Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

BULGARIAN PROPERTIES с наградата на потребителите за Агенция на годината!

2017-03-22

BULGARIAN PROPERTIES получи награда на потребителите за Агенция на годината на Вторите Годишни награди на Imoti.net!

Наградата спечелихме с вота на над 2 500 човека, гласували онлайн на сайта на наградите.

Изпълнителният директор на BULGARIAN PROPERTIES Полина Стойкова получи връчената грамота и статуетка. В благодарствените си думи тя сподели:

"За нас това е изключително ценна награда, тъй като тя идва от хората, които ползват нашата услуга. Радваме се, че всичко, което сме правили през изминалите 14 години дава такъв резултат. Искрено благодарим на всички, които гласуваха за нас и разбира се, на целия екип на BULGARIAN PROPERTIES!"

Каузата, зад която Imoti.net застава с наградите, е признание за компаниите и експертите, които с работата си утвърждават добрата репутация на бранша. За участие в конкурса тази година се регистрираха над 100 агенции от цялата страна.

Благодарим още веднъж на всички, които вярват в нас, които дадоха гласа си и които избраха да работят с нас - ще направим всичко възможно, за да продължаваме да заслужаваме вашето доверие!




Станете част от нашия екип! Вижте обявените позиции за работа при нас!




Още за наградите и всички победители вижте тук в репортаж на Bloomberg TV



  Още новини

Сподели
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още
Виртуални огледи с 360-градусови турове!
Усетете уникалната атмосфера на всеки имот с виртуалните огледи, които предлагаме! По всяко време, само с един клик можете да се пренесете в дома на вашите мечти, без ангажименти и предварителни уговорки.

Виртуалните турове са заснети лично от нас и са с гарантирана автентичност. Можете да видите всеки детайл на имота, точно като на живо!
Вижте още

Още Новини

Фирмени
Полина Стойкова MRICS участва в Real Estate Business Forum 2026 на Imoti.net

На 24 февруари 2026 г. в Inter Expo Center се проведе първото за годината издание на Real Estate Business Forum, организирано от Imoti.net. Събитието събра водещи експерти, мениджъри и професионалисти от имотния сектор, за да обсъдят бъдещето на бранша, ролята на технологиите и променящата се среда за работа на агенциите.

Сред участниците в панелната дискусия беше Полина Стойкова MR...

26 Февруари, 2026
Медиите за нас
Еврото и пазарът на имоти в България - репортаж на телевизия Bulgaria ON AIR

Как се адаптира имотният пазар след въвеждането на еврото у нас?

На този и на още други въпроси отговориха експерти от бранша по време на първия бизнес форум на Imoti.net за 2026-та година – "Real Estate Business Forum", част от Investor Media Group.

Адаптацията на имотния пазар след влизането ни в еврозоната беше във фокуса на 11-ото издание на форума.

...

25 Февруари, 2026
последни новини
2025: Годината на Варна - анализ на BULGARIAN PROPERTIES

2025 г. без колебание може да бъде наречена „Годината на Варна“. Морската столица се утвърди като най-силния и най-бързо растящ жилищен пазар след София и през цялата година поддържаше темп на поскъпване около и над 20%. В период, в който в столицата се усещаше известно изчакване, във Варна сделки продължаваха да се сключват активно.

За по-задълбочен поглед към местни...

19 Февруари, 2026
Медиите за нас
FORBES: Sky Towers by AMur – новият символ на премиум живот в София

В края на 2025 г. инвеститорът AMur и агенцията BULGARIAN PROPERTIES дадоха старт на строителството на Sky  Towers by  AMur – амбициозен жилищен комплекс в южната част на София.

Проектът беше открит с официална церемония „първа копка“, а строителството се планира да завърши през 2029 г. В рамките на четири години в кв. Mанастир...

12 Февруари, 2026

Изпратете запитване