Имоти в кв."Лагера", гр. София за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен жилищен проект с панорамна гледка към Витоша в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Съвременен дом с добра локация, високо качество на строителство и комфортна градска среда
Впечатляваща жилищна сграда, създадена за хора, които търсят качество, стил и удобство в един от най-желаните квартали на София – Лагера. Проектът съчетава модерна архитектура, функционални жилища и внимателно подбрани материали, които гарантират устойчивост, енергийна
от 171 975 €(от 336 353,86 лв.)(без ДДС)
(2 667 - 3 000 €/м2)(5 216,20 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 57.32 - 147.66 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София