Имотите близо до ски курорт за продажба и под наем са едни от най-перспективните от инвестиционна гледна точка. През последната година цените на имотите в и близо до големите ни ски курорти – Банско, Пампорово и Боровец, паднаха в резултат от световната криза. Според данните на БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС на база реално сключени сделки средните цени на имотите в и близо до Банско са паднали с 41% през 2009 г. в сравнение с 2008 г. Това дава идеална възможност вече и за български купувачи да се сдобият с ваканционни апартаменти на добри цени.
Целта на купувачите близо до ски курорт е да намерят имот, който е близо до всички ски съоръжения, но се намира на по-спокойно и отдалечено място от тълпите. Повечето хора предпочитат да закупят или наемат вила или апартамент в комплекс от затворен тип. Обръща се внимание и на екстрите и удобствата, които комплексът предлага, като стандартните съоръжения, които се търсят, са басейн, фитнес център, сауна, паркинг, денонощна охрана и др.
Покупката на ваканционен имот близо ски курорт в България е не само добра инвестиция, но и възможност да прекарвате почивката си на чист въздух и заобиколени от красива природа и спокойствие.
Имоти близо до ски курорт продава и отдава под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ЕксклузивноХит
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Модерни сгради, простор, зеленина и гледки, които ви оставят без дъх! Една бъдеща емблема на столицата, която ще внесе нов стандарт за качество на живот.
Central Park - твоят Ню Йорк в София!
Сгради А, Б и В са с Разрешение за ползване (Акт 16) от 10.2025 г.!
Сгради Е и Ж
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 - 2 800 €/м2)(4 302,83 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
Sky Towers by AMur е проект от най-висок клас, създаден да се превърне в новата визитна картичка на модерна София. Извисяващи се над града, две емблематични сгради комбинират изцяло остъклени фасади, елегантни линии и впечатляваща вертикална динамика, които създават усещането за
от 244 894 €(от 478 971,03 лв.)
(3 360 - 5 688 €/м2)(6 571,59 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
Synera Residence – дом, където динамичният градски начин на живот среща красотата и спокойствието на Витоша. Разположен в кв. Манастирски ливади – Изток, този проект ви дава възможността да живеете само на минути от центъра на София, без да се отказвате от свежия въздух и
от 130 000 €(от 254 257,90 лв.)
(2 492 - 3 382 €/м2)(4 873,93 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Представяме ви Corner Park – нов ексклузивен жилищен комплекс в кв. Сухата река, разположен в един от най-перспективните райони на София, над гара Подуяне и на пешеходно разстояние от бул. „Мадрид“ и бул. „Ситняково“.
Проектът съчетава модерен градски дизайн, висок стандарт на
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 - 2 500 €/м2)(3 618,29 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Твоят нов дом в една от най-перспективните жилищни зони на София – Малинова долина. Просторен, функционален, изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
С удоволствие ви представяме най-новото бижу в динамично развиващия се
от 160 872 €(от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Търсите имот в развит район с всички ежедневни удобства в близост, лесни транспортни връзки с всички квартали на София - не пропускайте новото ни предложение - сграда Lux Building 7 вече с Акт 15!
Представяме на вашето внимание последни двустайни и тристайни жилища, и надземни
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 - 2 500 €/м2)(3 434,44 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Търсите жилище от висок клас с удобна локация в столицата, даваща възможност за бърз достъп до централните части на града, но и да се насладите на спокойствието и зеленината на планината? Имаме удоволствието да ви предложим за продажба апартаменти ново строителство в комплекс от
от 220 000 €(от 430 282,60 лв.)
(2 009 - 3 539 €/м2)(3 929,26 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Направете своя избор между функционално разпределени апартаменти с 1, 2 или 3 спални с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, близо до до бул. Сливница и ул. Братя Миладинови, бул. Христо Ботев, II МБАЛ, недалеч от метростанции Лъвов мост,
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 - 2 900 €/м2)(4 987,37 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на Вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Изберете дом в новия комплекс разположен в кв. Младост 4! Кварталът е един от най-развиващите и обновяващи се квартали на столицата.
от 223 341 €(от 436 817,03 лв.)
(2 350 - 2 705 €/м2)(4 596,20 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Светли и просторни апартаменти в нов, жилищен проект, намиращ се в престижния квартал „Манастирски ливади-изток“. Сградата ще се отличава с елегантна архитектура, модерна фасада, качествено изпълнение, бърз достъп до центъра на града. Комуникативен район с добра инфраструктура, с
от 302 386 €(от 591 415,61 лв.)
(2 640 €/м2) (5 163,40 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Витоша Вю / Vitosha View комплекс от висок на бул. Черни връх в полите на Витоша. Пресечната точка на класическа градска среда и непосредствена близост до планина създава усещане за дом, с комфорт и удобство, с бърза комуникация, и красиви градини с много зеленина.
В
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 - 2 715 €/м2)(5 120,36 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Топ локация с изглед към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Сградата е решена 11 етажа с уникални апартаменти в 3 типа - двустаен, тристаен и четиристаен. За покупка се предлагат последните два магазина на
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)(без ДДС)
(3 356 - 4 189 €/м2)(6 563,77 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Не пропускайте възможността да изберете имот с изключително качество в Малинова долина - сграда Lux Building 9, в процес на изграждане!
Последни апартаменти, гаражи и паркоместа!
Представяме на вашето внимание проект със стилен дизайн в кв. Малинова долина, проектирани в
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 - 2 042 €/м2)(3 643,71 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Резервиран
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с южно и югоизточно изложение, разположен на последен, шести етаж в новострояща се сграда в кв. Малинова долина – район с развиваща се инфраструктура и отличен достъп до ключови точки на София.
Жилището е с обща площ от
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 616 €/м2) (5 116,82 лв./м2)Площ: 64.98 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Имаме удоволствието да ви представим голям тристаен апартамент, разположен в един от утвърдените столични квартали – „Красна поляна 1“. Районът е с напълно изградена инфраструктура и предлага удобен достъп до учебни заведения, магазини, супермаркети, спирки на градски транспорт,
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2) (4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Резервиран
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Представяме ви стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Локацията съчетава спокойствие и панорамни гледки към планината с бърз достъп до ключови градски артерии и
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 761 €/м2) (3 444,25 лв./м2)Площ: 70.13 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Триетажна къща с интересна архитектура, просторен двор и голям гараж в кв. Орландовци
гр. София , кв. "Орландовци"
Просторна къща позволяваща рядката възможност за работа, бизнес и живот на едно място
Представяме ви масивна къща, построена през 2002 г., с разгъната застроена площ от 308,20 кв.м., разположена в кв. Орландовци. Това е имот, който впечатлява както с функционалното си разпределение и просторни помещения, така и с оригиналната си архитектура – комбинация от тухлена
Продажба
ново
Упи на изхода на град Долна Баня в посока Боровец
гр. Долна баня
Голям парцел с лице на пътя Долна Баня-Боровец и прекрасна панорама към Рила
Урегулиран поземлен имот с площ от 5608 кв.м., разположен на изхода на град Долна баня в посока Боровец, с прекрасна панорама към Рила планина. Населеното място се намира на 72 км от столицата София и на 115 км от втория по големина град в страната - Пловдив, южно от магистралата
112 160 €(219 365,89 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 5 608.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
гарантиран наем
Просторно търговско помещение с престижна локация срещу УНСС
гр. София , кв. "Студентски град"
Имот, подходящ за магазин или офис с отличен бизнес потенциал в Студентски град
Предлагаме Ви изключителна възможност за инвестиция или лично ползване – търговско помещение със статут на магазин, разположено в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и сигурност чрез бариера и видеонаблюдение. Имотът се намира в Студентски град, точно
Продажба
ново
Подземен гараж с автоматична врата в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Самостоятелен гараж с ток и отлични параметри в един от най-търсените райони на София
Представяме за продажба самостоятелен подземен гараж, разположен в кв. Кръстова вада – един от най-бързоразвиващите се и предпочитани райони на София. Локацията е изключително комуникативна, в близост до бул. „Черни връх“, което прави имота особено ценен на фона на ограничените
Продажба
ново
Четиристаен апартамент в близост до парк „Врана“
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен имот с много подобрения в кв. Дружба 2
Предлагаме ви уникална възможност да придобиете четиристаен апартамент с площ 125 кв. м. в санирана сграда, само на няколко минути от парк „Врана“ и с удобен достъп до спирки на градски транспорт (автобуси 204, 304, 88 и тролей 4). Районът предлага отлична инфраструктура, с
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 792 €/м2) (5 460,68 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Голям регулиран парцел близо до ски писта Боричо в Самоков
гр. Самоков , Ски писта Боричо
Парцел за строеж на вилно селище в крайната южна част на града
Урегулиран поземлен имот с площ от 5807 кв.м., разположен в крайната южна част на град Самоков, близо до ски писта Боричо. Подходящ е за изграждане на вилно селище, с удобен достъп до яз. Искър с отлични възможностите за водни спортове и до най-големия и предпочитан курорт за
319 385 €(624 662,76 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 5 807.00 м2
изгодно
Просторен и светъл апартамент в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Голям двустаен апартамент с уникална гледка към парк Въртопо и Витоша
Предлагаме за продажба напълно обзаведено жилище с отлична локация в кв. Младост 2 и функционално разпределение. Просторният двустаен апартамент с чиста жилищна площ от 70 кв.м. е разположен в спокоен и добре устроен район, съчетаващ тишина, зеленина и удобен достъп до всички
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 579 €/м2) (5 043,69 лв./м2)Площ: 87.25 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в зона Б-19 до метро и парк
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Напълно обзаведен дом с комуникативна локация и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме под наем добре разположен и функционален двустаен апартамент в зона Б-19 – район с отлична градска инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до парк, болница, ул. „Цар Симеон“, бул. „Сливница“, бул. „Инж. Иван Иванов“ и бул.
