Имотите за продажба и под наем, разположени близо до морето, винаги са били привлекателни за българския купувач, защото предлагат едновременно близост до морето и невисока цена на имота. Друго преимущество е възможността да притежавате къща с голям двор на няколко километра от морето, наслаждавайки се на спокойствието и красивата природа недалеч от плажовете и морския бриз.
В зависимост от типа на имота, разположен близо до морето, той може да се използва за пълноценна ваканция, за почивка през уикендите с приятели или за постоянно живеене. БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС предлага голям избор от апартаменти, вили, парцели, къщи, селски къщи за продажба и под наем в близост до морето.
Днес все повече хора се спират на варианта да закупят къща близо до морето, в която да живеят и от която да има бърз и лесен достъп до града, където е работното им място. Така освен чист въздух и спокойствие в повечето случаи купувачите на такъв тип имот печелят и градина, в която да отмарят след работния ден.
Имоти близо до морето за продажба и под наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 800 м
Светъл двустаен апартамент с две тераси в комплекс Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Уютен имот в затворен комплекс с басейн, на 800 метра от плажа
Светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-спокойните и зелени райони на Слънчев бряг – в модерния и отлично поддържан затворен комплекс Nessebar Fort Residence.
Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлична локация между динамиката на Слънчев бряг и
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 739 €/м2) (3 401,44 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Предлагаме за продажба търговско помещение със статут на хранителен магазин на партера на нова сграда с Акт 16 във Виница. Кварталът е разположен сравнително близо до центъра на град Варна (8 км), но в същото време, извън хаотичния му ритъм, на 3 км от Св. Св. Константин и Елена
419 000 €(819 492,77 лв.)
(1 864 €/м2) (3 646,57 лв./м2)Площ: 224.73 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ново
Плаж на 1 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент в района на Чаталджа, гр. Варна – отличен избор за комфортен градски живот в една от най-предпочитаните и комуникативни локации на града.
Жилището е с обща площ 108 кв. м. (95 кв. м. чиста площ) и е разположено на трети етаж от
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Просторно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент
гр. Черноморец
Голям имот „до ключ“ в затворен комплекс с удобства в гр. Черноморец
Предлагаме за продажба просторно студио с площ 86 кв.м, разположено в затворен комплекс в Черноморец. Имотът предоставя отлична възможност за преустройство в двустаен апартамент, благодарение на просторната площ и функционално разпределение.
Жилището е завършено „до ключ“ – с
112 300 €(219 639,71 лв.)
(1 306 €/м2) (2 553,95 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Обзаведен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище с панорамна тераса в комплекс с басейн, зелени площи и детска площадка
Тристаен апартамент в Свети Влас, разположен на втори етаж в добре поддържан комплекс с удобна инфраструктура и спокойна среда за живот и отдих. Имотът се намира само на около 200 метра пеша от плажа, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 535 €/м2) (3 001,97 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Анита с басейн
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище с приятна гледка и удобства, на 200 м от плажа
Светло и функционално жилище с красива гледка, разположено в поддържан затворен комплекс (2011) с басейн, фитнес и контролиран достъп – отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.
Двустайният апартамент с площ 66 кв.м. съчетава удобство,
102 650 €(200 765,95 лв.)
(1 556 €/м2) (3 043,75 лв./м2)Площ: 65.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг