Имоти в кв."Железник - център", гр. Стара Загора за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район
гр. Стара Загора , кв. "Железник - център"
Готово за нанасяне жилище, близо до училище и зелени площи
Обзаведен и оборудван апартамент в тих и спокоен район на гр. Стара Загора. Имотът е част от поддържана сграда с ассансьор. Паркирането около блока е свободно.
Имотът се намира на 5-ти етаж с площ 86 кв.м. разпределена между:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• три
511 €/месец(999,43 лв./месец)
(5,94 €/м2) (11,62 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора