Имоти в кв."Виница", гр. Варна за продажба и под наем - страница 2
За частни лица
Двустаен апартамент в комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище с панорамна тераса и възможност за покупка на паркомясто
Предлагаме двустаен апартамент по БДС в зеления и тих кв. Виница от затворен тип комплекс с прекрасен озеленен двор, барбекю, видеонаблюдение и охрана.
Разпределението включва дневен тракт с кухненски бокс, спалня и една голяма тераса, баня отделно, тоалетна отделно. Към
100 685 €(196 922,74 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 77.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда с модерна архитектура и озеленено околоблоково пространство
Представяме за продажба двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница. Апартаментът се намира на 1-ви етаж в сграда с контролиран достъп и асансьор, с модерна архитектура и приятни озеленено околоблоково пространство.
Имотът е с площ разпределена между:
• дневна с
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,90 лв./м2)Площ: 88.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна