Предлагаме за продажба подземно паркомясто с топ локация в центъра на кв. Аспарухово, до магазин Била i на 100 м от парк Аспарухово. Имотът е разположен само на минути от удобствата на Варна по булеварден път, с лесен достъп до всички атракции, които градът може да предложи, на метри от к.к. Слънчев ден, плаж Кабакум и к.к. Ривиера.
Подземното паркомясто е с площ 15 кв.м. Намира се в сграда с подход-рампа и външни щори към сградата.
Имотът има отлична локация на минути от най-красивите плажове на Северното Черноморие – на 2 км до к.к „Св. Константин и Елена“, на 3.5 км. до к.к „Златни пясъци“ и „Ривиера“, на 3 км до Университетска ботаническа градина, на 1.3 км до Варненски Свободен Университет, на 20 минути до международно летище.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Характеристики на имота
Тип на имота
Гараж, Паркомясто
Реф. номер
Vna 86530
Площ
15.00 м2
Състояние
прочетете текста
Тип строителство
Тухла
Двор
не
Още информация за Подземно паркомясто до парк Аспарухово:
План на имота
Снимки от въздуха
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Vna 86530
Местоположение
гр. Варна, кв."Аспарухово"Удобства в района
- Автобусна спирка "Обръщач тролеи Аспарухово" на 134 м. (2 мин.) - Автобус No: 88
- Детска градина "ДГ В.Терешкова" на 101 м. (2 мин.)
- Детска градина "ЦДГ 43 "Пинокио"" на 363 м. (5 мин.)
- Училище "ОУ Христо Ботев" на 223 м. (3 мин.)
- Училище "СОУ Любен Каравелов" на 624 м. (8 мин.)
- Университет "Морска гимназия "Св. Николай Чудотворец"" на 828 м. (10 мин.)
- Университет "Институт по океанология при БАН" на 965 м. (12 мин.)
- Болница "МЦ Оксигена" на 334 м. (5 мин.)
- Болница "II ДКЦ Св. Иван Рилски" на 357 м. (5 мин.)
- Хранителен магазин на 87 м. (2 мин.)
- Супермаркет "Национална верига Ardes.bg Варна, Аспарухово" на 95 м. (2 мин.)
- Супермаркет "Billa" на 258 м. (4 мин.)
- Пазар "Аспарухово Център" на 368 м. (5 мин.)
- Мол "Търговски Център Аспарухово" на 573 м. (7 мин.)
- Банка "Банка ДСК" на 420 м. (6 мин.)
- Поща/Куриер "Аспарухово" на 81 м. (1 мин.)
- Поща/Куриер "9003" на 331 м. (4 мин.)
- Фризьорски салон "Веси" на 124 м. (2 мин.)
- Ветеринарен лекар "ветеринарен кабинет Диана" на 312 м. (4 мин.)
- Ресторант "пицария "Дандо"" на 354 м. (5 мин.)
- Ресторант "Гюрлата" на 662 м. (8 мин.)
- Детска площадка на 223 м. (3 мин.)
- Спортен терен на 328 м. (4 мин.)
- Парк на 191 м. (3 мин.)
- Паркинг на 376 м. (5 мин.)
- Бензиностанция "Лукойл" на 722 м. (9 мин.)
- Библиотека на 306 м. (4 мин.)
Тази оферта е невалидна
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
Тази оферта е невалидна
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Vna 86530
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Анна Ицова
Офис Варна бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (169)Изпратете запитване
Още имоти в кв. Аспарухово
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово - Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Продажба
-6%
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово - Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
202 340 €190 000 €395,08 лв.371 607,70 лв.
(2 111 €/м2)(4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Продажба
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово - Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Продажба
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово - Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Продажба
изгодно
Обзаведена къща на два етажа близо до морето в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Наем
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард - Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово - Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово - Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Продажба
За частни лица
Паркомясто в нов проект в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Паркомясто в нов проект в кв. Аспарухово - Паркомясто в малка, луксозна сграда с отлична локация в гр. Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна сграда в ж.к. Аспарухово - Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 €/м2 - 1 236 €/м2)(2 319,61 лв./м2 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна - Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент под наем в първокласен комплекс във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент в близост до парк Аспарухово
Двустаен апартамент под наем в първокласен комплекс във Варна - Обзаведен апартамент в близост до парк Аспарухово
Продажба
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
Етаж от къща в централната част на кв. Аспарухово - Жилище за ремонт с дворно място и гараж близо до градски удобства
Продажба
Малка жилищна сграда с 15 апартамента в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последен наличен изцяло обзаведен двустаен апартамент на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово
Малка жилищна сграда с 15 апартамента в кв. Аспарухово - Последен наличен изцяло обзаведен двустаен апартамент на 3 мин. от градината и на 7 мин. от плажа на Аспарухово
от 147 000 €(от 287 507,01 лв.)
(1 879 €/м2)(3 675,15 лв./м2)Площ: 78.23 - 78.23 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна - Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
от 85 816 €(от 167 841,51 лв.)
(792 €/м2 - 1 474 €/м2)(1 549,02 лв./м2 - 2 882,89 лв./м2)Площ: 63.51 - 226.59 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯ
Магазини до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Атрактивни търговски помещения на първа линия в кв. Аспарухово
Магазини до ключ в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Атрактивни търговски помещения на първа линия в кв. Аспарухово
Продажба
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Равен имот до Галата
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна - Равен имот до Галата
Още имоти в гр. Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/м2 - 1 751 €/м2)(2 968,95 лв./м2 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/м2 - 2 100 €/м2)(2 345,04 лв./м2 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2
Лукс
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море - Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Наем
ново
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна - Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Продажба
ново
За частни лица
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци - Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 €/м2 - 1 850 €/м2)(1 955,83 лв./м2 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград - Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ - Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница - Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Продажба
ново
За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2 - 1 698 €/м2)(2 910,28 лв./м2 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна - Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Наем
ново
За частни лица
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби - Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Продажба
ново
За частни лица
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна - Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна - Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Наем
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница - Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Продажба
ново
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака - Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна - Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Продажба
-2%
ново
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия - Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
224 900 €219 900 €438,11 лв.430 087,02 лв.
(1 912 €/м2)(3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково
гр. Аксаково
Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково - Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Продажба
За частни лица
Външно паркомясто за продажба с отлична локация близо до главен път
гр. Варна , кв. "Виница"
Паркомясто на 150 метра от пътя Виница – Св. Св. Константин и Елена
Външно паркомясто за продажба с отлична локация близо до главен път - Паркомясто на 150 метра от пътя Виница – Св. Св. Константин и Елена
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница - Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница - Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна