mnogostayni apartamenti за продажба и под наем - страница 166
ТЪРСИ

Продажба
Голяма масивна сграда разположена в планински район в близост до река
Близо до гр. Златарица
Просторна къща с голям двор в малко планинско село на 10 км. от гр. Златарица.
Имотът е стара, училищна сграда с извършен ремонт и преустроена за малък, семеен хотел.
Разпределение:
• Първи етаж с площ от 240 кв. м. включва голям салон, кухня, стая за персонала, котелно и коридор.
• Втори етаж - седем спални, три бани с тоалетни, офис-склад и коридор.
Сградата е с извършен ремонт през 2008 г.:
• покривна конструкция,
• външни каменни облицовки,
• нова PVC дограма, подови настилки,
• ВиК инсталации,
• санитарни възли,
• локално отопление на твърдо гориво на

Продажба
-10%
Резервиран
Земя в регулация за продажба на 3 км от Ахелой
Близо до к.к. Слънчев бряг , Тънково
Голям парцел земя със сменен статут и възможност за строителство
Предлагаме на вашето внимание регулирана земя с площ 7,600 кв.м. разположенa до село Тънково - местоност Кайряка, на 3 км от Ахелой. Асфалтиран път, проходим и през зимата, има на около 100 метра разстояние.
От местоположението на земята се открива чудесна панорамна гледка към Слънчев бряг и залива на Несебър. Парцелът е сравнително равен. Намира се на черен път. До парцела няма налично електричество, вода и канал. Подходящ е за инвестиции, тъй като тук може да построите комплекс от къщи,
19 000 €17 100 € 37 160.77 лв.33 444.69 лв.
(2.25 €/м2) (4.40 лв./м2)Площ: 7 600.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация

Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг

Продажба
-33%
Ексклузивно
Парцел на брега на язовир на 13 км от Варна
Близо до гр. Варна
Парцел за строеж на къща или бунгало в края на село Осеново
Парцел с площ от 3000 кв.м. и директен излаз на брега на язовир, на 4 км от Кранево с просторните си плажове, на 3 км от Златни пясъци (пресечен терен), на 7 км от Албена и на 13 км от морската столица Варна с разнообразие от модерни градски удобства и услуги.
Язовирът е разположен в края на селото, на километър от центъра, с бърз достъп от главния път. Парцелът граничи с язовира, който е зарибен и постоянно посещаван. Електричество и вода до имота.
Подходящ вариант за строеж на къща или
45 000 €30 000 € 88 012.35 лв.58 674.90 лв.
(10 €/м2) (19.56 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Земя

Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна

Продажба
Къща с 3 дка двор на 10 км от Пазарджик
Близо до гр. Пазарджик , Магистрала Тракия
Селски имот с отличен потенциал, на 2 км от магистрала "Тракия"
Предлагаме за продажба двуетажна къща с голям двор – 2900 кв.м., ситуирана на 2 км от автомагистрала „Тракия“ и на 10 км от Пазарджик.
В двора има обособено паркомясто, а разпределението на пространството от 60 кв.м. на етаж включва:
• Приземен етаж – възможни са вътрешни трансформации и обособяване на помещения според предпочитанията на новия собственик;
• Първи етаж – Две стаи и преддверие.
Имотът разполага с външна тоалетна на септична яма, водоснабдяване, ток.
Конструкцията е

Продажба
Триетажна къща в село Бероново
Близо до гр. Бургас , Бероново
Къща с поддържан двор и три спални в прекрасен район
Прекрасна вила с пълно обзавеждане в село Бероново построена през 1990г. в различен от типичния за балканските села стил, реставрирана основно през 2006г. Вилата е с изложение север – юг на три етажа с три бетонни плочи, стени от тухлена зидария и железобетонови колони, покрив от керемиди с разгъната застроена площ 236 кв.м заедно с лятната кухня със складово помещение 70 кв.м. и двор 820 кв.м.
Площ разпределена между:
Партерен етаж:
• Кухня – 16 кв.м. с под от теракота, мивка комплект с

Продажба
За частни лица
Лукс
Прекрасна къща в уникалния комплекс Идън Парк/Eden Park
к.к. Слънчев бряг , На 1.5 км от плажа на Слънчев Бряг
Изключителен дом с класическа средиземноморска архитектура с двор и басей
Разкошна едноетжна вила „Долче Вита”, част от уникалния комплекс „Идън Парк“ в най-големия български курорт – Слънчев бряг. Имотът има класическа средиземноморска архитектура, семпла с елегантни решения и непринуденост. Автентично изпълнени детайли изграждат колорита и идентичността на къщата. Ведра и приветлива, в тази къща живота наистина може да бъде прекрасен. Годишна такса поддръжка - 3500 евро.
Офертата включва къща с РЗП – 155.6 кв.м., басейн - 41.5 кв.м., парцел - 752 кв.м.

Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Сграда на бивше училище и земя на 50 км от Велико Търново
Близо до гр. Елена
Селски имот с потенциал за бизнес в сферата на туризма
Предлагаме на вашето внимание сграда с площ 1,360 кв.м. Имотът се предлага със следната степен на завършеност: подове с дюшеме и тухлени стени. Имотът е снабден с електричество, водоснабдяване и септична яма. Важно е да се отбележи, че имотът разполага с: мазе. От имота се разкрива гледка към гора, гледка към поляни, гледка към селото и гледка към хълмове.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му

Продажба
Парцел за инвестиция в СПА курорт Добринище до Банско
гр. Добринище
Парцел с проект и постройки, предназначени за фабрика за бутилиране на минерална вода и безалкохолни напитки
Имот за инвестиция - парцел (6304 кв.м.) с проект и постройки, предназначени за фабрика за бутилиране на минерална вода и безалкохолни напитки. Имотът се намира на 2.5 км североизточно от центъра на Добринище. От южната страна граничи с Добинишка река, на север – с път от ребуликансйата пътна мрежа (Благоевград-Гоце Делчев), на изток – с естествена ливада и на запад - със стара римска баня.
Застроена до момента площ е 652 кв.м. (малка будка и голямо хале), с подземна и надземна комуникация
395 000 € 772 552.85 лв.
(63 €/м2) (122.55 лв./м2)Площ: 6 304.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция

Иван Пинчов
Брокер, Банско

Продажба
Ски лифт на 100 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora до ски-пистата в Боровец
к.к. Боровец , Ски лифт
Ваканционен имот в комплекс с всички удобства сред зеленина и чист въздух
Обзаведено студио с гледка към борова гора в комплекс Флора, разположен само на 50 метра от ски-пистата в най-стария български зимен курорт. Комплексът предлага пълна гама от най-добрите СПА удобства, включително модерен център със закрит басейн, финландска сауна, парна баня, фитнес, солариум, джакузи и разнообразни масажи, както и развлекателни съоръжения, които включват ресторанти (a la carte със 150 места и друг тип ирландски пъб с 300 места и две малки банкетни зали), лоби бар и apres-ski
130 000 € 254 257.90 лв.
(3 138 €/м2) (6 137.05 лв./м2)Площ: 41.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент

Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец

Продажба
Регулиран парцел на асфалтов път до язовир Цонево
Близо до гр. Варна
Панорамен парцел в живописно вилно селище
Отлична възможност за покупка на парцел за строеж на вашия нов дом във вилно селище в община Дългопол, област Варна, до язовир Цонево, на 70 км от летището в морската столица. Имотът е разположен на асфалтов път.
Парцелът е с площ от 760 кв.м. и разполага с вода и електричество на границата. Предлага прекрасна гледка към язовир и планината.
Прекрасно място за вашия мечтан ваканционен дом за целогодишна почивка. Районът предлага прекрасни условия за практикуване на водни спортове, лов,

Продажба
Отличен парцел за строеж на къща в община Долни чифлик
Близо до гр. Варна
Парцел в регулация на 15 км от плажа на Шкорпиловци
Регулиран парцел за строеж на къща за постоянно живеене или ваканционен имот. Парцелът се намира в с. Пчелник, община Долни чифлик, област Варна.
Имотът е отличен избор за строителство на еднофамилна къща. Площ 1000 кв. м. В парцела са налични ток и вода.
Възможно е закупуването и на съседен парцел с площ 1065 кв. м. на цена 11 000 евро.
Селото се намира само на 15 км от плажа на Шкорпиловци. Освен, че е близо до плажа, село Пчелник се отличава с живописна природа и спокойна атмосфера.

Продажба
Двуетажна къща в село Пчелник, община Варна
Близо до гр. Варна
Къща за продажба на 5 км от град Долни Чифлик
Къща в село Пчелник- красива природа, прекрасно място за почивка. Селото се намира на 5 км от град Долни Чифлик и на 14 км от плажовете на Шкорпиловци.
Къщата е с площ 160 кв. м. разпределена между:
• Първи етаж - три стаи и коридор
• Втори етаж - три стаи и коридор
Имотът е с южно изложение. Завършен с дървена дограма, дървено дюшеме и мазилка. Отоплението е решено с печка на дърва.На първия етаж в кухнята е изведена вода.Външна баня граничеща с къщата и възможност за

Продажба
Ексклузивно
Атрактивен хотел в района на град Априлци
Близо до гр. Севлиево
Нов хотел с басейн до река в Централен Балкан
Предлагаме за продажба новопостроен хотел (2014 година) в района на китния град Априлци (15 км). Намира се в малко село, разположено в Централна Стара планина. Тук е един от входовете на Национален парк "Централен Балкан". В съседство се намира Държавната животновъдна станция "Росица", както и местност Лъгът, която предоставя възможност за езда на елитни породи коне и е удобен изходен пункт към върховете Мазалат и Ботев.
Върху парцел с площ от 1545 кв.м. е построена хотелска част, релакс зона

Продажба
Земеделска земя с лице на главен път Е 85 в землището на гр. Дебелец
Близо до гр. Велико Търново
Голям парцел за промишлено строителство, само на 6 км от Велико Търново
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС предлага за продажба три парцела земеделска земя с площ от 6097 кв. м. /по скица/, незастроен, начин на трайно ползване: обществен терен, категория на земята при неполивни условия - четвърта за 5 410 кв. м. и трета на 587 кв. м.
Имотът е разположен от дясно на главен път Велико Търново - Стара Загора, с лице 52 м. на пътя, на около 60 м. след моста и граничи с асфалтов и черен път и други частни имоти.
Теренът е наклон на запад, към дерето, с неправилна форма.

Продажба
Земя на главен път Русе-Варна, до хипермаркет Jumbo
Близо до гр. Русе , кв. "в.з. Русофили"
Голям поземлен имот в близост до главен път и ДЗС
Имаме удоволствието да предложим на Вашето внимание земеделска земя на изхода на гр. Русе в посока Варна, с лице на главен път Русе-Варна от 100м. Големината на поземления имот е 12 000 кв.м. (12 декара).
Имотът в момента е със статут земеделска земя, но може да бъде променен и да стане подходящ за промишлено строителство (логистичен център, фабрика, представителна, рекламна и складова дейност и т.н.). Съседните имоти са със сменено предназначение за шоурум и складови бази.
Отстояние

Продажба
Обзаведени апартаменти в комплекс Каза дел Сол / Casa del Sol
к.к. Слънчев бряг , На 10 мин от плаж Какао
Просторни апартаменти в завършен и функциониращ ваканционен комплекс на 10 мин от плаж Какао Бийч
"Каза дел Сол" / Casa Del Sol е модерен ваканционен комплекс от стилни апартаменти, който е разположен в курорта Слънчев бряг, на 10 мин от плажа Какао Бийч. Комплексът е разположен в близост до много от забавленията, ресторантите и магазините на курорта. Районът е известен с приятния си климат, фин пясък и чисто море. Той предлага отлични възможности за плаж и практикуване на различни водни спортове, риболов и разглеждане на културни и исторически забележителности в близкия град Несебър, който

Продажба
Прекрасна къща в тих и спокоен град разположен в Дунавската равнина
Близо до гр. Русе
Готова къща за живеене в град Бяла между градовете Велико Търново и Русе
Предлагаме ви този чудесен имот разположен в град Бяла, по средата между градовете Велико Търново и Русе. Къщата е изцяло реновирана с висококачествени материали и обзаведена в интересна комбинация между модерен и винтидж стил, в съчетание с най-новите и модерни технологии за отопление, охлаждане, наблюдение.
Къщата е на два етажа, като единият е изцяло готов за живеене и разполага с 3 спални, уютна дневна с камина, кухня с трапезария, две бани с тоалетни, два коридора и сервизно помещение.

Продажба
Масивна къща на три нива за ремонт в Априлци
гр. Априлци
Имот за постоянно пребиваване или лятна къща с прекрасна панорама към планината
Предлагаме за продажба къща на три нива в красивия планински град Априлци. Изградена е на груб строеж, като междинният етаж е пригоден за живеене. Имотът е с потенциал за постоянно пребиваване или лятна къща, както и за развиване на малък семеен бизнес с цел отдаване под наем.
Къщата се разпределя между:
• Партерно ниво - три стаи и помещение с камина, което може да се оформи като механа;
• Втори, основен етаж - три стаи, кухня с трапезария, баня и тоалетна;
• Подпокривно

Продажба
Просторна масивна къща в град Дряново
гр. Дряново
Къща с четири спални, двор и красива гледка
Имаме удоволствието да ви предложим този прекрасен градски имот, разположен на южен склон в град Дряново.
Къщата е масивна, със застроена площ от 110 кв. м., на два етажа (РЗП 220 кв. м.). Към нея има долепен гараж със застроена площ от 40 кв. м., а целият парцел е с размер от 353 кв. м.
Първият етаж се състои от антре, просторно помещение разделено на три зони – кухня, трапезария и дневна, с директен излаз към двора. Тоалетна с мивка и сервизно помещение, също са налични на това ниво.

Продажба
За частни лица
Търговско помещение с две паркоместа в красива сграда в старинен стил
гр. Несебър
Търговско помещение в жилищна сграда с отлична локация в Несебър
Прекрасна възможност да вложите средства в перспективен, търговски имот. Предлагаме за продажба имот с отлична локация в град Несебър. Помещението се намира на партерен етаж в поддържана сграда с красива фасада в старинен стил.
Имотът е с отлична видимост, просторен - 246 кв. м. застроена площ плюс 38 кв. м. общи части или общо 284 кв. м. Разполага с два входа. Електро и водоснабден е, има канализация и оставени отвори за вентилация. Помещението е подходящо за ресторант, бързо хранене, фитнес
568 000 € 1 110 911.44 лв.
(2 000 €/м2) (3 911.66 лв./м2)Площ: 284.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин

Мая Гоева
Брокер, Слънчев бряг