Имоти и апартаменти в Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка, гр. София, кв. Сердика, за продажба и под наем
Лукс
Промо
Тристаен апартамент в Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 3
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
219 234 €(428 784,43 лв.)(без ДДС)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 118.50 м2 Етаж: 1
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 3
257 419 €(503 467,80 лв.)(без ДДС)
(1 849 €/м2) (3 616,33 лв./м2)Площ: 139.15 м2 Етаж: 1
Промо
Магазин в Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Магазин 1
715 762 €(1 399 908,79 лв.)(без ДДС)
(2 050 €/м2) (4 009,45 лв./м2)Площ: 349.15 м2
гр. София , кв. "Сердика"
Магазин 2
900 541 €(1 761 305,10 лв.)(без ДДС)
(2 049 €/м2) (4 007,50 лв./м2)Площ: 439.29 м2
гр. София , кв. "Сердика"
Магазин 1
926 649 €(1 812 367,91 лв.)(без ДДС)
(2 050 €/м2) (4 009,45 лв./м2)Площ: 452.02 м2
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 3
228 781 €(447 456,74 лв.)(без ДДС)
(2 002 €/м2) (3 915,57 лв./м2)Площ: 114.23 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 4
242 830 €(474 934,20 лв.)(без ДДС)
(2 141 €/м2) (4 187,43 лв./м2)Площ: 113.39 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 3
313 667 €(613 479,33 лв.)(без ДДС)
(2 994 €/м2) (5 855,76 лв./м2)Площ: 104.74 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 2
366 149 €(716 125,20 лв.)(без ДДС)
(3 204 €/м2) (6 266,48 лв./м2)Площ: 114.26 м2 Етаж: 2
Промо
Четиристаен апартамент в Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 35
446 019 €(872 337,34 лв.)(без ДДС)
(1 664 €/м2) (3 254,50 лв./м2)Площ: 268.03 м2 Етаж: 10
Промо
Многостаен апартамент в Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 53
499 780 €(977 484,72 лв.)(без ДДС)
(1 647 €/м2) (3 221,25 лв./м2)Площ: 303.40 м2 Етаж: 10
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 61
486 909 €(952 311,23 лв.)(без ДДС)
(1 610 €/м2) (3 148,89 лв./м2)Площ: 302.40 м2 Етаж: 11
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 73
364 240 €(712 391,52 лв.)(без ДДС)
(1 681 €/м2) (3 287,75 лв./м2)Площ: 216.56 м2 Етаж: 12
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 63
418 242 €(818 010,25 лв.)(без ДДС)
(1 704 €/м2) (3 332,73 лв./м2)Площ: 245.34 м2 Етаж: 12
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 74
486 909 €(952 311,23 лв.)(без ДДС)
(1 610 €/м2) (3 148,89 лв./м2)Площ: 302.40 м2 Етаж: 12
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 77
379 920 €(743 058,93 лв.)(без ДДС)
(1 753 €/м2) (3 428,57 лв./м2)Площ: 216.66 м2 Етаж: 14
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 76
503 913 €(985 568,16 лв.)(без ДДС)
(1 670 €/м2) (3 266,24 лв./м2)Площ: 301.63 м2 Етаж: 14
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 74
508 948 €(995 415,77 лв.)(без ДДС)
(1 683 €/м2) (3 291,66 лв./м2)Площ: 302.40 м2 Етаж: 14
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 76
514 706 €(1 006 677,44 лв.)(без ДДС)
(1 706 €/м2) (3 336,65 лв./м2)Площ: 301.65 м2 Етаж: 14
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 67
215 942 €(422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 889 €/м2) (3 694,56 лв./м2)Площ: 114.26 м2 Етаж: 15
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 72
218 227 €(426 814,91 лв.)(без ДДС)
(1 909 €/м2) (3 733,68 лв./м2)Площ: 114.26 м2 Етаж: 16
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 93
379 211 €(741 672,25 лв.)(без ДДС)
(1 753 €/м2) (3 428,57 лв./м2)Площ: 216.29 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 94
380 483 €(744 160,07 лв.)(без ДДС)
(1 753 €/м2) (3 428,57 лв./м2)Площ: 216.94 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 77
435 227 €(851 230,02 лв.)(без ДДС)
(1 779 €/м2) (3 479,42 лв./м2)Площ: 244.56 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 78
497 270 €(972 575,58 лв.)(без ДДС)
(1 823 €/м2) (3 565,48 лв./м2)Площ: 272.71 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 95
524 754 €(1 026 329,62 лв.)(без ДДС)
(1 741 €/м2) (3 405,10 лв./м2)Площ: 301.29 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 95
526 174 €(1 029 106,89 лв.)(без ДДС)
(1 742 €/м2) (3 407,06 лв./м2)Площ: 302.00 м2 Етаж: 17
гр. София , кв. "Сердика"
апартамент 94
527 378 €(1 031 461,71 лв.)(без ДДС)
(1 746 €/м2) (3 414,88 лв./м2)Площ: 301.96 м2 Етаж: 17
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София