Кои са най-предпочитаните комплекси ново строителство в кв.Бъкстон, гр.София?
Имоти в кв."Бъкстон", гр. София за продажба и под наем
За частни лица
Последен комуникативен офис в нова сграда с Акт 16 в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Просторен офис до ключ в нискоенергийна сграда висок клас строителство до посолство и възлов булевард
Последен наличен просторен офис с комуникативна локация в кв. Бъкстон срещу Посолството на Кралство Саудитска Арабия, в близост до бул. Братя Бъкстон, ул. Тодор Каблешков, Джъмбо, Мол България, супермаркет Лидъл, детски градини и училища, бул. Цар Борис III, парк Славия,
от 500 000 €(от 977 915 лв.)(без ДДС)
(2 787 €/м2) (5 450,73 лв./м2)Площ: 179.41 - 179.41 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон