. Това е имот, който съчетава простор, уют и функционалност в среда, подходяща както за пълноценна
170 000 €185 000 €332 491,10 лв.361 828,55 лв.
(1 227 €/м2) (2 399,96 лв./м2)Площ: 138.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Уютно студио с директна гледка към морето на първа линия
гр. Ахелой
Обзаведен апартамент в апартхотел Costa Calma в Ахелой
Представяме ви чудесно студио за продажба в апартхотел Costa Calma – модерен морски комплекс, разположен на първа линия и с директна, открита гледка към морето. Идеален имот както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем!
Апартаментът се намира на
52 500 €(102 681,08 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,16 лв./м2)Площ: 30.19 м2 Етаж: 4
За частни лица
Ски лифт на 8 км
Етаж от къща в центъра на град Разлог
гр. Разлог
Самостоятелен етаж от къща с панорамна гледка към Пирин планина
Просторен, светъл и полуобзаведен етаж от къща, разположен на тиха улица на крачки от центъра на град Разлог. Имотът впечатлява с уникална панорамна гледка към Пирин планина и купола на църквата „Свето Благовещение Богородично“, съчетавайки удобството на градската локация с
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Обзаведено студио в затворен комплекс в Приморско
гр. Приморско
Партерен ваканционен имот с балкон и отлични удобства, подходящ за лично ползване и отдаване под наем
Представяме на вашето внимание напълно обзаведено студио в Приморско, разположено в затворен комплекс с отлични удобства – чудесен избор както за собствено ваканционно ползване, така и като инвестиция с много добър потенциал за сезонно отдаване под наем.
Имотът е с площ от 47
57 000 €(111 482,31 лв.)
(1 213 €/м2) (2 371,96 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Нова сграда в центъра на Поморие на 600 м от морето
гр. Поморие
Комфортни жилища в сграда с гаражи и двор до болница за рехабилитация и супермаркети
Просторни апартаменти в нова жилищна сграда в центъра на Поморие, едва на 600 м от морето, в близост до комплексите за рехабилитация, супермаркети, МБАЛ Поморие и други градски удобства.
Жилищната сграда се изгражда в дворно място с площ 1383 м2. На партерния етаж ще има
от 74 817 €(от 146 329,33 лв.)
(1 350 - 1 500 €/м2)(2 640,37 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 55.42 - 72.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 600 м
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Представяме ви нов модерен жилищен проект в курортния град Поморие – едно от най-предпочитаните места за живеене и инвестиция по българското Черноморие.
Сградата е разположена в тих и спокоен район, който същевременно предлага отлична инфраструктура и удобства. Само на няколко
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(1 250 - 1 300 €/м2)(2 444,79 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 67.27 - 101.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-3%
ново
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс – Буджака, Созопол
гр. Созопол
Партерен имот с веранда, гледка към басейна и частична морска панорама
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерен затворен комплекс в престижната местност Буджака, Созопол. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на
121 000 €125 000 €236 655,43 лв.244 478,75 лв.
(1 891 €/м2) (3 697,74 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
изгодно
Къща в добро състояние с двор и удобна локация в с. Рибарица
с. Рибарица
Къща с 3 спални, навес, барбекю и паркинг за 5 автомобила в предпочитан туристически район
Предлагаме за продажба имот с отличен потенциал в живописното село Рибарица – предпочитана дестинация, известна с кристално чистия въздух, красива природа и спокойствието, което предлага. Разположено само на около час и половина от София, селото съчетава лесен достъп с възможност
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Лукс
гарантиран наем
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в комплекс „Олимп“ (Olymp) с гараж – отлична инвестиция на 300 м от плажа
гр. Свети Влас
Напълно обзаведен имот в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас
Стилен и функционален двустаен апартамент с обща площ от 63.15 кв. м., разположен на първи етаж в един от предпочитаните комплекси в Свети Влас – комплекс „Олимп“ (Olymp). Имотът е с източно изложение, което осигурява приятна естествена светлина през по-голямата част от деня и
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 296 €/м2) (4 490,82 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Ски лифт на 300 м
Двустаен апартамент близо до лифта в Банско – СПА, басейн и отлична локация
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Напълно обзаведен апартамент с източно изложение и хубава гледка в престижния комплекс Mountain Paradise
Светъл, просторен и изключително уютен двустаен апартамент, разположен в престижния апарт-хотел Mountain Paradise в гр. Банско. Имотът е с източно изложение и предлага спокойствие, уединение и приятна гледка към красиво озеленения вътрешен двор на комплекса.
Апартаментът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 001 €/м2) (1 958,18 лв./м2)Площ: 74.91 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ски лифт на 800 м
Светло студио след основен ремонт в затворен комплекс до ски лифта
гр. Банско
Обзаведен апартамент в поддържан затворен комплекс в Банско
Предлагаме на вашето внимание уютно и функционално студио, разположено в поддържан затворен комплекс с контролиран достъп и видеонаблюдение, в непосредствена близост до ски лифта.
Имотът е след основен ремонт и се предлага с изцяло ново обзавеждане и оборудване, което
42 500 €(83 122,78 лв.)
(1 423 €/м2) (2 782,82 лв./м2)Площ: 29.87 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
ново
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Ваканционен апартамент с гледка към борови гори до ски лифта
Представяме за продажба напълно обзаведено и оборудвано студио в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м).
Апартаментът (обща площ – 48.99 кв.м., чиста площ – 42.6 кв.м.) се намира на четвърти етаж и е завършен с:
•
101 000 €(197 538,83 лв.)
(2 062 €/м2) (4 032,23 лв./м2)Площ: 48.99 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
ново
Ски лифт на 1.5 км
Търговско помещение в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Просторен обект с лице към оживена улица и разрешително за хранителен магазин
Представяме ви ново търговско помещение в сърцето на Банско – отлична възможност за развитие на устойчив и печеливш бизнес в един от най-посещаваните планински курорти в България.
Имотът е разположен в централната част на града, с директно лице към оживена улица и постоянен