Предлагаме за продажба функциониращ хотелски комплекс, който е разположен курорта „Св.Св.Константин и Елена“.
На парцел с площ от 700 м2 е построена сграда с басейн.
Самият хотел е с РЗП 900 м2, на три етажа и се състои от 20 самостоятелни апартамента с по една и две спални, 1 луксозен апартамент, рецепция, и помощни помещения. Сградата е без асансьор. Към нея има паркинг за 20 автомобила.
Обектът функционира всеки сезон със заетост над 95%.
К.к.“Св.Св.Константин и Елена“ е първият в страната курортен комплекс. Характерно за него е лазурното, чисто море в съчетание с няколко големи плажни ивици с фин златист пясък, като най-голямата плажна ивица е на 350 метра от имота. Ограниченото застрояване в комплекса, богатата растителност и спокойните пешеходни алеи и паркове, предлаганата широка гама от възможности за развлечения, превръщат к.к. „Св.Св.Константин и Елена“ в чудесно място за рекреативен морски туризъм. Чудесната локация- 5 км или на 5 минути с автомобил от центъра от гр. Варна. В близост до сградата се намира спирка на градски транспорт (част от градската транспортна мрежа).
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Характеристики на имота
Тип на имота
Хотел
Реф. номер
Vna 52522
Площ
900.00 м2
Спални
21
Двор
700 м2
Година на построяване
2008
Общ план
360° изглед
Инфо пакет
Референтен номер: Vna 52522
Местоположение
гр. Варна, кв."Св. Св. Константин и Елена"Удобства в района
- Автобусна спирка "ЛЕТОВИЩЕ/кпп/-2" на 240 м. (3 мин.) - Автобус No: 31
- Училище "Международното Френско училище във Варна" на 133 м. (2 мин.)
- Училище "Международното Френско училище във Варна" на 179 м. (3 мин.)
- Хранителен магазин на 303 м. (4 мин.)
- Супермаркет "Lidl" на 280 м. (4 мин.)
- Супермаркет "A-Market" на 423 м. (6 мин.)
- Банка на 254 м. (4 мин.)
- Аптека на 273 м. (4 мин.)
- Поща/Куриер "6-ти пощенски клон" на 441 м. (6 мин.)
- Фризьорски салон "BARBERS CREW" на 452 м. (6 мин.)
- Салон за красота "SPA complex Aqua House" на 456 м. (6 мин.)
- Ветеринарен лекар "Ветеринарна клиника -Прима Вет Варна" на 703 м. (9 мин.)
- Ресторант "Happy House Restaurant" на 134 м. (2 мин.)
- Ресторант "Royal House" на 256 м. (4 мин.)
- Кафене "Vanilla Corner" на 366 м. (5 мин.)
- Бар на 349 м. (5 мин.)
- Плувен басейн на 76 м. (1 мин.)
- Театър "Лятна дискотека" на 528 м. (7 мин.)
- Парк на 285 м. (4 мин.)
- Паркинг на 52 м. (1 мин.)
Този имот е продаден
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
1 100 000 €
(2 151 413 лв.)
- €
- $
- £
Този имот е продаден
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Vna 52522
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Калин Чернев
Офис Варна бул. "Владислав Варненчик" 110, етаж 2, офис 4, Варна 9000 Всички оферти (189)Изпратете запитване
Още имоти в кв. Св. Св. Константин и Елена
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена - Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Продажба
Тристаен апартамент в затворен комплекс в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен имот с паркоместа и отлична локация близо до морето
Тристаен апартамент в затворен комплекс в к.к. Св. Св. Константин и Елена - Напълно обзаведен имот с паркоместа и отлична локация близо до морето
Продажба
Лукс
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена - Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Продажба
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена - Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2)(6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена - Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 €/м2 - 7 000 €/м2)(9 779,15 лв./м2 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена - Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 €/м2 - 3 256 €/м2)(4 420,18 лв./м2 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
Паркоместа под наем в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Подземни паркоместа в поддържана сграда до магазин Lidl
Паркоместа под наем в Св. Св. Константин и Елена - Подземни паркоместа в поддържана сграда до магазин Lidl
Продажба
Лукс
Последни апартаменти с Акт 16 на 100 м от плажа в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Просторни жилища до ключ с панорама в луксозен затворен комплекс за целогодишно обитаване
Последни апартаменти с Акт 16 на 100 м от плажа в Св. Св. Константин и Елена - Просторни жилища до ключ с панорама в луксозен затворен комплекс за целогодишно обитаване
от 281 289 €(от 550 153,46 лв.)
(3 800 €/м2 - 4 000 €/м2)(7 432,15 лв./м2 - 7 823,32 лв./м2)Площ: 74.02 - 141.12 м2
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Луксозен обзаведен апартамент в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерен апартамент с достъп до басейн и плаж в близост.
Луксозен обзаведен апартамент в к.к. Св. Св. Константин и Елена - Модерен апартамент с достъп до басейн и плаж в близост.
Продажба
Апартаменти до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Големи апартаменти в луксозен комплекс в Св. Св. Константин и Елена
Апартаменти до ключ в морски комплекс - Големи апартаменти в луксозен комплекс в Св. Св. Константин и Елена
от 407 085 €(от 796 189,06 лв.)
(3 719 €/м2)(7 273,79 лв./м2)Площ: 109.46 - 109.46 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Просторен апартамент с 3 спални и гараж в комплекс „Естрея“
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в к. к. Св. Св. Константин и Елена
Просторен апартамент с 3 спални и гараж в комплекс „Естрея“ - Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в к. к. Св. Св. Константин и Елена
Продажба
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс - Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
от 409 776 €(от 801 452,19 лв.)
(2 543 €/м2 - 3 248 €/м2)(4 973,68 лв./м2 - 6 352,54 лв./м2)Площ: 152.20 - 189.17 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена - Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Продажба
Лукс
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена - Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
от 182 000 €(от 355 961,06 лв.)
(2 582 €/м2 - 2 889 €/м2)(5 049,95 лв./м2 - 5 650,39 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Още имоти в гр. Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна!
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
Жилища в небостъргач - луксозен комплекс в Младост, Варна! - Висок клас апартаменти с уникални гледки в кв. Младост 1 на морската столица
от 107 900 €(от 211 034,06 лв.)
(1 518 €/м2 - 1 751 €/м2)(2 968,95 лв./м2 - 3 424,66 лв./м2)Площ: 68.20 - 122.26 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна - Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 €/м2 - 2 100 €/м2)(2 345,04 лв./м2 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Мезонет в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay - Обзаведен апартамент с 2 спални на първа линия
Продажба
ново
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Продажба
ново
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци - Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Тристаен апартамент за продажба в центъра на Варна - Жилище с две тераси и възможност за паркиране във вътрешен двор
Продажба
ново
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Мезонет с две спални и невероятна гледка море в кв. Аспарухово - Просторен имот в затворен комплекс с всички удобства и изключителна морска панорама
Наем
ново
Лукс
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Четиристаен апартамент в комплекс Ла мер с гледка море - Напълно обзаведен апартамент с панорамна гледка и басейн
Продажба
ново
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Наем
ново
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Търговско помещение на две нива до Катедралата във Варна - Магазин с витрина на главен булевард, завършен до ключ и готов за бизнес
Продажба
ново
За частни лица
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
Обзаведени апартаменти за продажба в целогодишен комплекс в Златни пясъци - Просторни жилища с гледка към море, парк или басейн, подходящи за целогодишно живеене или инвестиция
от 68 430 €(от 133 837,45 лв.)
(1 000 €/м2 - 1 850 €/м2)(1 955,83 лв./м2 - 3 618,29 лв./м2)Площ: 62.04 - 104.30 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Работещ хостел с ресторант в Евксиноград - Голям бизнес имот с възможности за разширяване на 1 км от плажа
Продажба
ново
За частни лица
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“
гр. Варна , кв. "м-т Сълзица"
Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Парцел за частна къща с гледка към морето в м-т „Сълзица“ - Парцел в една от най-хубавите и близки вилни зони на гр. Варна
Продажба
ново
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Търговско помещение със статут на хранителен магазин в кв. Виница - Просторен магазин с отличен бизнес потенциал в нова сграда с Акт 16
Продажба
ново
За частни лица
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна - Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 €/м2 - 1 698 €/м2)(2 910,28 лв./м2 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна - Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Наем
За частни лица
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби - Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Продажба
За частни лица
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна - Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна - Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Двустаен апартамент ново строителство в кв. Изгрев, Варна - Жилище с отличен потенциал в сграда с очакван Акт 16 през 2026 г.
Наем
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница - Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака - Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Продажба
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна - Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Продажба
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия - Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
224 900 €219 900 €438,11 лв.430 087,02 лв.
(1 912 €/м2)(3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково
гр. Аксаково
Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Едноетажна къща с двор в центъра на гр. Аксаково - Готов за живеене, обзаведен дом – комфорт и спокойствие в близост до Варна
Вижте още имоти в кв. "Св. Св. Константин и Елена" в град Варна:
- Хотели в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Къщи в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Офиси в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Магазини в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Земи в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
- Всички имоти в кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Вижте още имоти в град Варна:
Абонирайте се за нашия канал