640 €/месец(1 251,73 лв./месец)
(9,55 €/м2) (18,68 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Лукс
Просторен офис с прекрасна гледка към планината на Околовръстен път
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Необзаведен офис с възможност за наемане на паркоместа в кв. Манастирски ливади
Луксозен необзаведен офис в бизнес сграда на Околовръстен път, срещу Резиденция Бояна. Тук ще намерите висок клас довършителни работи, светли помещения, където служителите ви ще се чувстват комфортно и не на последно място отлична локация с бърз и удобен достъп от всички части на
7 232 €/месец(14 144,56 лв./месец)(без ДДС)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 904.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Офис
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Модерен градски комфорт в полите на Витоша – ново строителство в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременни жилища в две модерни сгради, модерен живот с усещане за простор, светлина и престиж
Нов жилищен проект от висок клас в един от развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Двете модерни сгради са разположени на новоизградена улица – локация, която съчетава спокойствието на модерния жилищен квартал с бърз и удобен достъп до Околовръстен път, бул.
от 92 781 €(от 181 463,86 лв.)
(2 016 - 2 460 €/м2)(3 942,95 - 4 811,34 лв./м2)Площ: 39.65 - 110.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Едностаен апартамент с потенциал за преустройство в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище до Бизнес Парк и метростанция в един от най-търсените райони на столицата
Функционален едностаен апартамент с отличен потенциал за преустройство в двустаен, разположен в един от най-предпочитаните и добре устроени квартали на София – кв. Младост 4. Имотът се намира в близост до Бизнес Парк София, парк „Младост 4“, метростанция, училища, детски градини
140 000 €(273 816,20 лв.)
(2 959 €/м2) (5 786,48 лв./м2)Площ: 47.32 м2 Етаж: 5
За частни лица
Ски лифт на 8 км
Етаж от къща в центъра на град Разлог
гр. Разлог
Самостоятелен етаж от къща с панорамна гледка към Пирин планина
Просторен, светъл и полуобзаведен етаж от къща, разположен на тиха улица на крачки от центъра на град Разлог. Имотът впечатлява с уникална панорамна гледка към Пирин планина и купола на църквата „Свето Благовещение Богородично“, съчетавайки удобството на градската локация с
Продажба
-14%
ново
За частни лица
Южен двустаен с уникална гледка към Копитото – Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременна архитектура, доказан инвеститор и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент на промоционална цена от 180 000 евро, разположен в един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива неповторима панорамна гледка към Витоша и Копитото, която
155 000 €180 000 €303 153,65 лв.352 049,40 лв.
(2 454 €/м2) (4 800,53 лв./м2)Площ: 63.15 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Бизнес помещение с удобен излаз на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Имот подходящ за офис, клиника, адвокатска или нотариална кантора, счетоводна къща, туристическа агенция и др.
Офисът е тип open space и може да бъде допълнително преграден, според изискванията на наемателя. Достъпът е бърз, на няколко минути от центъра на столицата. Булевардът е една от основните пътни артерии на столицата, свързваща южните квартали с централните части на София. Тук ще
1 856 €/месец(3 630,02 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (31,29 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Офис
Иван Каменов
Старши брокер, София