Продажба и наем на имоти във Варна - страница 13
Лукс
Плаж на 1 км
Панорамна триетажна къща с басейн в град Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Самостоятелна къща с гараж и паркоместа в кв. Бриз
Предлагаме на вашето внимание самостоятелна триетажна къща с басейн, гараж за една кола и паркоместа за две коли пред него, построена в най-високата точка на местност Св. Никола - уникално място с гарантирана във времето гледка към морето от всяко ниво на имота.
Къщата (РЗП
Продажба
Два парцела в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Хубав имот с морска и градска гледка и целогодишен достъп
Два панорамни парцела в пределите на Варна. Цената е за двата парцела с обща площ 925 кв.м. Отличен имот с морска и градска гледка, граничи с борова горичка. Прекрасен район с чист въздух! Разстоянието до булевард Христо Смирненски е 1,5 км.
Според новият ОУП на Варна попада в
80 000 €(156 466,40 лв.)
(86 €/м2) (169,15 лв./м2)Площ: 925.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Четиристаен апартамент в кв. Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски
Четиристаен апартамент с комуникативна локация в кв. Гръцка махала, на 150 м до плажа и Морската градина, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, Римски Терми, Морска гара, музеи, галерия, с удобен достъп до топ центъра на Варна, Катедралата,
257 500 €(503 626,23 лв.)
(3 433 €/м2) (6 715,02 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Ла Мер / La Mer на първа линия
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Партерно жилище с паркомясто сред зеленина в луксозен комплекс на брега на морето
Нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти включва тристаен апартамент с включено паркомясто в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Имотът е построен на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък в
245 000 €(479 178,35 лв.)
(1 738 €/м2) (3 398,43 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Просторен апартамент под наем близо до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище под наем с три спални в центъра на Варна
Отлично предложение за наем на модерно обзаведен апартамент в центъра на Варна, близо до Медицински университет, бул.Цар Освободител, Трета природоматематическа гимназия „Акад. Методий Попов“, Висше училище по мениджмънт, магазини и заведения.
Имотът е разположен на пети етаж
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(6,81 €/м2) (13,33 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Многостаен апартамент с три спални до Морската градина
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозен апартамент с дворно място до Южния плаж
Предлагаме на Вашето внимание изключителен апартамент с три спални, собствен двор и усещане за къща, в централната част на Варна, граничещ с Морска градина (10 метра) и на 100 метра от южния плаж, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка, Римски
468 650 €(916 599,73 лв.)(без ДДС)
(2 589 €/м2) (5 064,09 лв./м2)Площ: 181.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Просторна къща с двор и басейн в село Близнаци
Близо до гр. Варна , с. Близнаци
Отличен имот за инвестиция с 11 спални и красиви гледки близо до морето
Отлично предложение за инвестиция – просторна къща с прекрасно поддържан двор (1005 кв.м.) с градина с рози, барбекю и външен басейн в село Близнаци, близо до морето, кк Камчия и морската столица Варна. Имотът е разположен на малка странична уличка с красива гледка, като тук
Продажба
Земеделска земя в землището на село Куманово
Близо до гр. Варна , с. Куманово
Голям парцел за жилищно или друг тип застрояване на 8 км. от Варна
Предлагаме за покупка парцел за застрояване в район на 8 км. от гр. Варна. Имотът се намира в село Куманово и е с площ 4750 кв. м. Красива природа, чист въздух и близост до всичко необходимо.
Има стар ПУП с параметри на застрояване:
• височина - 10 м.
• кинт - 0,8
Наем
Магазин под наем в района на Лятно Кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Бизнес помещение в централната част на града
Предлага се магазин до училище Йордан Йовков – Лятно Кино Тракия. Районът е оживен, предлага необходимо - спирки на градски транспорт, градинки, детски площадки, кафенета, заведения, детска градина.
Общата площ на помещението е 78 кв.м., намира се на партерен етаж. Разполага с
Продажба
Голям офис на три нива до Дворец на културата и спорта
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Просторен бизнес имот в поддържана сграда на пешеходно разстояние от Икономически университет - Варна
Предлагаме за продажба луксозен офис на три нива. Имотът се намира на комуникативно място в близост до ВИНС и Дворец на културата и спорта. В района са концентрирани държавни и общински институции, културни, образователни центрове и др., както и булевард "Княз Борис I" -
Продажба
-40%
Ексклузивно
Парцел на брега на язовир на 13 км от Варна
Близо до гр. Варна , с. Осеново
Парцел за строеж на къща или бунгало в края на село Осеново
Парцел с площ от 3000 кв.м. и директен излаз на брега на язовир, на 4 км от Кранево с просторните си плажове, на 3 км от Златни пясъци (пресечен терен), на 7 км от Албена и на 13 км от морската столица Варна с разнообразие от модерни градски удобства и услуги.
Язовирът е
27 000 €45 000 €52 807,41 лв.88 012,35 лв.
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Земя
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Регулиран парцел на асфалтов път до язовир Цонево
Близо до гр. Варна , с. Дебелец
Панорамен парцел в живописно вилно селище
Отлична възможност за покупка на парцел за строеж на вашия нов дом във вилно селище в община Дългопол, област Варна, до язовир Цонево, на 70 км от летището в морската столица. Имотът е разположен на асфалтов път.
Парцелът е с площ от 760 кв.м. и разполага с вода и
Продажба
Къща с голям двор и хубава гледка близо до гора и река
Близо до гр. Варна , с. Гроздьово
Имот в живописно село на 55 км от град Варна
Предлагаме за покупка къща с голям двор в живописно село в Североизточна България, на десния бряг на река Камчия. Селото е едно от най-големите във варненска област, намира се в община Долни Чифлик. В близост до селото се намира резерватът Шерба, който предлага отлични условия за
Наем
Земеделска земя под наем в с. Близнаци
Близо до гр. Варна , с. Близнаци
Земеделска земя на 20 км от Варна
Земеделска земя с изложение югозапад и лек наклон в село Близнаци. Селото е добре уредено, тихо и спокойно, достъпно целогодишно. Пътните връзки с околните населени места са поддържани.
Имотът е с площ 15 дка, има трифазен ток с трайна настилка - 200 метра от първокласен път
Наем
-17%
Резервиран
Светъл двустаен апартамент в комплекс Evergreen в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Чисто ново жилище на 300 м от Приморски Парк и на 700 м от морето
АПАРТАМЕНТЪТ СЕ ДАВА САМО ДЪЛГОСРОЧНО!
Перфектен двустаен апартамент под наем, в комплекс от затворен тип с комуникативно местоположение в ж.к. Бриз само на 300 м от Приморски Парк, на 700 м от морето и плажната ивица, на 50 м от автобусна спирка и на 12 км от летище
500 €/месец600 €977,92 лв./месец1 173,50 лв.
(8,13 €/м2) (15,90 лв./м2)Площ: 61.52 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Едноетажна къща с двор на 10 км до Провадия
Близо до гр. Варна , Манастир Света Богородица
Солидна къща за ремонт с централна локация в близост до средновековен манастир
Едноетажна къща (83 кв.м.), строена през 1980 година с дворно място (1012 кв.м.) и възможност за паркиране в него, със спокойна локация в малко село на 10 км от Провадия и на 60 км от морската столица Варна. Имотът се намира в централна част на селото близо до кметството, поща,
Продажба
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Резиденция над района к.к Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Луксозен хотел с удобства с морска панорама
Изключителна локация, лукс и непреходен стил - бутиков хотел или атрактивен VIP балнеоложки център с минерална вода. Предлагаме ви изключителна възможност да станете новия собственик на една от най-изисканите класически резиденции във Варна. Великолепен стилен хотел с идеално
Наем
За частни лица
Перфектен новообзаведен двустаен апартамент в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозно жилище до Археологическия музей и централната пешеходна зона
Перфектен двустаен апартамент под наем, разположен в луксозна сграда с перфектна локация в централна част на град Варна в непосредствена близост до Археологическия Музей, само на 350 м от централна пешеходна зона, в близост до Хуманитарна гимназия, Медицински университет (850 м),
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(18 €/м2) (34,23 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ресторант- бар в топ центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Оборудван бизнес имот близо до хотел "Черно море"
Предлагаме за продажба ресторант-бар в топ центъра на гр. Варна, в непосредствена близост до Фестивален Комплекс и хотел „Черно море“.
Районът е с добре развита инфраструктура. Наличието на множество търговски обекти, редовен транспорт и главни пътни артерии го нареждат сред
Продажба
Голям парцел в землището на Аврен
Близо до гр. Варна , с. Аврен
620 декара земя до Аврен и град Варна
BULGARIAN PROPERTIES предлага за продажба голям парцел земя 620 дк в землището на село Аврен, община Аврен, област Варна.
352 дк са е със сменен статут и в регулация с изготвен ПУП със следните показатели: Кинт 0,8, Плътност: 35%, Озеленяване: 60%, височина макс. 10 м.
Продажба
Обширен плот от 12 декара до яз. Цонево
Близо до гр. Варна , село Дебелец
Земеделска земя в Дебелец, община Дългопол
BULGARIAN PROPERTIES предлага за продажба този обширен плот земя разположен в землището на с. Дебелец, община Дългопол, област Варна, само на около 50 м от брега на язовир Цонево.
Дебелец е село в Североизточна България. Общинският център Дългопол е разположен в източната
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с прилежащ двор и възможност за паркомясто в местност Пчелина
гр. Варна , кв. "м-т Пчелина"
Обзаведен апартамент в спокoкоен и живописен район на морската столица Варна
Представяме за продажба обзаведен апартамент с две спални, прилежащ двор в местност Пчелина, предлагайки спокойствие и природна красота, като същевременно осигурява бърз достъп до основни пътища и удобства. Намира се в близост до супермаркет, медицински център, аптека, пицария,
159 000 €(310 976,97 лв.)
(1 325 €/м2) (2 591,47 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна