Имота в столицата
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ЕксклузивноХит
Имот на седмицата
Central Park - 7 сгради с 12 дка парк. Сгради А, Б и В са с АКТ 16, а Е и Ж - с АКТ 14!
гр. София , кв. "Банишора"
Уникален комплекс, пресъздаващ стила и атмосферата на едноименния парк в Ню Йорк. Най-продаван комплекс за 2022, 2023, 2024 и 2025 г.!
Модерни сгради, простор, зеленина и гледки, които ви оставят без дъх! Една бъдеща емблема на столицата, която ще внесе нов стандарт за качество на живот.
Central Park - твоят Ню Йорк в София!
Сгради А, Б и В са с Разрешение за ползване (Акт 16) от 10.2025 г.!
Сгради Е и Ж
от 185 874 €(от 363 537,95 лв.)
(2 200 - 2 800 €/м2)(4 302,83 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 71.49 - 187.57 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Иван Крумов
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Лукс
SKY TOWERS by AMur — новият архитектурен символ на София
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозен комплекс с панорамни гледки, топ локация и впечатляващ силует разположен между градската динамика и планината
Sky Towers by AMur е проект от най-висок клас, създаден да се превърне в новата визитна картичка на модерна София. Извисяващи се над града, две емблематични сгради комбинират изцяло остъклени фасади, елегантни линии и впечатляваща вертикална динамика, които създават усещането за
от 244 894 €(от 478 971,03 лв.)
(3 360 - 5 688 €/м2)(6 571,59 - 11 124,76 лв./м2)Площ: 65.38 - 314.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
SYNERA Residence - най-новият комплекс в кв. Манастирски ливади - Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилищен проект, създаден за модерен градски живот
Synera Residence – дом, където динамичният градски начин на живот среща красотата и спокойствието на Витоша. Разположен в кв. Манастирски ливади – Изток, този проект ви дава възможността да живеете само на минути от центъра на София, без да се отказвате от свежия въздух и
от 130 000 €(от 254 257,90 лв.)
(2 492 - 3 382 €/м2)(4 873,93 - 6 614,62 лв./м2)Площ: 52.17 - 152.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Нов ексклузивен жилищен проект в София – Corner Park, кв. Сухата река
гр. София , кв. "Сухата река"
Съвременен дизайн, отлична локация и гъвкави схеми на плащане
Представяме ви Corner Park – нов ексклузивен жилищен комплекс в кв. Сухата река, разположен в един от най-перспективните райони на София, над гара Подуяне и на пешеходно разстояние от бул. „Мадрид“ и бул. „Ситняково“.
Проектът съчетава модерен градски дизайн, висок стандарт на
от 152 820 €(от 298 889,94 лв.)
(1 850 - 2 500 €/м2)(3 618,29 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 67.92 - 249.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Стилен нов проект в Малинова долина – модерно жилище в приятна жилищна зона
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременен комфорт и инвестиционна сигурност в сърцето на Малинова долина
Твоят нов дом в една от най-перспективните жилищни зони на София – Малинова долина. Просторен, функционален, изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
С удоволствие ви представяме най-новото бижу в динамично развиващия се
от 160 872 €(от 314 638,28 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 67.03 - 143.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Апартаменти и надземни гаражи в нова сграда близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни жилища в нова сграда с Акт 15 и топ локация в кв. Малинова долина
Търсите имот в развит район с всички ежедневни удобства в близост, лесни транспортни връзки с всички квартали на София - не пропускайте новото ни предложение - сграда Lux Building 7 вече с Акт 15!
Представяме на вашето внимание последни двустайни и тристайни жилища, и надземни
от 176 400 €(от 345 008,41 лв.)
(1 756 - 2 500 €/м2)(3 434,44 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 70.56 - 113.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Луксозен комплекс от две сгради Green View Apartments в кв. Княжево - с АКТ 16
гр. София , кв. "Княжево"
Двустайни и тристайни апартаменти висококачествено строителство
Търсите жилище от висок клас с удобна локация в столицата, даваща възможност за бърз достъп до централните части на града, но и да се насладите на спокойствието и зеленината на планината? Имаме удоволствието да ви предложим за продажба апартаменти ново строителство в комплекс от
от 220 000 €(от 430 282,60 лв.)
(2 009 - 3 539 €/м2)(3 929,26 - 6 921,68 лв./м2)Площ: 68.83 - 268.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с Акт 15 до Национална Спортна Академия
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в полите на Витоша
Жилищната сграда с Акт 15, състояща се от две елегантни секции, чудесно вписани сред богатата зеленина в близост до Национална спортна академия, в квартал Малинова долина. Сградата е с модерна и стилна архитектура в непреходен стил. Ще бъде изградане с качествени материали, нови
от 134 461 €(от 262 982,86 лв.)
(2 500 - 3 000 €/м2)(4 889,58 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 50.74 - 160.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилища с централна локация на бул. Сливница с Акт 14
гр. София , кв. "Център"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в луксозна 9-етажна сграда
Направете своя избор между функционално разпределени апартаменти с 1, 2 или 3 спални с централна локация на ключово за града място, с отлично развити комуникации, близо до до бул. Сливница и ул. Братя Миладинови, бул. Христо Ботев, II МБАЛ, недалеч от метростанции Лъвов мост,
от 173 652 €(от 339 633,79 лв.)
(2 550 - 2 900 €/м2)(4 987,37 - 5 671,91 лв./м2)Площ: 59.88 - 170.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нови жилища до Бизнес Парк София и метро
гр. София , кв. "Младост 4"
Апартаменти с 1, 2 и 3 спални в нов комплекс с отлична локация в кв. Младост 4
Вие сте човек, който мечтае да живее в изискан дом, отговарящ на Вашите високи стандарти, държите на стила и вниманието към малките детайли? Изберете дом в новия комплекс разположен в кв. Младост 4! Кварталът е един от най-развиващите и обновяващи се квартали на столицата.
от 223 341 €(от 436 817,03 лв.)
(2 350 - 2 705 €/м2)(4 596,20 - 5 290,52 лв./м2)Площ: 87.80 - 202.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда със само 16 апартамента в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 2 или 3 спални в близост до Витоша и с удобни връзки с центъра на столицата
Светли и просторни апартаменти в нов, жилищен проект, намиращ се в престижния квартал „Манастирски ливади-изток“. Сградата ще се отличава с елегантна архитектура, модерна фасада, качествено изпълнение, бърз достъп до центъра на града. Комуникативен район с добра инфраструктура, с
от 302 386 €(от 591 415,61 лв.)
(2 640 €/м2) (5 163,40 лв./м2)Площ: 114.54 - 201.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Vitosha View – емблематичен комплекс в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни налични жилища в най-новите сгради!
Витоша Вю / Vitosha View комплекс от висок на бул. Черни връх в полите на Витоша. Пресечната точка на класическа градска среда и непосредствена близост до планина създава усещане за дом, с комфорт и удобство, с бърза комуникация, и красиви градини с много зеленина.
В
от 429 000 €(от 839 051,07 лв.)
(2 618 - 2 715 €/м2)(5 120,36 - 5 310,08 лв./м2)Площ: 163.89 - 163.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Reina Sofia Residence - висок клас сграда енергиен клас А близо до Зоопарк София и Ловен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Последни апартаменти в комплекс със зелени площи и получен Акт 16
Топ локация с изглед към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Сградата е решена 11 етажа с уникални апартаменти в 3 типа - двустаен, тристаен и четиристаен. За покупка се предлагат последните два магазина на
от 261 000 €(от 510 471,63 лв.)(без ДДС)
(3 356 - 4 189 €/м2)(6 563,77 - 8 192,97 лв./м2)Площ: 76.31 - 139.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ЕксклузивноХит
Нов жилищен проект в кв. Малинова долина с Акт 15
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти с удобна локация в нова сграда качествено строителство
Не пропускайте възможността да изберете имот с изключително качество в Малинова долина - сграда Lux Building 9, в процес на изграждане!
Последни апартаменти, гаражи и паркоместа!
Представяме на вашето внимание проект със стилен дизайн в кв. Малинова долина, проектирани в
от 310 000 €(от 606 307,30 лв.)
(1 863 - 2 042 €/м2)(3 643,71 - 3 993,80 лв./м2)Площ: 151.80 - 191.62 м2
Резервиран
Южен двустаен апартамент с впечатляваща тераса в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Просторно жилище в нова сграда, в близост до НСА, Студентски град и ключови булеварди
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с южно и югоизточно изложение, разположен на последен, шести етаж в новострояща се сграда в кв. Малинова долина – район с развиваща се инфраструктура и отличен достъп до ключови точки на София.
Жилището е с обща площ от
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 616 €/м2) (5 116,82 лв./м2)Площ: 64.98 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Имаме удоволствието да ви представим голям тристаен апартамент, разположен в един от утвърдените столични квартали – „Красна поляна 1“. Районът е с напълно изградена инфраструктура и предлага удобен достъп до учебни заведения, магазини, супермаркети, спирки на градски транспорт,
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2) (4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
Лукс
Елегантен двустаен апартамент под наем в сърцето на Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфорт и стил в нова сграда с топ локация и лесен достъп до бул. България и Околовръстен път
Предлагаме под наем изключително уютен, стилен и елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се квартали на София – Манастирски ливади. Локацията съчетава спокойствие, модерна градска среда и престиж, като осигурява бърз
850 €/месец(1 662,46 лв./месец)
(12 €/м2) (23,75 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
Светъл и просторен апартамент до пазар и метростанция Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Преустроен двустаен апартамент в поддържана сграда сред зеленина
Предлагаме за продажба светъл и просторен, вътрешен двустаен апартамент, преустроен в тристаен в поддържана панелна сграда от началото на 80-те години с отлично поддържани общи части и контрол на достъпа с чип. Апартаментът има топ локация, само на метри от метростанция Младост 1
193 460 €(378 374,87 лв.)
(2 976 €/м2) (5 821,15 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
ново
Луксозен тристаен апартамент до НДК и метростанция „Европейски съюз“
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен и елегантно обзаведен имот под наем в сърцето на кв. Лозенец
Предлагаме под наем просторен и елегантно обзаведен тристаен апартамент с престижна локация в сърцето на София, в непосредствена близост до НДК и метростанция „Европейски съюз“. Имотът се намира в един от най-предпочитаните райони на столицата – Лозенец, известен със своята
1 199 €/месец(2 345,04 лв./месец)
(8,56 €/м2) (16,75 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Стилен и напълно оборудван дом в централен район до Mall of Sofia
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Модерен апартамент след ремонт до ключови транспортни връзки и търговски обекти
Предлагаме под наем напълно обновен, стилно завършен и неизползван апартамент, след основен ремонт, разположен на метри от Mall of Sofia – една от най-комуникативните и предпочитани локации в централната част на столицата. Имотът съчетава модерен интериор, функционално
790 €/месец(1 545,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,07 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ново
Луксозен смарт тристаен апартамент в кв. Манастирски Ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Елегантен примиум апартамент в затворен комплекс с охрана и портиер
Впечатляващ тристаен апартамент под наем, създаден за хора, които ценят високия стандарт на живот, модерните технологии и спокойствието и сигурната жилищна среда. Разположен в престижен затворен комплекс с отлично поддържани общи части и професионално управление, този дом
1 270 €/месец(2 483,90 лв./месец)
(8,94 €/м2) (17,49 лв./м2)Площ: 142.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
ново
Комфортен двустаен апартамент в луксозна сграда близо до Парадайс мол
гр. София , кв. "Хладилника"
Обзаведен апартамент в кв. Хладилника - район с концентрация на офиси и административни сгради
Предлагаме под наем комфортен двустаен апартамент, разположен в луксозна сграда с рецепция, лоби, видеонаблюдение и контрол на достъпа, в суперкомуникативен район на кв. Хладилника, където се концентрират офис и административни сгради, близо до Парадайс мол, метростанция Витоша,
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,05 €/м2) (13,79 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Преустроен апартамент с хубава гледка в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с мазе близо до ДГ №13 „Калинка“
Предлагаме за продажба апартамент разположен в близост до ДГ №13 „Калинка“, в добре уреден и предпочитан район с отлична инфраструктура, удобен градски транспорт и всички необходими удобства за ежедневието. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция,
160 000 €(312 932,80 лв.)
(2 454 €/м2) (4 799,58 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Обзаведен апартамент с мазе и таванско помещение в кв. Яворов
гр. София , кв. "Яворов"
Маломерен тристаен тухлен апартамент с престижна и спокойна локация
Предлагаме за продажба маломерен тристаен тухлен апартамент, разположен в престижния и спокоен квартал Яворов, между булевардите Евлоги и Христо Георгиеви и Цариградско шосе. В непосредствена близост са Орлов мост, парк Военна академия, Софийски университет, училища,
310 000 €(606 307,30 лв.)
(4 429 €/м2) (8 661,53 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Резервиран
Просторен двустаен апартамент пред АКТ 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище на ТОП цена с отличен инвестиционен потенциал
Представяме ви стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Локацията съчетава спокойствие и панорамни гледки към планината с бърз достъп до ключови градски артерии и
123 500 €(241 545,01 лв.)
(1 761 €/м2) (3 444,25 лв./м2)Площ: 70.13 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Лукс
Луксозен пентхаус с панорамни тераси и гледки към Витоша
гр. София , кв. "Сердика"
Ексклузивен имот от висок клас с над 200 кв.м тераси, премиум изпълнение и впечатляващ потенциал
Представяме изключителен четиристаен пентхаус, разположен на последния 9-ти етаж в нова сграда висок клас с очакван Акт 16 до края на юни 2026 г. Имотът впечатлява с мащаб, панорамни гледки, модерна архитектура и рядко срещан потенциал за създаване на истинска градска резиденция
444 000 €(868 388,52 лв.)
(2 971 €/м2) (5 811,73 лв./м2)Площ: 149.42 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
Едностаен апартамент в поддържана сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Имот с панорамни гледки, отлична локация в район с много зеленина
Предлагаме за продажба едностаен апартамент в кв. Младост 1, разположен в добре поддържана ЕПК сграда на тиха улица, с бърз достъп до бул. „Цариградско шосе“. Имотът е отличен избор за хора, които търсят компактно жилище в уреден столичен район, както и за покупка с инвестиционна
80 000 €(156 466,40 лв.)
(4 080 €/м2) (7 978,91 лв./м2)Площ: 19.61 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Бутикова сграда в сърцето на София на 800 метра от храм-паметник „Св. Александър Невски“
гр. София , кв. "Център"
Модерна градска архитектура, премиум строителство и престижна централна локация в близост до Националната математическа гимназия
Сградата е проектирана като съвременна интерпретация на класическата градска архитектура, вдъхновена от естетиката, пропорциите и високите стандарти на най-престижните европейски жилищни проекти. Разположена в самото сърце на София – в непосредствена близост до Националната
от 147 042 €(от 287 589,15 лв.)
(3 300 - 4 400 €/м2)(6 454,24 - 8 605,65 лв./м2)Площ: 35.01 - 245.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
ново
За частни лица
Апартамент с отделна кухня и гледки към Витоша в ж.к. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Светъл и функционален тристаен имот в санирана панелна сграда с асансьор
Предлагаме ви просторен и светъл апартамент с отлично разпределение, разположен в спокоен и зелен участък на ж.к. Овча купел 2. Жилището се намира в поддържана панелна сграда от 1988 г., с асансьор, обновена фасада и добре организирани общи части — чудесно предложение както за
195 900 €(383 147,10 лв.)
(2 462 €/м2) (4 814,62 лв./м2)Площ: 79.58 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Мащабен жилищен комплекс от ново поколение в кв. Полигона
гр. София , кв. "Полигона"
Съвременни апартаменти с впечатляваща архитектура и отлична локация близо до летището, бизнес зоните и Цариградско шосе
Представяме ви модерен и мащабен жилищен комплекс, създаден с ясната философия да предложи уют, простор и комфорт, отговарящи на изискванията на съвременния градски начин на живот. Архитектурната концепция е фокусирана върху максимално ефективно усвояване на пространството,
от 220 537 €(от 431 332,88 лв.)
(2 507 - 3 593 €/м2)(4 903,27 - 7 027,30 лв./м2)Площ: 75.31 - 177.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София