Обзаведен и оборудван двустаен апартамент (60 кв.м.) с южно изложение в кв. Аспарухово със свободен достъп за паркиране пред блока и приятна гледка към околността. Разположен е в близост до плажа на квартала, спирка, мол, супермаркет, училища, църква, РПУ, банка и други удобства от ежедневието.
Разположен е на 5/6 етаж в панелна сграда (1985 година) с асансьор. Състои се от:
• кухня с усвоена тераса
• хол с тераса
• преходна спалня
• банята и тоалетната са за ремонт
Към апартамента има и мазе - 4 кв.м. Възможно е свободно паркиране пред блока.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Двустаен апартамент
Реф. номер
Vna 81602
Площ
60.00 м2
Спални
1
Състояние
добро
Етаж
5 от 6
Година на построяване
1985
Изложение:
Юг
Още информация за Обзаведен жилище до спирка, мол и супермаркет в кв. Аспарухово:
План на имота
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Vna 81602
Местоположение
гр. Варна, кв."Аспарухово"Удобства в района
- Автобусна спирка "КАЛИН-2" на 123 м. (2 мин.) - Автобус No: 12, 17, 17a, 46, 60, 88
- Детска градина "ДГ №45 Морски свят" на 368 м. (5 мин.)
- Детска градина "ДГ Детелина" на 585 м. (8 мин.)
- Училище "ОУ Любен Каравелов" на 440 м. (6 мин.)
- Училище "НУ Васил Левски" на 443 м. (6 мин.)
- Университет "Морска гимназия "Св. Николай Чудотворец"" на 373 м. (5 мин.)
- Болница "ДКЦ 2 Св.Иван Рилски" на 691 м. (9 мин.)
- Медицински център на 858 м. (11 мин.)
- Хранителен магазин на 208 м. (3 мин.)
- Супермаркет "My Market" на 163 м. (2 мин.)
- Супермаркет "Billa" на 321 м. (4 мин.)
- Мол на 582 м. (8 мин.)
- Банка "ДСК" на 635 м. (8 мин.)
- Поща/Куриер "9003" на 736 м. (9 мин.)
- Поща/Куриер "Econt" на 999 м. (13 мин.)
- Фризьорски салон "Дерето" на 383 м. (5 мин.)
- Ресторант "пица бар Водолей" на 502 м. (7 мин.)
- Ресторант "Гюрлата" на 533 м. (7 мин.)
- Кафене "Мак" на 883 м. (11 мин.)
- Спортен терен "Стадион Аспарухово" на 592 м. (8 мин.)
- Парк на 129 м. (2 мин.)
- Паркинг на 335 м. (5 мин.)
- Бензиностанция "Петрол АД" на 439 м. (6 мин.)
- Библиотека на 809 м. (10 мин.)
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Vna 81602
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Анна Ицова
Офис Варна бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (174)Изпратете запитване
Още имоти в кв. Аспарухово
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово - Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Продажба
-6%
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово - Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
202 340 €190 000 €395,08 лв.371 607,70 лв.
(2 111 €/м2)(4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Продажба
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово - Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Продажба
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово - Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Продажба
изгодно
Обзаведена къща на два етажа близо до морето в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Наем
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард - Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово - Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово - Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Продажба
За частни лица
Паркомясто в нов проект в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Паркомясто в нов проект в кв. Аспарухово - Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна сграда в ж.к. Аспарухово - Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 €/м2 - 1 236 €/м2)(2 319,61 лв./м2 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна - Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент под наем в първокласен комплекс във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент в близост до парк Аспарухово
Двустаен апартамент под наем в първокласен комплекс във Варна - Обзаведен апартамент в близост до парк Аспарухово
Продажба
-8%
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово - Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
195 000 €180 000 €381,39 лв.352 049,40 лв.
(1 125 €/м2)(2 200,31 лв./м2)Площ: 160.00 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Малка жилищна сграда с 15 апартамента в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последен наличен изцяло обзаведен двустаен апартамент на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово
Малка жилищна сграда с 15 апартамента в кв. Аспарухово - Последен наличен изцяло обзаведен двустаен апартамент на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово
от 147 000 €(от 287 507,01 лв.)
(1 879 €/м2)(3 675,15 лв./м2)Площ: 78.23 - 78.23 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
от 85 816 €(от 167 841,51 лв.)
(792 €/м2 - 1 474 €/м2)(1 549,02 лв./м2 - 2 882,89 лв./м2)Площ: 63.51 - 226.59 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯ
Магазини до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Атрактивни търговски помещения на първа линия в кв. Аспарухово
Магазини до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Атрактивни търговски помещения на първа линия в кв. Аспарухово
Продажба
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Равен имот до Галата
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна - Равен имот до Галата
Още имоти в гр. Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/м2 - 1 751 €/м2)(2 968,95 лв./м2 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/м2 - 2 100 €/м2)(2 345,04 лв./м2 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Лукс
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна - Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Продажба
ново
гарантиран наем
Двустаен обзаведен апартамент в района на Колхозен пазар – гр. Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Светъл и уютен двустаен апартамент – отлична инвестиция в район Колхозен пазар
Двустаен обзаведен апартамент в района на Колхозен пазар – гр. Варна - Светъл и уютен двустаен апартамент – отлична инвестиция в район Колхозен пазар
Продажба
ново
Лукс
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат
гр. Варна , кв. "м-т Салтанат"
Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Апартамент в Морската градина на Варна, м-т Салтанат - Напълно обзаведен двустаен имот с панорамна тераса в затворен комплекс с басейн
Продажба
ново
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
Нов жилищен проект в престижния квартал Гръцка махала - Луксозна сграда с модерна архитектура и морска панорама
от 142 000 €(от 277 727,86 лв.)
(2 002 €/м2 - 2 702 €/м2)(3 915,57 лв./м2 - 5 284,65 лв./м2)Площ: 56.76 - 98.90 м2