Продажба и наем на апартаменти (различни типове) в Варна - страница 3
За частни лица
Етаж от къща в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Жилищен имот в сграда-паметник на културата
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с площ на парцела на цялата къща 232 кв.м. в сграда-архитектурен паметник в центъра на Варна и предлагания имот за продажба - 3-етаж : 103, 32 кв.м.Имотът се намира в идеалният центъра на града, между баня Гъбата и хотел Черно море, в
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Южен апартамент с две спални под наем до Медицински университет в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда до два университета и училище
Обзаведен апартамент в сграда с добре поддържани общи части и асансьор. Имотът се намира близо до Медицински университет, Икономически университет, училище „Васил Априлов“, спирка на градски транспорт, магазини. Локацията предлага добра комуникативност и лесен автомобилен достъп,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в новострояща се сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово. Очакван Акт 16 - средата на 2026 година. Кварталът е разположен близо до морето и предлага красиви гледки към Варненския залив. Предлага много зелени площи и паркове, което го прави
139 000 €(271 860,37 лв.)
(1 301 €/м2) (2 543,60 лв./м2)Площ: 106.88 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Обзаведен апартамент с три спални в района на Гранд Мол Варна
гр. Варна , кв. "Гранд Мол"
Жилище в добре поддържана сграда на комуникативно място до ежедневни удобства
Предлагаме за продажба просторен апартамент в добре поддържана сграда в района на Гранд Мол Варна. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
250 000 €(488 957,50 лв.)
(2 083 €/м2) (4 074,65 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 600 м
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Открийте перфектния баланс между лукс и удобство с този прекрасно обзаведен едностаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс само на 50 метра от магазин Лидл в курортния комплекс Свети Константин и Елена. Този модерен дом е идеален за тези, които търсят стил и
155 000 €(303 153,65 лв.)
(3 159 €/м2) (6 177,98 лв./м2)Площ: 49.07 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Дизайнерски двустаен апартамент в центъра на кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозен слънчев апартамент до магазин Макао, автобусна спирка, детска градина и училище
Представяме на вашето внимание дизайнерски завършен, изключителен светъл, изцяло източен двустаен апартамент в идеален център на ж-к Виница, срещу магазин Макао, на 1 минута от спирка, до детска градина и училище, на 5 минути с кола до комплекс Св. Константин и Елена и плажната
155 000 €171 000 €303 153,65 лв.334 446,93 лв.
(2 153 €/м2) (4 210,47 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Етаж от къща с дворно място в кв. Трошево
гр. Варна , кв. "Трошево"
Поддържан имот в близост до детска градина, училище, хипермаркети и автобусна спирка
Представяме ви очарователно жилище, разположено в сърцето на квартал Трошево, гр. Варна! Този етаж от къща е идеален както за семейства, така и за тези, които търсят тих и спокоен дом. Този поддържан имот се намира в близост до популярни удобства, включително детска градина,
162 000 €(316 844,46 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Луксозно южно студио в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Компактен модерен апартамент до Галерия Графити и Икономически университет
Предлагаме под наем едностаен апартамент в идеалния център на морската столица – Варна, до Графити бар, Градска художествена галерия, Севастопол, бул. 8-ми Приморски полк, бул. Княз Борис 1-ви, Икономически университет, хотел Черно море, Морската градина, магазини, заведения и
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 36.00 м2
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме тристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Жилището е подходящо както за живеене така и за инвестиция, предлагайки в удобна близост всички ежедневни удобства и услуги.
Имотът се намира на пети етаж с площ 150.00 м2 (чиста площ 130 м2 плюс общи части 20.00
600 000 €(1 173 498 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-5%
За частни лица
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент с морска гледка
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда ново строителство без асансьор
Представяме на вашето внимание слънчев и уютен тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тухлена сграда в предпочитания за живеене варненски квартал Виница. Имотът съчетава усещане за комфорт, функционално разпределение и отлично местоположение – идеален
152 000 €159 900 €297 286,16 лв.312 737,22 лв.
(1 590 €/м2) (3 109,04 лв./м2)Площ: 95.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент в района на Медицински университет – Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент на пешеходна разстояние от идеалния център на града
Представяме на вашето внимание просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните локации на град Варна – в непосредствена близост до Медицинския университет. Имотът е част от завършена през 2016 г. сграда с отлично поддържани общи
715 €/месец(1 398,42 лв./месец)
(7,53 €/м2) (14,72 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-12%
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент до Икономически университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Отлично жилище в района на Червен площад с морска гледка
Предлагаме под наем готов за нанасяне тристаен апартамент с комуникативна централна локация до бул. Цар Освободител, ВИНС, Червен площад, Младежки дом Орбита, галерии, музеи, магазини, кафенета и ресторанти, главна спирка на редовния градски транспорт за връзка с разнообразие от
570 €/месец650 €1 114,82 лв./месец1 271,29 лв.
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня, разположен на втори етаж в новострояща се шестетажна сграда с асансьор и контролиран достъп. Жилището е с функционално разпределение и изцяло югоизточно изложение, което гарантира светлина и топлина през целия
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 297 €/м2) (2 536,74 лв./м2)Площ: 69.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 2 км
ОТДАДЕН
Обзаведено студио в района на Колхозен пазар, Варна
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Компактно жилище на партер, на 10 минути пеша от Катедралата
Предлагаме под наем напълно обзаведено студио, разположено в района на Колхозен пазар в Варна. Имотът се намира на около 10 минути пеша от Катедралата Успение Богородично, което осигурява бърз достъп до централната част на града, магазини, спирки на градски транспорт и множество
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 26.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Тристаен апартамент с южно изложение в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Новостроящо се просторно семейно жилище на възлов булевард с възможност за довършване „до ключ“
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в новострояща се жилищна сграда в кв. Възраждане 1, на възловия бул. „Република“. Локацията осигурява отлична комуникативност, бърз достъп до основни пътни артерии и удобства, като същевременно
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,08 лв./м2)Площ: 97.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Мезонет с 4 спални и търговско помещение в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Просторен имот с гледка към Варненския залив
Представяме на вашето внимание просторен мезонет с невероятна гледка към Варненския залив, разположен в един от най-престижните райони на Варна – кв. Бриз, м. Акчелар. Този имот предлага комфорт и лукс, съчетани с функционално разпределение и удобства за цялото
320 000 €(625 865,60 лв.)
(1 569 €/м2) (3 067,97 лв./м2)Площ: 204.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Лукс
Плаж на 1.2 км
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Предлагаме под наем елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Чайка. Районът е известен със своята зелена среда, близостта до морето и удобния достъп до централната част на града.
Жилището се намира на 6-ти етаж в
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(11 €/м2) (21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Четириетажна сграда с нескриваема морска панорама до детска градина, автобусна спирка, супермаркети
Предлагаме на Вашето внимание различни по големина апартаменти, с една или две спални, в бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница. Сградата е с три входа, четириетажна, с нескриваема морска панорама. Намира се в близост до детска градина, автобусна спирка,
от 101 500 €(от 198 516,75 лв.)
(1 353 - 1 947 €/м2)(2 646,24 - 3 808 лв./м2)Площ: 58.08 - 118.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка в комплекс на първа линия в м. Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Просторен и стилно обзаведен имот с три спални в топ комплекс
Предлагаме под наем изключително стилен и напълно обзаведен четиристаен апартамент с невероятна фронтална морска гледка, разположен в луксозен комплекс на първа линия в местност Кабакум – един от най-предпочитаните райони в близост до Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 180.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Изискан тристаен апартамент в централния квартал Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозно обзаведен нов апартамент на пешеходно разстояние до Морска гара
Предлагаме за продажба луксозно обзаведен тристаен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 от 2020 г. в престижния квартал Гръцка махала. Имотът има топ централна локация в близост до пешеходната зона на град Варна и Морската градина, Операта и централния площад Шадраваните,
255 000 €(498 736,65 лв.)
(2 684 €/м2) (5 249,86 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Висок клас строителство близо до Колхозен пазар
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нова жилищна сграда на 7 етажа с Акт 14, очакван Акт 16 – юни, 2026 година, предлагаща комфортни жилища, включително студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и подземни паркоместа. Сградата е проектирана, за да
от 76 500 €(от 149 621 лв.)
(1 650 - 1 994 €/м2)(3 227,12 - 3 899,93 лв./м2)Площ: 38.50 - 92.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Двустаен апартамент с хубава морска гледка в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот в луксозна сграда до к.к. Златни пясъци
Предлагаме двустаен апартамент в луксозна сграда в кв. Чайка, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Жилището се намира на на 10-ти етаж с площ 65 кв.м. Състои се от:
• голяма дневна с кухненски бокс (ел. оборудване от висок клас, климатик)
•
1 500 €/месец(2 933,75 лв./месец)
(23 €/м2) (45,13 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Нов тристаен апартамент с Акт 16 и предпочитана локация в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Просторно жилище с изба до възлови булеварди и учебни заведения
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в нова сграда с Акт 16, качествено строителство с луксозни общи части и комуникативна локация в кв. Бриз, до бул. Осми Приморски Полк, бул. Васил Левски, училище, детска градина, медицински център, супермаркети, бензиностанция, с
248 000 €(485 045,84 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,24 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Нов проект с апартаменти в кв. „Христо Ботев“
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Двустайни и тристайни жилища, завършени по БДС, на 10 минути от Катедралата
Представяме нова бутикова жилищна сграда в района на кв. „Христо Ботев“, в централната част на Варна. Локацията предлага отлична градска свързаност и пешеходен достъп, само на около 10 минути от емблематичния Катедрален храм Успение Богородично.
Сградата е малка и функционално
от 99 000 €(от 193 627,17 лв.)
(1 544 - 1 668 €/м2)(3 019,80 - 3 262,32 лв./м2)Площ: 59.37 - 128.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четиристаен апартамент с морска панорама до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Луксозно обзаведено жилище с 3 спални в комплекс от затворен тип Cabacum Beach Residence
Предлагаме за продажба комфортен четиристаен апартамент в престижния комплекс Cabacum Beach Residence, разположен в непосредствена близост до плаж Кабакум – един от най-предпочитаните плажове в района на Варна. Жилището се намира на 7-ми етаж от общо 9, с асансьор и отлично
Продажба
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент по БДС в нов проект в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Функционално жилище висок клас строителство с гледка към Варненското езеро
Предлагаме за продажба тристаен апартамент по БДС в новострояща се сграда в кв. Погреби, разположен на шести етаж от общо седем, с асансьор и приятна гледка към езерото.
Имотът е част от съвременен жилищен проект, който се намира в начален етап на строителство, със срок за
148 000 €(289 462,84 лв.)
(1 669 €/м2) (3 265,23 лв./м2)Площ: 88.65 м2 Етаж: 6
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна