Имотите за продажба и под наем, разположени близо до морски курорт, винаги са били привлекателни за българския купувач, защото предлагат едновременно близост до морето и невисока цена на имота. Друго преимущество е възможността да притежавате къща с голям двор недалеч от морето, наслаждавайки се на спокойствието и красивата природа близо до плажовете и морския бриз.
В зависимост от типа на имота, разположен близо до морски курорт, той може да се използва за пълноценна ваканция, за почивка през уикендите с приятели или за постоянно живеене. БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС предлага голям избор от апартаменти, вили, парцели, къщи, селски къщи за продажба и под наем в близост до морски курорт.
Днес все повече хора се спират на варианта да закупят къща близо до морски курорт, в която да живеят и от която да има бърз и лесен достъп до града, където е работното им място. Така освен спокойствие и повече простор в повечето случаи купувачите на такъв тип имот печелят и градина, в която да отмарят след работния ден.
Имоти до морски курорт за продажба и под наем
Лукс
Висок клас жилищен проект с топла връзка с Grand Plaza Mall
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Жилища в модерен комплекс от затворен тип в кв. Хоризонт
Жилища, в които ще искате да останете завинаги!
Започна продажбата на жилища и във втория етап – сгради 6 и 7!
Иновативен комплекс проектиран така, че да предложи комплексно решение за съвременен начин на живот – удобно, енергийно ефективно, социално свързано и изцяло
от 95 002 €(от 185 807,76 лв.)
(1 537 - 1 697 €/м2)(3 006,11 - 3 319,04 лв./м2)Площ: 60.44 - 117.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 30 м
Kafka – Първокласен морски комплекс от ново поколение на първа линия в Крайморие
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Мащабен жилищен проект между три плажа – самостоятелни къщи със собствен дво, модерни апартаменти, цялостна инфраструктура и целогодишен комфорт
Да имаш собствен дом на морето не е просто инвестиция. Това е мечта, която носи усещане за свобода, простор и живот в хармония с природата. Сутрини с изгрев над морската шир, аромат на солен въздух, звукът на вълните и спокойствието на крайбрежната природа – това е ежедневието в
Наем
ново
Плаж на 3 км
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение под наем със статут на магазин, разположено в централната част на гр. Варна, в района на Катедралата – една от най-оживените и търсени локации в града, с постоянен човекопоток и отлична видимост.
Имотът е развит на две нива с обща площ около 52 кв. м. и е
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведено студио на първа линия в Царево
гр. Царево
Едностаен апартамент на пешеходно разстояние от плаж Нестинарка
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио на първа линия до плаж Нестинарка в Царево. Имотът е отличен избор за ваканционен имот край морето или инвестиция с възможност за отдаване под наем, благодарение на привлекателната си локация и удобствата на комплекса.
Жилището
66 210 €(129 495,50 лв.)
(1 471 €/м2) (2 877,68 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект в гр. Созопол
гр. Созопол
Разнообразие от апартаменти на 100 метра от плаж Хармани
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните морски курорти по Южното Черноморие – Созопол. Сградата е разположена само на 100 метра от плаж Хармани, в спокойна и тиха зона, предлагаща отличен баланс между уют, комфорт и удобен достъп до плажа, центъра на града и
от 56 460 €(от 110 426,16 лв.)
(1 400 - 1 800 €/м2)(2 738,16 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 35.17 - 167.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен апартамент с една спалня в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 132 €/м2) (4 170,52 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт, Созопол
гр. Созопол
Ваканционно жилище на първа линия море с достъп до частен плаж
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси по Южното Черноморие – Green Life Resort, в гр. Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с фин пясък, шезлонги и
139 000 €(271 860,37 лв.)
(2 482 €/м2) (4 854,65 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-10%
ново
Лукс
Плаж на 600 м
Сграда с топ локация в Бургас, доходоносен актив в центъра
гр. Бургас , кв. "Център"
Четириетажна сграда със стабилен наемен поток
Представяме ви изключителна възможност за придобиване на емблематичен инвестиционен имот, разположен в сърцето на град Бургас, в непосредствена близост до пешеходната зона и една от най-оживените търговски артерии на града.
Локацията съчетава престиж, отлична видимост и
1 800 000 €2 000 000 €3 520 494 лв.3 911 660 лв.
(1 284 €/м2) (2 511,05 лв./м2)Площ: 1 402.00 м2 Партер
Тип на имота:
Офис
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Представяме на вашето внимание атрактивен имот с действащ бизнес – хостел с ресторантска част, разположен в една от най-престижните и търсени зони край Варна – местност Евксиноград. Имотът е разположен върху равен парцел с площ от 1300 кв.м, а разгънатата застроена площ е
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Предлагаме парцел в регулация в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна само на 5 км от центъра на града. Районът на м-т „Сълзица“ се характеризира с нискоетажно строителство и множество озеленени парцели.
Парцелът е с площ 867 кв. м.,има 20 кв. м. нанесена
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Нов жилищен комплекс на ул. Манастирска в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Разнообразие от апартаменти в процес на строителство на втора линия от плажа
Изберете своя нов морски дом в жилищен комплекс, състоящ се от три модерни сгради, разположени на втора линия от плажа в западната част на ул. Манастирска, кв. Сарафово. Районът е тих, спокоен и чист, встрани от шума и стреса на главната улица и същевременно непосредствено до
от 94 813 €(от 185 438,11 лв.)
(1 170 - 1 650 €/м2)(2 288,32 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 60.78 - 100.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Нов модерен жилищен проект в предпочитан район на гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Г"
Съвременна сграда с функционални апартаменти, удобна локация и отличен инвестиционен потенциал
Нов жилищен проект, разположен в зона Г на ж.к. Меден рудник, гр. Бургас – район с утвърдена инфраструктура, отлична комуникативност и бърз достъп до основни пътни артерии. Локацията съчетава спокойна жилищна среда с удобството да бъдете в непосредствена близост до детски
от 41 873 €(от 81 896,47 лв.)
(988 - 1 184 €/м2)(1 932,36 - 2 315,70 лв./м2)Площ: 36.41 - 80.58 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Панорамен двустаен апартамент в предпочитана сграда с Акт 16
гр. Бургас , кв. "Изгрев"
Светъл и просторен имот с отлична локация и прекрасна гледка
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща панорамна гледка, разположен в модерна сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните райони на Бургас.
Жилището е с обща площ от 66,38 кв.м, разположено на последен етаж, без съседи отгоре, което гарантира тишина,
150 000 €(293 374,50 лв.)
(2 260 €/м2) (4 419,62 лв./м2)Площ: 66.38 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
За частни лица
Земеделска земя в близост до плажа на Ахелой
гр. Ахелой
Просторен парцел с отлична локация и висок инвестиционен потенциал
Поземлен имот с площ 7 658 кв. м., разположен в района на гр. Ахелой, само на минути от морето и плажната ивица. Парцелът е с равен терен и удобен достъп, което го прави отлична възможност за реализиране на различни инвестиционни проекти след промяна на
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
-6%
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 30 м
Уникален имот с мащаб и характер в Средец – само на 30 минути от Бургас
гр. Средец
Комбинация от спокойствие, природа и огромен потенциал за развитие в един наистина различен имот
Имаме удоволствието да Ви представим един наистина различен и впечатляващ имот, разположен в град Средец – с отлична локация, само на около 30 минути от центъра на Бургас и морето. Това е място, където живеете далеч от шума и динамиката на големия град, но същевременно достигате
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Къща с гараж, работилница и пълно обзавеждане във вилната зона на Балчик
гр. Балчик
Отлична възможност за дом или ваканционен имот близо до морето
Предлагаме за продажба уютен, стилно обзаведен и напълно завършен имот, разположен във вилната зона на Балчик, само на около 2 км от крайбрежната алея и морето. Районът е предпочитан заради тишината, чистия въздух и зеленината, а самият град е известен със своята романтична
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в кв. Лазур, на минути от Морската градина
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Просторен, напълно обзаведен имот в една от най-желаните локации на гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с обща площ 76.76 кв.м, разположен в престижния кв. Лазур в Бургас – на пешеходно разстояние от Морската градина, централната част на града, училища и детски градини.
Апартаментът се намира на 4/6 етаж, с изложение
218 000 €(426 370,94 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,60 лв./м2)Площ: 76.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас