partseli v regulatsiya в Каварна за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Голям парцел в Каварна
гр. Каварна
Земеделска земя с възможност за регулация и строителство
Предлагаме на Вашето внимание голям парцел за инвестиция с морска панорама, разположен на 1 км от центъра на град Каварна, в един от най-красивите Черноморски райони.
Общата площ на парцела е 54 321 кв. м.. Прекрасна морска панорама ще се разкрие от 2-3 етаж на бъдещата
Продажба
Хит
Двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна
гр. Каварна
Отличен апартамент с хубава гледка
Двустаен ваканционен апартамент на първа линия от морето на северното Българско Черноморие (със стълба до плажа). Имотът е част от затворен комплекс, построен на тихо, усамотено место, по-далеч от шума на курортите, но само на 3-4 минути с кола до Крайбрежната зона на Каварна и
52 880 €(103 424,29 лв.)
(829 €/м2) (1 621,32 лв./м2)Площ: 63.79 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-4%
Плаж на 250 м
Обзаведено жилище на 250 метра от плажа в Каварна
гр. Каварна
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
Апартамент с две спални в комплекс „Каварна Хилс”. Комплексът е разположен в морската туристическа зона на град Каварна, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини, кафе-бар и дискотека. Центърът на Каварна е само на 3 км. Комплексът предлага на своите
98 900 €103 000 €193 431,59 лв.201 450,49 лв.
(1 005 €/м2) (1 965,77 лв./м2)Площ: 98.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Резервиран
Двустаен апартамент с морска гледка в Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Готов за нанасяне морски имот в крайбрежната зона на Каварна, на 3 минути от плажа
Представяме за продажба панорамен двустаен апартамент с гледка към морето в поддържан затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът разполага с голям басейн с шезлонги
44 800 €(87 621,18 лв.)
(783 €/м2) (1 531,57 лв./м2)Площ: 57.21 м2 Етаж: 4
Близо до гр. Балчик , Kaliakria
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама, голяма веранда и достъп до два частни басейна
BULGARIAN PROPERTIES представя на вашето внимание този тристаен апартамент разположен „Калиакрия Резорт” на 55 км северно от Варна и на около 45 минути от Летище Варна. Наблизо са курортните градове на Балчик и Каварна също, а курорт Албена е само на 15 минути път с кола.
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 020 €/м2) (1 994,38 лв./м2)Площ: 146.12 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-13%
Плаж на 3 м
ПРОДАДЕН
Градска къща с двор близо до центъра на гр. Каварна
гр. Каварна
Имот с комуникативна локация на 3 км от плажа
Предлагаме за продажба къща с двор и отлична локация в близост до центъра на град Каварна, до главен булевард, супермаркет Лидл и други магазини, детска градина, зелени площи, на 3 км от плажа и на 60 км от морската столица Варна.
Къщата (85 м2) е строена през 1970 година.
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Панорамен тристаен апартамент в комплекс July Morning на първа линия
гр. Каварна
Просторен апартамент с две спални, две бани и две тераси близо до крайбрежната зона на Каварна
Отлично предложение за комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с прекрасна морска гледка от нос Калиакра до нос Емине, на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на
117 500 €(229 810,03 лв.)
(951 €/м2) (1 859,76 лв./м2)Площ: 123.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на първа линия в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен панорамен апартамент близо до Балчик и Каварна
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера, близо до черноморските градове Балчик и Каварна. Комплексът се намира
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 040 €/м2) (2 034,69 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна