Продажба
Ски лифт на 400 м
Двустаен апартамент в комплекс Боровец Гардънс / Borovets Gardens
к.к. БоровецКомфортен ваканционен дом сред борова гора близо до центъра на Боровец
Апартаментът (РЗП - 59.12 кв.м.) се намира на 1/5 етаж. Състои се от:
• Хол с кухненски бокс
• Спалня
• Баня с тоалетна и вана
• Балкон
Стаите са завършени със стени - латекс, под – ламинат и гранитогрес при кухненския бокс и в коридора, дограма – ПВЦ. Отоплението е чрез локално парно на газ. В сградата има портиер и асансьор.
Комплекс "Боровец Гардънс" предлага редица удобства и възможности за активна почивка и забавления не само през зимния сезон, но и през цялата година, включително 24-часова рецепция, денонощна охрана, подземен паркинг, СПА център с релакс зона, закрит плувен басейн, ресторант, сауна, лоби бар.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Двустаен апартамент
Реф. номер
Bo 81622
Площ
59.12 м2
Спални
1
Състояние
отлично
Етаж
1 от 5
Асансьор
да
Обзавеждане
Напълно обзаведен
Отопление
Парно на газ
Тип строителство
Ново строителство
Двор
не
Година на построяване
2007
Изложение:
Север
Такса поддръжка
12 евро/м2
Акт 16
да
Местоположение
к.к. Боровец- Ски лифт на 400 м
- Най-близко разположен град Самоков, около 7 км.
Удобства в района
- Хранителен магазин "Iceberg Shopping Center" на 217 м. (3 мин.)
- Супермаркет на 283 м. (4 мин.)
- Супермаркет "Lira" на 588 м. (8 мин.)
- Аптека на 546 м. (7 мин.)
- Поща/Куриер на 171 м. (3 мин.)
- Ресторант "Happy Duck" на 341 м. (5 мин.)
- Ресторант "Бистро Викис" на 357 м. (5 мин.)
- Бар "BJ's Bar" на 525 м. (7 мин.)
- Нощен клуб "Dance club Iceberg" на 231 м. (3 мин.)
- Лифт на 400 м. (5 мин.)
- Плувен басейн "Hotel Iceberg" на 197 м. (3 мин.)
- Паркинг на 254 м. (4 мин.)
ПАЗАРУВАНЕ
УСЛУГИ
ЗАВЕДЕНИЯ
СПОРТ И СВОБОДНО ВРЕМЕ
АВТОМОБИЛНИ УСЛУГИ
Изпратете запитване
€ 76 856
Площ: 59.12 м2
(1 300 €/м2)
- €
- лв
- $
- £
Приемаме плащания с карта и PayPal.
Разполагаме с онлайн ПОС терминал
Разполагаме с онлайн ПОС терминал
Дължима комисиона
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Bo 81622
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
