Продажба и наем на апартаменти (различни типове) в Варна - страница 8
За частни лица
Многостаен апартамент до Дворец на културата и спорта във Варна
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище до ключ с паркомясто и централна локация
Предлагаме за продажба многостаен апартамент с централна локация, находящ се в района на Спортна зала, близо до Дворец на културата и спорта, Икономически университет, Висше Военноморско училище и други училища, плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис
329 000 €(643 468,07 лв.)
(2 419 €/м2) (4 731,38 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Операта в морската столица
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент с две спални в топ центъра на Варна
Предлагаме под наем апартамент с две спални в района на Операта, на пешеходно разстояние от Катедралата, Градска болница, Централна поща, Колхозен пазар, множество ресторанти и кафенета в топ центъа на морската столица Варна.
Апартаментът (чиста площ – 100 кв.м.) се намира на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Обзаведен двустаен апартамент в район Погреби, кв. Христо Ботев
гр. Варна , кв. "Христо Ботев"
Готов за нанасяне апартамент с удобен достъп до възлови булеварди и градски удобства
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент на втори етаж в тухлена сграда (2007 година) с асансьор и контролиран достъп в район Погреби.
Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван, с изложение юг-север и чиста площ – 55 кв.м.
Състои се от:
• Дневна
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(9,09 €/м2) (17,78 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Нов двустаен апартамент в широкия център на Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Луксозно обзаведено жилище с южно изложение до идеалния център на морската столица
Готов за нанасяне двустаен апартамент в широкия център на град Варна, на тихо и спокойно място до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси, магазини, училища, детски градини, с изградена отлична инфраструктура.
Жилището е ново (2017 година),
512 €/месец(1 001,38 лв./месец)
(9,31 €/м2) (18,21 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент в кв. Владиславово
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Жилище с удобна локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Владиславово. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще отриете детски градини, както и основни и средни
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 162 €/м2) (2 271,77 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище с панорамна тераса и възможност за покупка на паркомясто
Предлагаме двустаен апартамент по БДС в зеления и тих кв. Виница от затворен тип комплекс с прекрасен озеленен двор, барбекю, видеонаблюдение и охрана.
Разпределението включва дневен тракт с кухненски бокс, спалня и една голяма тераса, баня отделно, тоалетна отделно. Към
100 685 €(196 922,74 лв.)
(1 300 €/м2) (2 542,58 лв./м2)Площ: 77.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем до Медицински университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в центъра на града
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент под наем близо до центъра на гр. Варна, с една от най-предпочитаните за живеене локации, в близост до ВИНС, Червен площад, Медицински университет, Морска градина.
Свободен от 15.септември за дългосрочно ползване.
Изцяло
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,89 €/м2) (17,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 м
Луксозни апартаменти за целогодишно живеене в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Пететажна сграда с предпочитана локация и удобен достъп до Морската градина
Изберете своя нов дом в новострояща се жилищната сграда, разположена във високата и тиха част на кв. Бриз, над стадион „Варна“, на пешеходно разстояние от Морската градина, квартал Чайка, хипермаркет Кауфланд и на 5 мин с автомобил от центъра на морската столица. В квартала се
от 280 500 €(от 548 610,32 лв.)
(1 516 - 2 521 €/м2)(2 965,04 - 4 930,65 лв./м2)Площ: 137.45 - 184.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда с модерна архитектура и озеленено околоблоково пространство
Представяме за продажба двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница. Апартаментът се намира на 1-ви етаж в сграда с контролиран достъп и асансьор, с модерна архитектура и приятни озеленено околоблоково пространство.
Имотът е с площ разпределена между:
• дневна с
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,90 лв./м2)Площ: 88.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
Отлична възможност да станете собственик на приветливо и модерно жилище, завършено до ключ, разположено в луксозен затворен комплекс в м-т Ботаническа Градина, в близост до к.к. „Свети Свети Константин и Елена". Зеленина, Тишина, Чист въздух, Уют и Спокойствие - до Еко-парка, до
от 409 776 €(от 801 452,19 лв.)
(2 543 - 3 248 €/м2)(4 973,68 - 6 352,54 лв./м2)Площ: 152.20 - 189.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Бизнес до центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Имот, преустроен като работещ бизнес с отлична локация
Много хубав апартамент – уютен, просторен, топъл, с отлично разпределение. Предлагаме за продажба имот плюс работещ бизнес за отдаване под наем.
Обектите заемат целия шести етаж от стилна сграда, която е в експлоатация от 2015 г. Имотът е закупен през 2018 г. и е проектиран и
297 000 €(580 881,51 лв.)
(2 909 €/м2) (5 689,34 лв./м2)Площ: 102.10 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Обзаведен имот с морска гледка
Предлагаме на вашето внимание тристаен обзаведен апартамент под наем с гледка към морето в кв. Бриз. Жилищната сграда е тухлена с озеленен двор и беседка, налични свободни места за паркиране на автомобил.
Имотът се намира на 2 етаж:
• дневна
• 2 спални
• 2 големи тераси
•
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(5,21 €/м2) (10,19 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Предлагаме този дизайнерски апартамент, разположен на деветия етаж на уникалния яхтен комплекс от затворен тип Порт Палас в "Слънчев ден". Тази класическа сграда, изпълнена в средиземноморски стил е не просто първа линия море. Усещането е, че се намирате в луксозен пасажерски
530 000 €(1 036 589,90 лв.)
(3 581 €/м2) (7 003,99 лв./м2)Площ: 148.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Панорамни апартаменти в к.к. Ален Мак - Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилища с отличен инвестиционен потенциал
Жилища с прекрасна гледка в к. к. Ален мак - тих и спокоен район в близост до плаж Кабакум, курорта Златни пясъци и град Варна, с целогодишен регулярен транспорт и работещи целогодишно супермаркети. Имотите са част от новострояща се сграда с висококачествени материали. Купувайки
от 103 000 €(от 201 450,49 лв.)
(1 807 - 1 965 €/м2)(3 534,18 - 3 843,21 лв./м2)Площ: 57.00 - 57.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Четиристаен апартамент в кв. Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски
Четиристаен апартамент с комуникативна локация в кв. Гръцка махала, на 150 м до плажа и Морската градина, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, Римски Терми, Морска гара, музеи, галерия, с удобен достъп до топ центъра на Варна, Катедралата,
257 500 €(503 626,23 лв.)
(3 433 €/м2) (6 715,02 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Ла Мер / La Mer на първа линия
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Партерно жилище с паркомясто сред зеленина в луксозен комплекс на брега на морето
Нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти включва тристаен апартамент с включено паркомясто в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Имотът е построен на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък в
245 000 €(479 178,35 лв.)
(1 738 €/м2) (3 398,43 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Просторен апартамент под наем близо до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище под наем с три спални в центъра на Варна
Отлично предложение за наем на модерно обзаведен апартамент в центъра на Варна, близо до Медицински университет, бул.Цар Освободител, Трета природоматематическа гимназия „Акад. Методий Попов“, Висше училище по мениджмънт, магазини и заведения.
Имотът е разположен на пети етаж
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(6,81 €/м2) (13,33 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Многостаен апартамент с три спални до Морската градина
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозен апартамент с дворно място до Южния плаж
Предлагаме на Вашето внимание изключителен апартамент с три спални, собствен двор и усещане за къща, в централната част на Варна, граничещ с Морска градина (10 метра) и на 100 метра от южния плаж, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка, Римски
468 650 €(916 599,73 лв.)(без ДДС)
(2 589 €/м2) (5 064,09 лв./м2)Площ: 181.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-17%
Резервиран
Светъл двустаен апартамент в комплекс Evergreen в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Чисто ново жилище на 300 м от Приморски Парк и на 700 м от морето
АПАРТАМЕНТЪТ СЕ ДАВА САМО ДЪЛГОСРОЧНО!
Перфектен двустаен апартамент под наем, в комплекс от затворен тип с комуникативно местоположение в ж.к. Бриз само на 300 м от Приморски Парк, на 700 м от морето и плажната ивица, на 50 м от автобусна спирка и на 12 км от летище
500 €/месец600 €977,92 лв./месец1 173,50 лв.
(8,13 €/м2) (15,90 лв./м2)Площ: 61.52 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Перфектен новообзаведен двустаен апартамент в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозно жилище до Археологическия музей и централната пешеходна зона
Перфектен двустаен апартамент под наем, разположен в луксозна сграда с перфектна локация в централна част на град Варна в непосредствена близост до Археологическия Музей, само на 350 м от централна пешеходна зона, в близост до Хуманитарна гимназия, Медицински университет (850 м),
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(18 €/м2) (34,23 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна