Продажба на жилища в София - страница 10
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент ново строителство с акт 16 до метро и пазара „Красно село“
гр. София , кв. "Славия"
Просторно и функционално жилище с отлично разпределение в престижен комплекс
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Апартаментът е идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Към имота се предлага много
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в сграда с Акт 16 до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Красно село"
Модерно, светло и функционално жилище с отлично разпределение и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нов, престижен затворен комплекс с Акт 16, разположен само на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Локацията е изключително удобна и предпочитана — с отличен достъп до обществения транспорт, магазини, училища, парк и
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на пешеходно разстояние от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Просторен и слънчев апартамент в панелна сграда
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, контрол на достъпа, подменени входни врати. Намира се на тиха уличка, на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В
159 990 €(312 913,24 лв.)
(1 818 €/м2) (3 555,83 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
ПРОДАДЕН
Детска занималня в топ сграда до Парадайс Център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с търсена локация в кв. Кръстова вада на метри от метростанция
Детска занималня и паркоместа в жилищна сграда ново строителство, построена в началото на кв. "Кръстова Вада", до Южния парк. Районът се отличава с развита инфраструктура и близост до Парадайз Мол, болница "Токуда", посолствата на САЩ, Сирия, Индонезия и Афганистан, множество
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на 10 мин от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Обзаведено жилище в кв. Надежда 1
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с отлично поддържани общи части, подменена дограма и чип достъп. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В района се намират големи
160 000 €168 000 €312 932,80 лв.328 579,44 лв.
(1 818 €/м2) (3 556,05 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View с получен Акт 16
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Висок клас жилище с отлична локация на бул. Черни връх
Aпартамент с една спалня във „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски център „Ring Mall“, мебелен магазин „ИКЕА“ и в близост
149 000 €(291 418,67 лв.)
(2 219 €/м2) (4 339,82 лв./м2)Площ: 67.15 м2 Етаж: 2
ПРОДАДЕН
Луксозен мезонет на 300 м от метростанция „Витоша“ и Парадайс център
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен апартамент с камина, обзавеждане по дизайнерски проект и тераси с гледки към Витоша
Луксозен, стилен и комфортен имот, изпълнен по дизайнерски проект, разположен на две нива в тухлена сграда от средата на 90-те години с добре подържани общи части, асансьор, контрол на достъпа и видеонаблюдение.
Имотът предлага уникална симбиоза между лукс и комфорт в желан
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Уютен тристаен апартамент до РУМ Младост
гр. София , кв. "Младост 2"
Обзаведено жилище с възможност за преустройства
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано.
Към апартамента има мазе с площ от 4-5 кв.м.
Просторен имот, разположен в панелна сграда с поддържани общи части на удобно разстояние от две
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 726 €/м2) (3 376,14 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на 5 мин от метростанция Бели Дунав
гр. София , кв. "Надежда 3"
Апартамент в добре поддържана сграда, подходящ за живеене и за инвестиция
Чудесно предложение за тристаен апартамент на 1/8 етаж в добре поддържана панелна сграда, заключващ се вход, подменена дограма на входа в близост до множество ежедневни услуги и спирки на редовния градския транспорт. Друг плюс на имота е неговата комуникативна локация в кв.
134 000 €(262 081,22 лв.)
(1 506 €/м2) (2 944,73 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в близост до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Обзаведено ателие в комуникативния квартал Полигона
Еднопространствен имот в оживен район на столицата, в близост до Мегапарк, The Mall, Мосю Бриколаж, Мебелни къщи Ралица, бул. Цариградско шосе за бърза връзка до възлови точки в столицата, топ центъра на града, ежедневни удобства, обществени институции и други. Входът е с добре
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 757 €/м2) (3 436,36 лв./м2)Площ: 54.07 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Апартамент с 1 спалня близо до парк „Младост 3“ и метро
гр. София , кв. "Младост 3"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация в столичния кв. Младост 3
Светъл и уютен апартамент, готов да приеме новите си собственици, разположен в панелна сграда с перфектно поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, асансьор, нова метална входна врата с чип, позициониран на тиха и спокойна улица в зеления и постоянно развиващ се
133 900 €139 900 €261 885,64 лв.273 620,62 лв.
(2 195 €/м2) (4 293,21 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в тухлена сграда в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Тристайно жилище с възможност за обособяване на още една спалня
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои в четиристаен непреходен апартамент, поради наличието на вода и канализация в сегашната всекидневна, а настоящата кухня може да се превърне в трета спалня. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано,
310 000 €324 900 €606 307,30 лв.635 449,17 лв.
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в Oasis Residence до Панчарево
с. Панчарево , гр. София
Ново жилище с двор до Англо-американско училище, с лесен достъп до Околовръстен път
Четиристаен апартамент в модерен затворен комплекс Oasis Residence, успешно съчетаващ модерни удобства и близост до природата – езерото Панчарево (10 минути) и ски курорт Витоша (20 минути), както и удобен достъп до Околовръстен път и Самоковско шосе, на 5 минути от
314 000 €(614 130,62 лв.)
(2 017 €/м2) (3 944,32 лв./м2)Площ: 155.70 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Жилище с удобна локация до метростанция, детска градина и магазини
Светъл и просторен апартамент разположен в панелна сграда с отлично поддържани общи части, контрол на достъп, подменена дограма на входа на тиха и спокойна улица с добре поддържани околоблокови пространства. В близост се намира метростанция Младост 3 и 25 поликлиника.
Имотът
169 900 €175 000 €332 295,52 лв.342 270,25 лв.
(1 845 €/м2) (3 607,99 лв./м2)Площ: 92.10 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Aпартамент с три спални в поддържана сграда близо до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Жилище близо до две детски площадки, училище и спирка на градски транспорт
Изключително топъл и светъл апартамент в кв. Дианабад. Районът осигурява отлични условия за спокойно ежедневие, отлични комуникации и оживена среда, достъпът до центъра и важни точки на града се извършва лесно и удобно. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
206 000 €(402 900,98 лв.)
(1 938 €/м2) (3 790,23 лв./м2)Площ: 106.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Просторен и светъл апартамент с 2 спални близо до парк „Младост 3“ и метро
гр. София , кв. "Младост 3"
Частично обзаведено жилище с отлична локация в столичния кв. Младост 3
Светъл и много просторен апартамент в столичния кв. Младост 3. Намира се на много комуникативно място в непосредствена близост има множество магазини от големи вериги, училище, детска градина, поликлиника, община и парк. Жилището е част от тухлена сграда от 2006 г., с асансьор,
235 000 €(459 620,05 лв.)
(1 895 €/м2) (3 706,61 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
ПРОДАДЕН
Луксозен апартамент на тиха улица в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведен тристаен апартамент в нова сграда в подножието на планината
Търсите спокойствие, чист въздух и великолепна атмосфера в подножието на Витоша? Не пропускайте този имот! Луксозен тристаен апартамент в един от най-зелените и спокойни столични райони. Добре уреден и търсен, встрани от шума на големия град, но с лесна връзка с важни точки на
195 000 €235 000 €381 386,85 лв.459 620,05 лв.
(1 658 €/м2) (3 243,36 лв./м2)Площ: 117.59 м2 Етаж: 2
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с прекрасна гледка на пешеходно разстояние от Южен парк и Парадайс център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в модерна сграда с луксозна фасада и качествени общи части до всички удобства
Просторно жилище с уникални гледки към Витоша и столицата и отлична локация на пешеходно разстояние от Южен парк и Парадайс център!
Апартамент с една спалня в нова сграда, радваща се на комуникативна локация в предпочитания кв. Кръстова вада. Жилището се отличава с просторни,
330 000 €(645 423,90 лв.)
(1 995 €/м2) (3 902,20 лв./м2)Площ: 165.40 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Уникален тристаен апартамент на ул. Съборна
гр. София , кв. "Център"
Престижен имот сред популярни архитектурни забележителности в топ центъра на столицата
Изключителен имот, разположен в сърцето на столицата, заобиколен от емблематични архитектурни забележителности като храм „Свети Георги Победоносец” Ротондата, катедрален храм Света Неделя, Президентството, хотел „Балкан”. Тристайният апартамент е разположен в представителна
320 000 €(625 865,60 лв.)
(4 507 €/м2) (8 815,01 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София