Имоти и апартаменти в Амара, гр. Слънчев бряг, кв. , за продажба и под наем
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг