Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Бал на цветята през юни

2008-06-20   |  style.pop.bg

Нашата страна ще бъде първото място в Европа, където любимецът на европейската аристокрация - дизайнерът Мануел Мота, ще представи своите уникални тоалети. Това ще се случи по време на Бала на цветята, организиран от продуцентска компания "Нова Световна Визия" и програма "Произведено в България", който ще се проведе на 25 юни т.г. в "Шератон София Хотел Балкан". Уникалните тоалети ще бъдат декорирани с живи цветя и пеперуди, като за тази нетрадиционна украса ще се погрижит единствената в България ферма за живи пеперуди - "Бътерфлай" и фирма за цветя "Тилия".

По време на бала ще бъдат представени 14 рокли от колекция пролет-лято 2009 на Мануел Мота, разделени на четири теми, характеризиращи годишните сезони. В паузите между дефилетата балерината от "Болшой театър" Влада Парфенова ще нарисува с танц живописната красота на всеки един от сезоните. На подиума ще дефилират известни български вип-дами и публични личности, които познават и обичат тоалетите на европейската аристокрация.

Специалната изненада на вечерта ще бъде финалната рокля "Кралица на феите – роза", която е проектирана лично от Мануел Мота и е изработена изцяло от живи цветя и пеперуди. По време на Бала ще се проведе благотворителен търг на цветя, осигурени от фирма "Тилия". Средствата, събрани по време на благотворителната акция, ще бъдат предоставени на "Фонд за лечение на деца" на проф. Иван Черноземски. За изискаността на бляскавото събитие ще допринесе шармантното оформление на сцената, дело на тематичния дизайнер Юлиан Тахов, който е носител на призовете "Дизайнер на годината" и "Човек на XXI-ви век".

Изисканото меню, прекрасно импониращо на високата класа и стила на събитието, също е решено в цветната и пъстра гама и е приготвено от главния готвач на Шератон София Хотел Балкан. Тази година цветето, което ще бъде царицата на бала е "РОЗАТА". Ето защо по време на грандиозната бална вечер ще бъде връчен призът "Златна българска роза", който се присъжда на успялата жена. Наградата е признание за усилията на ума и таланта на дамите, които блестят със собственото си, устойчиво на времето, присъствие – като златото, и очароват като розата! Призът ще бъде връчен по решение на експертен съвет, който е съставен от известни български дейци на изкуството, политиката и културата.

Наградените тази година ще бъдат разделени в две категории: национална и световна. Номинирани в първата категория са: Райна Кабаиванска, Силви Вартан, Нешка Робева, Стефка Костадинова, проф. Аксиния Джурова и Д-р Павлета Табакова. Във втората категория номинираните са Мехрибан Алиева - първа дама на Република Азербайджан, Моника Белучи и Карла Бруни-Саркози – първа дама на Франция.
Балът на цветята е подарък за всеки, който знае легендата: „... ако на рамото ви кацне пеперуда, през цялата година ще ви съпътстват богатство и успех...”


Разгледайте нашите предложения в София

  Още новини

Сподели
Селските къщи са хит и през тази година!
Купете къща на село за уикенди, ваканции или за постоянно живеене! Собствен двор и място далече от шума на големия град. Да се насладим на даденостите на българските села! Вижте нашите страхотни оферти за селски къщи в цялата страна.

Време е за по-спокоен живот и завръщане към природата!
Вижте още
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
bTV: Гаражите в София вече струват колкото къща в областен град

Бум в търсенето на гаражи в София. В някои региони на столицата те вече струват колкото къща в областен град.

В по-крайните райони на града, където има повече ново строителство и предлагане на гаражи, цените им варират около 40-45 хиляди евро. В най-централните и стари квартали като някои части на "Лозенец", "Изток" и Докторския паметник, цената на един гараж е между 70 хиляди и 100...

04 Март, 2026
Фирмени
Брокери на месец март 2026 🌺

Пролетта наближава, а ние напредваме в годината с увереност и професионализъм!

Февруари затвърди тенденцията за връщане към по-балансиран и устойчив имотен пазар. Активността остава стабилна, преговорите са по-обмислени, а сделките – добре структурирани и подготвени.

В тази среда се отличиха нашите Брокери на месеца – консултантите на BULGARIAN PROPERTIES, които с ек...

02 Март, 2026
Фирмени
Полина Стойкова MRICS участва в Real Estate Business Forum 2026 на Imoti.net

На 24 февруари 2026 г. в Inter Expo Center се проведе първото за годината издание на Real Estate Business Forum, организирано от Imoti.net. Събитието събра водещи експерти, мениджъри и професионалисти от имотния сектор, за да обсъдят бъдещето на бранша, ролята на технологиите и променящата се среда за работа на агенциите.

Сред участниците в панелната дискусия беше Полина Стойкова MR...

26 Февруари, 2026
Медиите за нас
Еврото и пазарът на имоти в България - репортаж на телевизия Bulgaria ON AIR

Как се адаптира имотният пазар след въвеждането на еврото у нас?

На този и на още други въпроси отговориха експерти от бранша по време на първия бизнес форум на Imoti.net за 2026-та година – "Real Estate Business Forum", част от Investor Media Group.

Адаптацията на имотния пазар след влизането ни в еврозоната беше във фокуса на 11-ото издание на форума.

...

25 Февруари, 2026

Изпратете запитване