Продажба и наем на двустайни апартаменти в Варна - страница 5
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
Отлична възможност да станете собственик на приветливо и модерно жилище, завършено до ключ, разположено в луксозен затворен комплекс в м-т Ботаническа Градина, в близост до к.к. „Свети Свети Константин и Елена". Зеленина, Тишина, Чист въздух, Уют и Спокойствие - до Еко-парка, до
от 409 776 €(от 801 452,19 лв.)
(2 543 - 3 248 €/м2)(4 973,68 - 6 352,54 лв./м2)Площ: 152.20 - 189.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Панорамни апартаменти в к.к. Ален Мак - Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилища с отличен инвестиционен потенциал
Жилища с прекрасна гледка в к. к. Ален мак - тих и спокоен район в близост до плаж Кабакум, курорта Златни пясъци и град Варна, с целогодишен регулярен транспорт и работещи целогодишно супермаркети. Имотите са част от новострояща се сграда с висококачествени материали. Купувайки
от 103 000 €(от 201 450,49 лв.)
(1 807 - 1 965 €/м2)(3 534,18 - 3 843,21 лв./м2)Площ: 57.00 - 57.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-17%
Резервиран
Светъл двустаен апартамент в комплекс Evergreen в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Чисто ново жилище на 300 м от Приморски Парк и на 700 м от морето
АПАРТАМЕНТЪТ СЕ ДАВА САМО ДЪЛГОСРОЧНО!
Перфектен двустаен апартамент под наем, в комплекс от затворен тип с комуникативно местоположение в ж.к. Бриз само на 300 м от Приморски Парк, на 700 м от морето и плажната ивица, на 50 м от автобусна спирка и на 12 км от летище
500 €/месец600 €977,92 лв./месец1 173,50 лв.
(8,13 €/м2) (15,90 лв./м2)Площ: 61.52 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Перфектен новообзаведен двустаен апартамент в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозно жилище до Археологическия музей и централната пешеходна зона
Перфектен двустаен апартамент под наем, разположен в луксозна сграда с перфектна локация в централна част на град Варна в непосредствена близост до Археологическия Музей, само на 350 м от централна пешеходна зона, в близост до Хуманитарна гимназия, Медицински университет (850 м),
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(18 €/м2) (34,23 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16 в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Жилище в съвременна сграда с луксозни общи части в престижен квартал на Варна
Представяме ви стилно проектиран двустаен апартамент, разположен на втори етаж в съвременна сграда с луксозни общи части в престижния квартал „Бриз“. Сградата е новопостроена и разполага с издаден Акт 16.
Основни характеристики на апартамента:
• Площ - обща площ 64.62 м2,
164 000 €(320 756,12 лв.)
(2 538 €/м2) (4 963,73 лв./м2)Площ: 64.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент в поддържан комплекс в м-т Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведено жилище сред зеленина и спокойствие
Открийте идеални имот под наем в този просторен едноспален апартамент с обща площ от 70 кв.м., построен през 2012 година. Разположен в живописния квартал Ален Мак, Варна, този апартамент предлага комфорт, модерен стил и изключителна функционалност, оборудван с климатици за
485 €/месец(948,58 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,55 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна