Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Сайт ще рекламира България като туристическа дестинация

2010-09-15   |  lev.bg

До края на следващата година с близо 6,5 млн. лева по ОП „Регионално развитие” ще бъде създаден сайт на туристическата дестинация България и мултимедиен каталог на туристически обекти. Изпълнител на проекта е Министерството на икономиката, енергетиката и туризма.

Националният туристически портал ще бъде на девет езика, сред които арабски и иврит, и ще представя над 400 обекта и маршрута. Анализ на икономическото министерство показва, че интернет е най-ефективният и ценово изгоден начин за представяне на България като туристическа дестинация.

По данните на Euromоnitor онлайн туристическият пазар в рамките на Европейския съюз до 2011 година се очаква да нарасне с 20 процента и да достигне обем от 65 млрд. евро.

Прочетете цялата статия

Разгледайте нашите ИМОТИ С НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

  Още новини

Сподели
Офиси в София за продажба и под наем
Да изберем заедно новия дом за вашия бизнес! Разгледайте нашите предложения за офиси за продажба и под наем. Те са в разнообразни класове сгради и райони на София.
Вижте още
Жилища ново строителство в гр. Пловдив - вашият нов дом ви очаква тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
Имотният пазар влиза в нова ера: Bulgarian Properties представя първата AI търсачка за имоти в България

Описанието заменя филтрите – просто опиши какво търсиш, изкуственият интелект ще те разбере

Пазарът на недвижими имоти у нас навлиза в нов етап на дигитална трансформация. След години на автоматизация и интензивно онлайн присъствие вече сме свидетели на следващата голяма стъпка – въвеждането на изкуствен интелект в процеса на търсене и продажба на имоти.

Лидерът в сек...

04 Ноември, 2025
Фирмени
Брокери на месец ноември 2025 🏆

В разгара на есента имотният пазар остава стабилен и активен, макар и с по-умерена динамика.

Цените на имотите продължават да растат, а интересът към новото строителство е висок, особено към модерни комплекси с гарантирано качество.

В тази пазарна среда се откроиха нашите Брокери на месеца – професионалистите на BULGARIAN PROPERTIES, които с експертиза, личен подход ...

04 Ноември, 2025
Фирмени
BULGARIAN PROPERTIES представя първата в България смарт търсачка за имоти с изкуствен интелект!

Уморихте ли се да търсите по стария начин? Пробвайте нещо ново на нашия сайт!

BULGARIAN PROPERTIES обявява старта на нова революционна функционалност на своя сайт – AI търсачка с естествен език, която позволява на потребителите да търсят имоти, като опишат с думи какво им трябва.

Тя разбира значението на написаното и връща максимално точни и релевантни резултати, без...

29 Октомври, 2025
Медиите за нас
Полина Стойкова за Investor.bg: Ръстът на цените на имотите се върна на нивата от високата инфлация през 2022 г.

Какво е състоянието на пазара на недвижими имоти у нас в момента, кои са най-активните купувачи и ще се промени ли нещо след влизането на България в еврозоната - по този и други въпроси investor.bg разговаря с Полина Стойкова, изпълнителен директор и съсобственик на агенцията за недвижими имоти Bulgarian Properties.

- Г-жо Стойкова, данните на Агенцията по вписванията показаха поред...

28 Октомври, 2025

Изпратете запитване