Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Брокери на месец септември 2024

2024-09-03   |  BULGARIAN PROPERTIES

Горди сме да обявим нашите брокери на месеца, които се отличиха с изключителни резултати и неуморен труд през август!

През последния месец имотният пазар продължи да се движи с добри темпове. Цените на имотите продължават да бележат ръст, а интересът към покупка не стихва. По всичко личи, че ни очаква изключително динамичен есенен сезон.

Нашите топ брокери са тук, за да ви помогнат както с покупката на мечтания ви дом, така и с успешната продажба на имота ви. С тях ще получите експертно съдействие, личен подход и най-добрите оферти на пазара!

Не пропускайте възможността да се свържете с някои от най-добрите професионалисти в бранша. Нека направим заедно следващата успешна сделка в този динамичен пазар!

Свържете се с нас още днес и направете първата стъпка към вашата успешна сделка.


  Още новини

Сподели
Жилища ново строителство в гр. Пловдив - вашият нов дом ви очаква тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още
Ново строителство в Бургас - вашият нов дом е тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още

Още Новини

Фирмени
Полина Стойкова MRICS участва в Real Estate Business Forum 2026 на Imoti.net

На 24 февруари 2026 г. в Inter Expo Center се проведе първото за годината издание на Real Estate Business Forum, организирано от Imoti.net. Събитието събра водещи експерти, мениджъри и професионалисти от имотния сектор, за да обсъдят бъдещето на бранша, ролята на технологиите и променящата се среда за работа на агенциите.

Сред участниците в панелната дискусия беше Полина Стойкова MR...

26 Февруари, 2026
Медиите за нас
Еврото и пазарът на имоти в България - репортаж на телевизия Bulgaria ON AIR

Как се адаптира имотният пазар след въвеждането на еврото у нас?

На този и на още други въпроси отговориха експерти от бранша по време на първия бизнес форум на Imoti.net за 2026-та година – "Real Estate Business Forum", част от Investor Media Group.

Адаптацията на имотния пазар след влизането ни в еврозоната беше във фокуса на 11-ото издание на форума.

...

25 Февруари, 2026
последни новини
2025: Годината на Варна - анализ на BULGARIAN PROPERTIES

2025 г. без колебание може да бъде наречена „Годината на Варна“. Морската столица се утвърди като най-силния и най-бързо растящ жилищен пазар след София и през цялата година поддържаше темп на поскъпване около и над 20%. В период, в който в столицата се усещаше известно изчакване, във Варна сделки продължаваха да се сключват активно.

За по-задълбочен поглед към местни...

19 Февруари, 2026
Медиите за нас
FORBES: Sky Towers by AMur – новият символ на премиум живот в София

В края на 2025 г. инвеститорът AMur и агенцията BULGARIAN PROPERTIES дадоха старт на строителството на Sky  Towers by  AMur – амбициозен жилищен комплекс в южната част на София.

Проектът беше открит с официална церемония „първа копка“, а строителството се планира да завърши през 2029 г. В рамките на четири години в кв. Mанастир...

12 Февруари, 2026

Изпратете запитване