Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Управляващият директор на БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС Михаил Чобанов в "Денят започва" по БНТ

2008-10-08   |  БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС, Централен офис

Управляващият директор на БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС Михаил Чобанов бе гост на сутрешното предаване на БНТ „Денят започва”.

Михаил Чобанов отбеляза, че няма криза на пазара за недвижими имоти в България и че само в сегмента на ваканционните имоти има намаление на цените, което се дължи предимно на лоша локация и некачествено строителство.

На въпрос на водещите относно падането на цените на имотите, господин Чобанов наблегна, че трябва да се прави разлика между отделните сегменти на пазара, а не всички да се слагат под един знаменател. Така трябва да има ясно разграничаване между ваканционни, жилищни и бизнес имоти, като всеки от се различава от останалите.

По молба на водещите за съвет към купувачите на имоти, Управляващият директор на БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС посъветва да се купуват качествени имоти, като клиентите бъдат водени от качеството на строителството, от местоположението на имота и от удобствата, които се предлагат, както и добрата цена.


Вижте интервюто по БНТ

---
Авторски права: 2008 Бългериан Пропертис ООД. Всички права запазени. За повече информация или съвет, моля свържете се с нас на тел. 02 9 11 50 или ни пишете на имейл: info@bulgarianproperties.com. Използването на тази статия от трети страни е разрешено само ако източникът www.BulgarianProperties.bg и Авторът на статията бъдат надлежно цитирани. Данните в този материал са събрани от Автора и от Бългериан Пропертис ООД и целта им е изцяло информативна. Направили сме всичко възможно да предоставим максимално точна информация. Бългериан Пропертис ООД не носи отговорност за каквито и да е загуби или щети, причинени или в резултат на решения, взети на базата на информацията, предоставена в тази статия.
© Бългериан Пропертис ООД 2008.


  Още новини

Сподели
Ново строителство в Бургас - вашият нов дом е тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още
⛰️ Горещ пазар на имоти в Банско - вижте най-добрите предложения само при нас!
Изберете собствен имот в топ ски курорта на България, който предлага отлични условия за почивка и туризъм през цялата година. За лично ползване и отдаване под наем. Почивки и уикенди в собствен имот, без нужда от хотелски резервации!
Вижте още

Още Новини

Медиите за нас
bTV: Гаражите в София вече струват колкото къща в областен град

Бум в търсенето на гаражи в София. В някои региони на столицата те вече струват колкото къща в областен град.

В по-крайните райони на града, където има повече ново строителство и предлагане на гаражи, цените им варират около 40-45 хиляди евро. В най-централните и стари квартали като някои части на "Лозенец", "Изток" и Докторския паметник, цената на един гараж е между 70 хиляди и 100...

04 Март, 2026
Фирмени
Брокери на месец март 2026 🌺

Пролетта наближава, а ние напредваме в годината с увереност и професионализъм!

Февруари затвърди тенденцията за връщане към по-балансиран и устойчив имотен пазар. Активността остава стабилна, преговорите са по-обмислени, а сделките – добре структурирани и подготвени.

В тази среда се отличиха нашите Брокери на месеца – консултантите на BULGARIAN PROPERTIES, които с ек...

02 Март, 2026
Фирмени
Полина Стойкова MRICS участва в Real Estate Business Forum 2026 на Imoti.net

На 24 февруари 2026 г. в Inter Expo Center се проведе първото за годината издание на Real Estate Business Forum, организирано от Imoti.net. Събитието събра водещи експерти, мениджъри и професионалисти от имотния сектор, за да обсъдят бъдещето на бранша, ролята на технологиите и променящата се среда за работа на агенциите.

Сред участниците в панелната дискусия беше Полина Стойкова MR...

26 Февруари, 2026
Медиите за нас
Еврото и пазарът на имоти в България - репортаж на телевизия Bulgaria ON AIR

Как се адаптира имотният пазар след въвеждането на еврото у нас?

На този и на още други въпроси отговориха експерти от бранша по време на първия бизнес форум на Imoti.net за 2026-та година – "Real Estate Business Forum", част от Investor Media Group.

Адаптацията на имотния пазар след влизането ни в еврозоната беше във фокуса на 11-ото издание на форума.

...

25 Февруари, 2026

Изпратете запитване