Продажба и наем на двустайни апартаменти в Варна - страница 3
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в малка сграда в местност Ален мак
, гр. Варна
Разчупен апартамент с гледка към басейн недалеч от Варненски Свободен университет
Имаме удоволствието да предложим под наем разчупен двустаен апартамент в малка сграда, недалеч от Варненски Свободен университет в местност Ален мак, близо до автобусна спирка (150 м) на две спирки от плаж Кабакум. Имотът е подходящ за целогодишно живеене, като в двора има басейн
430 €/месец(841,01 лв./месец)
(7,82 €/м2) (15,29 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане 2
гр. Варна , кв. "Възраждане 2"
Обзаведено жилище до училище и хипермаркети
Двустаен апартамент с отлична локация в тих и спокоен район, на метри от училище, детска градина, няколко хипермаркета - Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, магазини и ресторанти.
Имотът (обща площ от 60 кв.м.) се намира на 6 етаж в сграда с поддържани общи части и асансьор.
380 €/месец(743,22 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Светъл и комфортен имот с две тераси и отлична локация
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Левски 1 на Варна. Имотът се намира на втори етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор, осигуряваща комфорт и удобство за ежедневно обитаване.
Апартаментът е с площ от 65
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с паркомясто
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в сграда в кв. Бриз. Районът е търсен в близост се намира сладкарница , плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис I-ви, Морската градина и плажа. Апартаментът е завършен по БДС (Акт 16 - юли 2026
135 000 €(264 037,05 лв.)
(2 045 €/м2) (4 000,56 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Модерно жилище с морска гледка и включено паркомясто
Предлагаме под наем луксозен новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака на град Варна. В цената е включено паркомясто.
Жилището (75 кв.м.) се намира на 2/3 етаж и се състои от:
• Просторен и слънчев дневен тракт с обособени зони - хол, кухня с трапезария •
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен обзаведен апартамент в кв. Погребите, Варна
гр. Варна , кв. "Погреби"
Светъл и функционален имот с подобрения, в сграда с асансьор
Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, разположен в панелна сграда с поддържани общи части и контролиран достъп, в предпочитания за живеене квартал Погребите, гр. Варна.
Жилището се намира на четвърти етаж и предлага удобно разпределение и функционално
134 500 €(263 059,14 лв.)
(2 242 €/м2) (4 384,32 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент до ключ с морска гледка в нов комплекс във Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с отлично разпределение в модерна сграда с контрол на достъпа и Акт 16
Представяме ви отличен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в нов, модерен затворен комплекс във Виница – с Акт 16 и красива морска гледка. Имотът е завършен до ключ, което ви дава възможност да го обзаведете по ваш вкус и да се нанесете бързо и без допълнителни ремонтни
150 360 €(294 078,60 лв.)
(1 966 €/м2) (3 845,67 лв./м2)Площ: 76.47 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен проект с отлична локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища с морска гледка, удобни гаражи и паркоместа
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект в кв. Виница, под ул. Цар Борис III, близо до тенис кортове и конна база, фитнес, супермаркет и други градски удобства. Проектът педставлява шестетажна сграда с два входа с контролиран достъп, състоящи се от едностайни,
от 102 550 €(от 200 570,37 лв.)
(1 440 - 1 657 €/м2)(2 816,40 - 3 240,81 лв./м2)Площ: 61.88 - 144.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Двустайно жилище в комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Апартамент в морски комплекс с множество удобства
Представяме ви двустаен апартамент в модерен морски комплекс с Акт 16, разположен в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум – един от най-красивите плажове на Северното Черноморие. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
113 600 €(222 182,29 лв.)
(1 450 €/м2) (2 835,77 лв./м2)Площ: 78.35 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Нов дизайнерски двустаен апартамент в кв. Победа
гр. Варна , кв. "Победа"
Стилно обзаведено жилище близо до Гранд Мол Варна
Предлагаме на вашето внимание дизайнерски двустаен апартамент с уникални тераси, oбзаведен с вкус и стил в нова сграда (2023) с асансьор до Гранд Мол Варна, детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, бул. Сливница, бул. Цар Освободител, супермаркет Билла и други
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 339 €/м2) (4 574,12 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в морски комплекс на 250 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Обзаведено жилище с гледка към парка за целогодишно обитаване
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с обща площ 71 кв.м, разположен на пети етаж в поддържан затворен комплекс в спокойния морски град Бяла. Районът е известен със своята чиста природа, зеленина и близост до плажа – само 250 метра пешеходно разстояние. Комплексът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 056 €/м2) (2 066,02 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с три сгради до Делта Планет Мол
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в кв. Младост 1
Представяме ви модерен жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с луксозно завършени общи части, всяка от които разполага с 18 апартамента, разпределени между 6 жилищни етажа. Предлагат се за продажба просторни двустайни и тристайни жилища, създадени за максимален комфорт на
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(1 557 - 2 530 €/м2)(3 045,23 - 4 948,25 лв./м2)Площ: 51.38 - 105.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нов мащабен жилищен проект в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Модерна градска визия в динамичен район с удобна инфраструктура и близост до зелени площи - отлична комбинация между удобство, стил и спокойствие