Николай Димитров
Регионален мениджър
Николай Димитров е част от екипа на BULGARIAN PROPERTIES от 2023 г. и отговаря за широк периметър от населени места в Югозападна България – включително градовете Дупница, Перник, Радомир, Кюстендил и Благоевград, както и околните села. Подходът му е внимателен, добре структуриран и ориентиран към нуждите на купувачи и продавачи, които търсят сигурност и професионализъм при сделки в по-малки населени места и развиващи се региони.
Николай е завършил бакалавърска степен по Философия в Югозападния университет „Неофит Рилски“ в гр. Благоевград.
Има богат професионален опит в търговията, управлението на екипи и консултирането по европейски и донорски програми. Преди да се присъедини към екипа на BULGARIAN PROPERTIES, e работил като регионален мениджър, търговски представител, консултант и брокер.
Комбинирайки уменията си в преговори, продажби и стратегическо мислене, Николай предлага надеждно съдействие и точна ориентация на клиентите в един от най-колоритните и перспективни райони на страната.
Контакти
Изпратете имейл на Николай Димитров
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Бузлуджа, гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Готов за живеене дом с южно изложение и предстоящо саниране на сградата
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в Кюстендил, разположен в предпочитания квартал Бузлуджа – комуникативен, но същевременно тих и спокоен район, подходящ както за постоянно живеене, така и за инвестиция.
Жилището е с площ 52 кв. м. и се намира на 3-ти етаж от 7 в
66 000 €(129 084,78 лв.)
(1 269 €/м2) (2 482,40 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Къща с голям двор и панорамна гледка в село Логодаж
Близо до гр. Благоевград , с. Лагодаж
Имот в непосредствена близост до язовир „Логодаж“
Предлагаме за продажба имот с отличен потенциал, разположен в тихото и живописно село Логодаж, в непосредствена близост до язовир „Логодаж“. Сделката включва два съседни имота, които се продават заедно и предлагат простор, уединение и възможност за развитие според нуждите на
Продажба
Тристаен апартамент на главна улица в широкия център на Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Просторен апартамент с потенциал, подходящ и за офис
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в широкия център на град Благоевград, на главна и изключително комуникативна улица, с бърз достъп до административни сгради, търговски обекти, спирки на градския транспорт и всички удобства на градската среда.
Имотът е с
117 599 €(230 003,65 лв.)
(1 059 €/м2) (2 072,10 лв./м2)Площ: 111.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Нова къща в процес на строителство в кв. „Струмско“, Благоевград
гр. Благоевград , кв. "Струмско"
Съвременен дом с панорамни гледки и висок клас изпълнение
Предлагаме за продажба самостоятелна къща ново строителство, разположена в тих и спокоен район на квартал „Струмско“, с впечатляваща панорама към града и планината. Имотът е в процес на изграждане и ще бъде завършен в началото на 2026 г., като при строителството се използват
Продажба
-13%
Просторен апартамент с 1 спалня за продажба в Дупница
гр. Дупница
Двустаен апартамент в тухлена сграда в центъра на града
Двустаен апартамент в центъра на гр. Дупница.
Жилището е разположено на трети етаж в тухлена сграда. Разпределението включва спалня, баня, балкони, кухня и всекидневна.
Апартаментът се отоплява с електрически отоплителни уреди.
Един от акцентите на този имот е неговото
69 000 €79 000 €134 952,27 лв.154 510,57 лв.
(863 €/м2) (1 686,90 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
-10%
Широколистна гора с прекрасна гледка край село Байкалско
с. Байкалско , гр. Перник
Имот с лесен достъп и панорама към езерото
Предлагаме за продажба широколистна гора с площ от 31 997 кв.м, разположена в живописната околност на село Байкалско, община Радомир. Имотът се намира на главен път, с удобен достъп по черен път, и предлага впечатляваща панорама към езерото на село Байкалско и околните
13 500 €15 000 €26 403,71 лв.29 337,45 лв.
(0,42 €/м2) (0,83 лв./м2)Площ: 31 997.00 м2
Тип на имота:
Гора
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
-10%
Широколистна гора в красивата околност на село Байкалско
Близо до гр. Перник , с. Байкалско
Гора в близост до гр. Перник
Предлагаме за продажба широколистна гора, разположена в красивата околност на село Байкалско – едно от най-спокойните и зелени места в близост до гр. Перник. Имотът впечатлява със своя мащаб и потенциал, като предлага обща площ от 16 498 кв. м, разположена сред чиста природа,
9 000 €10 000 €17 602,47 лв.19 558,30 лв.
(0,55 €/м2) (1,07 лв./м2)Площ: 16 498.00 м2
Тип на имота:
Гора
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Двуетажна къща с двор близо до Бобов дол
Близо до гр. Кюстендил , с. Бабино
Селски имот в добро състояние с красива гледка в село Бабино
Продава се къща (180 кв.м.) с двор (813 кв.м.) в село Бабино. Имотът разкрива прекрасна гледка към околността.
Къщата е два етажа, като има възможност за използване и на пространството под покрива. Всеки етаж (91 кв.м.) се състои от:
• Кухненски бокс с трапезария
• Хол
•
Продажба
Къща в село Жиленци
с. Жиленци , гр. Кюстендил
Масивна селска къща близо до града
Предлагаме на вашето внимание голяма и масивна селска къща. От имота се открива прекрасна гледка към планината.
Конструктивно къщата е здрава, има нужда от вътрешен ремонт и външна топлоизолация. Включва 2 етажа, мазе и тавански помещения. В мазето е обособено помещение за
Продажба
-12%
Къща с равен двор на главна улица в село Стенско
Близо до гр. Кюстендил , с. Стенско
Поддържан имот с три стаи и кухня – подходящ за постоянно живеене или почивка сред природата
Предлагаме за продажба къща в село Стенско, разположена на главна улица с удобен достъп и отлична видимост. Имотът е почистен и поддържан, готов за новите си собственици.
Къщата се състои от три просторни стаи, кухня и тоалетна, като вътрешното разпределение позволява лесно
Продажба
Реновирана къща с двор в ж.к. Елица на гр. Дупница
гр. Дупница
Градски имот в добро състояние с изрядни документии спокойна локация до река
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на реновирана къща с изрядни документи в ж.к. Елица на гр. Дупница, срещу централния склад на Спиди. Имотът се характеризира с тихо и спокойно местоположение, в близост до река и удобен достъп до разнообразие от градски
Продажба
Двуетажна къща с просторен двор в центъра на село до гр. Дупница
Близо до гр. Дупница , с. Тополница
Имот с потенциал, само на 7 км от Дупница и главен път Е79
Предлагаме за продажба двуетажна къща с двор от 480 кв.м, разположена в централната част на село само на 7 км от Дупница, с удобен достъп от главен път Е79.
Къщата е изградена от масивна каменна конструкция на първия етаж, със стени с дебелина около 65 см, което гарантира
Продажба
Два двустайни апартамента с панорамна гледка в Бобов дол
гр. Бобов дол
Два съседни апартамента с възможност за обединение на главна улица в града
Днешното предложение от пазара за недвижими имоти включва два съседни двустайни апартамента (140 кв.м.) на главна улица в град Бобов дол, близо до болница, зеленина, жп гара, стадион, магазини и други градски удобства. Има възможност апартаментите да се обединят в един общ.
22 000 €(43 028,26 лв.)
(157 €/м2) (307,34 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Двуетажна къща с двор в село Дяково
Близо до гр. Дупница , с. Дяково
Достъпен селски имот във вилна зона на 7 км от гр. Дупница
Двуетажна къща на тихо и спокойно място във вилна зона на село Дяково, построено в живописен район между планините Рила и Верила, на главен път Е-79, на 7 км от град Дупница и на 10 км от град Бобов дол. До имота се стига по добре поддържан чакълест път.
Къщата е здрава и
Продажба
Етаж от къща след ремонт с централна локация в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Център"
Трети етаж от къща с ремонтиран покрив до училище, възлови булеварди, ресторанти
Комфортно жилищно пространство на централно място в гр. Кюстендил, след основен ремонт със сменена дограма и ремонтиран покрив, близо до бул. Македония, бул. Сливница, бул. Цар Освободител, училище, ресторанти, стадион Осогово, супермаркет Кауфланд, площад 28-ми февруари и други
Продажба
Просторен апартамент с три спални и прилежащи помещения в центъра на града
гр. Благоевград , кв. "Широк център"
Апартамент в широк център на град Благоевград
Предлагаме за продажба просторен апартамент с площ от 110 кв. м., разположен на трети етаж в тухлена сграда старо строителство, на изключително атрактивна локация – в непосредствена близост до Общината, Пощата и всички удобства на централната градска част. Сградата е добре
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 909 €/м2) (3 733,86 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Kъща-близнак в планинското село Чуйпетлово
Близо до гр. Перник , с. Чуйпетлово
Двуетажна къща с обзавеждане и целогодишен достъп във Витоша планина
Двуетажна къща-близнак със самостоятелен вход, след ремонт, с комфортно обзавеждане и оборудване. Имотът е целогодишно достъпен, разположена в началото на Чуйпетлово - най-високото село на Витоша, на около 1200 м надморска височина. Населеното място е свързано с град Перник чрез
Продажба
Конструктивно здрава двуетажна къща с двор близо до Кюстендил
Близо до гр. Кюстендил , с. Таваличево
Достъпен имот с красива гледка в село Таваличево
Двуетажна къща (150 кв.м.) с просторен двор (1300 кв.м.), осигуряващ достатъчно външно пространство за градинарство или релаксация, разположени на тиха асфалтова улица в спокойна селска среда, само на кратко разстояние от най-близкия град - на 17 км североизточно от град
Продажба
Едностаен апартамент в тухлена сграда в гр. Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Обзаведено жилище в спокоен квартал на гр. Кюстендил
Предлагаме за продажба изключително практичен и уютен едностаен апартамент, разположен на четвъртия етаж в малка и добре поддържана тухлена сграда, построена през 1996 г. Локацията на имота съчетава спокойствие и удобство – на тиха улица, с добра инфраструктура и лесен достъп до
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 394 €/м2) (2 726,31 лв./м2)Площ: 33.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Етаж от къща в Кюстендил – чудесна локация и отличен потенциал
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Имот с две спални, двор и мазе в кв. Бузлуджа
Предлагаме за продажба самостоятелен етаж от къща с обща площ 123 кв. м., разположен в тих и предпочитан район на град Кюстендил. Жилището предлага удобство, функционалност и възможност да бъде трансформирано според вашите желания и стил.
Разпределение:
• Просторно антре,
Продажба
Горски масив близо до гр. Кюстендил
Близо до гр. Кюстендил , с. Ръсово
Гора в землището на село Ръсово
Представяме ви уникална възможност за инвестиция – продава се горски масив в землището на живописното село Ръсово, само на 14 км западно от град Кюстендил. Този имот предлага не само природна красота, но и стратегическо местоположение, което го прави идеален за различни
Наем
Промишлено хале под наем в град Дупница – с удобна локация и отличен достъп
гр. Дупница
Промишлено хале с бърз и лесен достъп до главен път Е79
Предлагаме на вашето внимание функционално промишлено хале с площ 607 кв.м., разположено върху равен парцел от 2300 кв.м. Имотът се намира в гр. Дупница, с бърз и лесен достъп до главен път Е79, което го прави изключително подходящ за всякакъв вид стопанска и производствена
Продажба
Етаж от къща в град Кюстендил
гр. Кюстендил , кв. "Бузлуджа"
Втори етаж от триетажна къща в град Кюстендил
Предлагаме за продажба втори етаж от триетажна къща с площ от 136 кв. м., разположен в спокоен и предпочитан район на града. Локацията предлага тишина и уединение, като същевременно е в близост до всички удобства.
Жилището е с функционално разпределение – входно антре, две
Продажба
Резервиран
Ремонтиран апартамент с една спалня в гр. Бобов дол
гр. Бобов дол
Обзаведено жилище в поддържана сграда
Предлагаме ви чудесен двустаен апартамент с площ 64 кв. м, разположен на 2-ри етаж в поддържана жилищна сграда в град Бобов дол. Имотът е изцяло ремонтиран и се предлага с цялото налично обзавеждане, готов за нанасяне веднага.
Разпределението е функционално и удобно:
•
26 000 €(50 851,58 лв.)
(406 €/м2) (794,56 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
Къща с дворно място в село Овчарци
Близо до гр. Кюстендил , с. Овчарци
Едноетажна къща с красива гледка към планината в Западна България
Представяме ви имот с потенциал, разположен в подножието на планината – къща за ремонт в село Овчарци. Имотът се намира на главната улица на селото, което осигурява лесен и целогодишен достъп, както за постоянно живеене, така и за ваканционно ползване.
Къщата е едноетажна, със
Продажба
-7%
Tристаен апартамент с мазе и таванско помещение в град Перник
гр. Перник , кв. "Изток"
Тухлен апартамент с две спални в кв. Изток
Представяме ви тристаен тухлен апартамент за продажба в един от предпочитаните квартали на град Перник – кв. Изток. Жилището се намира на четвърти (последен) етаж в масивна сграда от 70-те години, предлагаща здраво строителство и функционално разпределение.
С площ от 71 кв. м,
90 000 €97 000 €176 024,70 лв.189 715,51 лв.
(1 268 €/м2) (2 479,22 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Димитров
Регионален мениджър, Дупница
Продажба
-9%
Комплекс за лично ползване или за хотел с ресторант близо до гр. Рила
Близо до гр. Рила , с. Пастра
Целогодишно достъпен имот в село Пастра, на главния път за Рилски манастир, до язовири и водопади
Продава се уникален имот в село Пастра, на самия главен път за Рилския манастир. Имотът се състои от голяма и масивна къща на 3 етажа, две бунгала и една постройка, пригодена за живеене. Имотът е подходящ за лично ползване, ресторант или хотел.
Основната къща се състои от
Продажба
-3%
Къща в живописен град на 22 км от Благоевград
гр. Рила , гр. Рила
Двуетажна къща с южно изложение и двор
Предлагаме за продажба просторна двуетажна къща, разположена в тих и спокоен квартал в гр. Рила – място, което съчетава природна красота, чист въздух и отлична достъпност. Имотът се намира в подножието на Рила планина, само на кратко разстояние от Рилския манастир и на около час
Продажба
Етаж от къща с отделен вход в село близо до гр. Благоевград
Близо до гр. Благоевград , с. Изгрев
Напълно обновен имот с потенциал за целогодишно живеене или ваканционен дом
Предлагаме за продажба просторен, напълно ремонтиран етаж от къща, разположен в китното село само на няколко километра от Благоевград. Локацията съчетава удобството на близостта до града с тишината и чистия въздух на планински район, което прави имота изключително подходящ както
Продажба
Два самостоятелни етажа от къщи с двор в центъра на село