Апартаменти (различни типове) в Варна за продажба и под наем - страница 5
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-2%
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в малка сграда в местност Ален мак
, гр. Варна
Разчупен апартамент с гледка към басейн недалеч от Варненски Свободен университет
Имаме удоволствието да предложим под наем разчупен двустаен апартамент в малка сграда, недалеч от Варненски Свободен университет в местност Ален мак, близо до автобусна спирка (150 м) на две спирки от плаж Кабакум. Имотът е подходящ за целогодишно живеене, като в двора има басейн
430 €/месец(841,01 лв./месец)
(7,82 €/м2) (15,29 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, гр. Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Напълно обзаведено жилище с отлична локация
Търсите нов дом под наем във Варна, който съчетава удобство, пространство и отлична локация? Представяме ви тристаен апартамент в района на Чаталджа – предпочитано място за живеене с бърз достъп до центъра и всички градски удобства.
Жилището е с площ от 115 кв.м и се намира на
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (20,75 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 10 км
Модерен жилищен комплекс в кв."Владислав Варненчик 1"
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Функционални и комфортни апартаменти в близост до големи търговски вериги и с бърз достъп до главни булеварди
Представяме ви нов мащабен проект, който съчетава съвременна архитектура, функционалност и комфорт, създавайки цялостна среда за живот и инвестиция в динамично развиващ се район на гр. Варна – кв. „Владислав Варненчик 1“, с удобен достъп до основни пътни артерии
и близост до
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 291 - 1 320 €/м2)(2 524,98 - 2 581,70 лв./м2)Площ: 62.93 - 116.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане 2
гр. Варна , кв. "Възраждане 2"
Обзаведено жилище до училище и хипермаркети
Двустаен апартамент с отлична локация в тих и спокоен район, на метри от училище, детска градина, няколко хипермаркета - Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, магазини и ресторанти.
Имотът (обща площ от 60 кв.м.) се намира на 6 етаж в сграда с поддържани общи части и асансьор.
380 €/месец(743,22 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 2 км
Четиристаен апартамент до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Обзаведено просторно жилище с централна локация в морската столица
Предлагаме под наем просторен четиристаен апартамент с площ от 97 кв.м, разположен на 3-ти етаж в добре поддържана 6-етажна сграда с асансьор. Имотът е функционално разпределен и подходящ за всеки, който търси повече пространство и комфорт.
Намира се в централен район на
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (20,16 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Апартамент с две спални и гледка към морето във висок клас сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно жилище в спокойната част на един от най-предпочитаните квартали на морската столица
Представяме ви просторен тристаен апартамент, разположен на трети етаж в модерна нова сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Варна – кв. Виница. Имотът предлага комфорт, функционално разпределение и прекрасна морска панорама, като съчетава
212 300 €(415 222,71 лв.)
(1 697 €/м2) (3 318,60 лв./м2)Площ: 125.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Светъл и комфортен имот с две тераси и отлична локация
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Левски 1 на Варна. Имотът се намира на втори етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор, осигуряваща комфорт и удобство за ежедневно обитаване.
Апартаментът е с площ от 65
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 5 км
Едностайно ателие за продажба в района на Лятно кино „Тракия“
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Напълно обзаведено студио с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностайно ателие (студио), разположено в предпочитания и добре уреден район Лятно кино „Тракия“. Имотът се намира на 6-ти (последен) етаж в тухлена, добре поддържана сграда, построена около 2000 г.
Жилището е с площ от 30 кв.м и представлява мансарда, с
69 000 €(134 952,27 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с паркомясто
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в сграда в кв. Бриз. Районът е търсен в близост се намира сладкарница , плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис I-ви, Морската градина и плажа. Апартаментът е завършен по БДС (Акт 16 - юли 2026
135 000 €(264 037,05 лв.)
(2 045 €/м2) (4 000,56 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Апартамент с отлична локация до Морската градина във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот в централната част на града – между ВИНС и Спортна зала
Предлагаме за продажба уютен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – до Морската градина, между ВИНС и Спортна зала. Локацията е централна, комуникативна и тиха, в близост до университети, заведения, градски транспорт и морето – идеална както за
219 000 €(428 326,77 лв.)
(3 930 €/м2) (7 685,75 лв./м2)Площ: 55.73 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна