Продажба и наем на имоти във Варна - страница 7
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Предлагаме на вашето внимание уютен двустаен апартамент (64.6 кв.м.), разположен в един от най-популярните курорти по българското Черноморие – Златни Пясъци. Апартаментът е част от затворен комплекс Аквамарин, само на 200 метра от плажа. Чудесно място за почивка, както през
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2) (3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Масивна сграда с голямо дворно място на 1 км от язовир Цонево
Близо до гр. Варна , с. Сава
Имот в тихо селце с красива природа в Североизточна България
Предлагаме за покупка масивна къща в живописно селце в Североизточна България. Ползвана е за ателиета за живопис на художници.
Имотът е с РЗП - 500 кв.м. (застроена площ 250 кв.м.) и се състои от:
• Първи и втори етаж - по две помещения 5х8 метра, кабинет (спалня), кухня с
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-2%
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Външно паркомясто за продажба с отлична локация близо до главен път
гр. Варна , кв. "Виница"
Паркомясто на 150 метра от пътя Виница – Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба паркомясто, разположено в нова сграда в района между квартал Виница и курорта Св. Св. Константин и Елена, само на около 150 метра от главния път. Локацията е изключително удобна и с лесен достъп, което прави имота подходящ както за собствени нужди, така и
Продажба
За частни лица
Плаж на 15 м
Просторен парцел с морска панорама в живописно село
Близо до гр. Варна , с. Дюлино
Регулиран имот с отлична локация и инфраструктура
Представяме за продажба просторен урегулиран поземлен имот с площ от 1800 кв.м, разположен в живописно и целогодишно населено село, само на кратко разстояние от морето.
Парцелът се намира на централна и удобна локация, с лесен достъп и изградена инфраструктура в района. В
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 6 км
Нова къща с двор край с. Приселци близо до красиви плажове
Близо до гр. Варна , с. Приселци
Къща в тоскански стил с 3 спални, 3 бани, самостоятелен двор и веранда
Предлагаме за продажба къща в тоскански стил с 3 спални, 3 бани с тоалетни, самостоятелен двор (650 кв.м.), веранда, с гараж и 2 паркоместа. Къщата ще бъде завършена по БДС и ще бъде въведена в експлоатация през 2027 г. Намира се на тихо, спокойно и сигурно място край село
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел в регулация в района на Св. Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Имот с ток и вода в града с потенциал за строителство
Предлагаме за продажба парцел в регулация, разположен в м-т Св. Никола – един от най-предпочитаните и бързо развиващи се райони на гр. Варна.
Имотът е с площ от 590 кв.м и предлага отлични условия за изграждане на еднофамилна къща на два или три етажа, съобразена с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(280 €/м2) (546,97 лв./м2)Площ: 590.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в малка сграда в местност Ален мак
, гр. Варна
Разчупен апартамент с гледка към басейн недалеч от Варненски Свободен университет
Имаме удоволствието да предложим под наем разчупен двустаен апартамент в малка сграда, недалеч от Варненски Свободен университет в местност Ален мак, близо до автобусна спирка (150 м) на две спирки от плаж Кабакум. Имотът е подходящ за целогодишно живеене, като в двора има басейн
430 €/месец(841,01 лв./месец)
(7,82 €/м2) (15,29 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Къща с голям двор в развито село на 40 км от Варна
Близо до гр. Варна , с. Царевци
Готов за живеене имот с просторен парцел, лозе, кладенец и множество постройки
Търсите дом сред тишина и зеленина, но с удобен достъп до града? Представяме ви имот с характер и потенциал в село Царевци – само на около 40 км от Варна, където ще откриете спокойствие, пространство и всички необходими условия за целогодишно живеене.
Имотът включва каменна
Продажба
Плаж на 10 км
Модерен жилищен комплекс в кв."Владислав Варненчик 1"
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Функционални и комфортни апартаменти в близост до големи търговски вериги и с бърз достъп до главни булеварди
Представяме ви нов мащабен проект, който съчетава съвременна архитектура, функционалност и комфорт, създавайки цялостна среда за живот и инвестиция в динамично развиващ се район на гр. Варна – кв. „Владислав Варненчик 1“, с удобен достъп до основни пътни артерии
и близост до
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 291 - 1 320 €/м2)(2 524,98 - 2 581,70 лв./м2)Площ: 62.93 - 116.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-25%
Плаж на 5 км
Парцел със сглобяема къща с три спални в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот на тиха улица на 5 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 626 кв.м, заедно с сглобяема къща с обща площ 64 кв.м, разположена на тиха и спокойна улица с удобен достъп и напълно изградени партиди към ВиК и Енерго-Про.
Къщата е изградена върху здрав бетонен фундамент и разполага с носeща метална
Продажба
Земеделска земя в местност Харамията, землището на с. Слънчево
Близо до гр. Варна , с. Слънчево
Парцел в близост до автомагистрала „Хемус“ - отличен избор за лозарство, земеделска дейност, дългосрочна инвестиция
Предлагаме за продажба 3919 кв.м земеделска земя, категория IV, с начин на трайно ползване лозе, разположена в местност „Харамията“, землището на с. Слънчево. Имотът е с удобен достъп по полски път и се намира в непосредствена близост до автомагистрала „Хемус“, което го прави
17 676 €(34 571,25 лв.)
(4,51 €/м2) (8,82 лв./м2)Площ: 3 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане 2
гр. Варна , кв. "Възраждане 2"
Обзаведено жилище до училище и хипермаркети
Двустаен апартамент с отлична локация в тих и спокоен район, на метри от училище, детска градина, няколко хипермаркета - Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, магазини и ресторанти.
Имотът (обща площ от 60 кв.м.) се намира на 6 етаж в сграда с поддържани общи части и асансьор.
380 €/месец(743,22 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Регулиран парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Парцел с правилна форма в зелена зона, подходящ за къща или жилищно строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 700 кв.м, разположен в град Бяла, област Варна, само на 400 метра от плажа. Имотът се намира в зелена паркова зона на града, което съчетава спокойна среда, чист въздух и удобна близост до морето.
Парцелът е с правилна форма и е
Продажба
Земеделска земя близо до Варна – отлична инвестиция в развиващ се район
Близо до гр. Варна , с. Слънчево
Равен парцел до АМ „Хемус“ с потенциал за бъдещо развитие
Земеделска земя с площ от 2451 кв. м., разположена в местност „Дут Комлук“, землището на с. Слънчево, в непосредствена близост до гр. Варна.
Имотът е с равен терен и категория IV, което го прави подходящ както за земеделско ползване, така и за дългосрочна инвестиция с
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна